سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان من تا حالا کارت حافظه نداشتم! من نمیتونم هیچی از گوشی توش کپی کنم و بعضی اوقات هم پاک نمیکنه از توش ! ولی مثلا با دوربین عکس میندازی ثبت میکنه!! گوشی هم desire 816 ! مشکل از کجاست ?

Sent from my Asus fonepad using Tapatalk

--
ویرایش : این مشکل از اندروید 4.4 به بعد وجود داره کلا ! از طرف گوگل . باعث تاسف هست.

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
سلام بر همگی ... یک سوال داشتم. آندروید L مدتی هستش که برای Developer های صاحب گوشی Nexus عرضه شده و یک سری ویدئو از تغییرات رابط کاربری اون هم منتشر شده.
الان گوشی هایی مثل سری Xperia با رابط کاربری Time Scape یا گوشی های سامسونگ با TouchWiz، این تغییرات مخصوص نکسوس رو دریافت نمی کنند تا اینکه شرکت سازنده گوشی طراحی خودش رو تغییر بده؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام بر همگی ... یک سوال داشتم. آندروید L مدتی هستش که برای Developer های صاحب گوشی Nexus عرضه شده و یک سری ویدئو از تغییرات رابط کاربری اون هم منتشر شده.
الان گوشی هایی مثل سری Xperia با رابط کاربری Time Scape یا گوشی های سامسونگ با TouchWiz، این تغییرات مخصوص نکسوس رو دریافت نمی کنند تا اینکه شرکت سازنده گوشی طراحی خودش رو تغییر بده؟

تغییرات رابط کاربری رو نه...ولی اون امکانات جدید توی I/O رو چرا.
یه چیزی البته بگم چیزایی ک کلی‌اند و ماهیت اندروید رو مشخص میکنند مسلما وجود خواهد داشت...مثلا امکانش هست ک شکل نوتیفیکیشن توی بقیه‌ی UIها هم تغییر کنه:|
ویرایش:خیالت راحت Material UI همه جا اعمال میشه:D

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من میخواستم یک فایلی بریزم داخل گوشی پسر داییم اما کابل نداشتم .. اونم یک چند دقیقه بعد به من یک IP ادرس داد ( به این صورت : 192.168.1.140:123 ) که وقتی من زدم وارد گوشی اون شدم و قسمت File manager بود و عکس فایل راحت کپی کردم و زدم اپلود بشه و رفت داخل گوشی پسر داییم !
حالا سوال من اینه این یک امکان در اندروید هست یا برنامه ای باید نصب بشه ؟ اگر برنامه هست اسمش چیه ؟
گوشی پسر داییم هم S3 بود.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
من میخواستم یک فایلی بریزم داخل گوشی پسر داییم اما کابل نداشتم .. اونم یک چند دقیقه بعد به من یک IP ادرس داد ( به این صورت : 192.168.1.140:123 ) که وقتی من زدم وارد گوشی اون شدم و قسمت File manager بود و عکس فایل راحت کپی کردم و زدم اپلود بشه و رفت داخل گوشی پسر داییم !
حالا سوال من اینه این یک امکان در اندروید هست یا برنامه ای باید نصب بشه ؟ اگر برنامه هست اسمش چیه ؟

یک برنامه هست که تقریبا مثل همین عمل میکنه اسمش هم superbeam هست . به نظرم خیلی خوبه ...
_________________________________________________________________________________

دوستان از دیروز وای فای تبلتم روشن نمیشه !!! وقتی میزنم که روشن شه مینویسه turning wi fi on و بعد چند ثانیه میره رو off ... نمیدونم چی شد که درست شد حالا امروز باز مشکل دار شده !!! :| خواهشا کمک کنین که بدجوری کارم گیره ... دستتون درد نکنه .

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یک برنامه هست که تقریبا مثل همین عمل میکنه اسمش هم superbeam هست . به نظرم خیلی خوبه ...
_________________________________________________________________________________

دوستان از دیروز وای فای تبلتم روشن نمیشه !!! وقتی میزنم که روشن شه مینویسه turning wi fi on و بعد چند ثانیه میره رو off ... نمیدونم چی شد که درست شد حالا امروز باز مشکل دار شده !!! :| خواهشا کمک کنین که بدجوری کارم گیره ... دستتون درد نکنه .
سلام . ممکنه از این 2 تا باشه یا نباشه : از AirPlane Mode . یا Hotspot wifi دستگاه باشه. یا ممکنه یه برنامه ای این دوتا رو روشن کنه که باعث ایجاد مشکل بشه.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
پیداش کردم
تبادل فایل بین موبایل و PC از طریق WiFi (با ایجاد drive در MyComputer ) - همه مدل ها

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا ما یه اس 4 مینی گرفتیم روش یه کاستوم رام مزخرفی نصبه ... خلاصه که میخوام از شرش خلاص شم یه رام رسمی بریزم ...
فقط نمیدونم چرا هرچی تلاش میکنم ببرم تو ریکاوری مود نمیره ... طبق آموزش دکمه هوم +ولوم بالا + پاور رو که نگه میدارم اتفاق خاصی نمیافته !

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من فکر کردم از گوشی به گوشی میگی وگرنه بهت میگفتم این که خیلی ساده هست. اگه خواستی از روش زیر هم میشه : (همونه که خودت پیدا کردی)
برنامه ی بهترش هم ES File هست که این قابلیت رو داره و حین اینکه یه فایل منیجر خوب هست اینم داره و نیاز به نصب برنامه اضافی نیست.
شما توی برنامه اندرویدی ES File میری Remote Manager و روشنش میکنی و ای پی رو بهت میده.
بعد میای توی PC داخل My Computer کلیک راست میکنی Add Network Location میزنی و کدی که ES بهت داده رو میزنی . اون بخش Logon و User هم اجباری نیست و میتونی ردش کنی. و توی یه چرخه کوتاهتر به همون نتیجه میرسی.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من فکر کردم از گوشی به گوشی میگی وگرنه بهت میگفتم این که خیلی ساده هست. اگه خواستی از روش زیر هم میشه : (همونه که خودت پیدا کردی)
برنامه ی بهترش هم ES File هست که این قابلیت رو داره و حین اینکه یه فایل منیجر خوب هست اینم داره و نیاز به نصب برنامه اضافی نیست.
شما توی برنامه اندرویدی ES File میری Remote Manager و روشنش میکنی و ای پی رو بهت میده.
بعد میای توی PC داخل My Computer کلیک راست میکنی Add Network Location میزنی و کدی که ES بهت داده رو میزنی . اون بخش Logon و User هم اجباری نیست و میتونی ردش کنی. و توی یه چرخه کوتاهتر به همون نتیجه میرسی.
یک برنامه دیگه پیدا کردم حتی نیاز نیست روی کامپیوتر اضافه بشه
wifi file transfer pro
Start که زدی IP میده .. داخل مرورگر وارد میکنید .. تمام !
صفحه ای مثل File managerباز میشه .. سمت راست هم select file که زدید پس از اینکه فایل انتخاب کردید دکمه پایینش نوشته upload file

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
یه سوال اگه یه تبلت مثلا xperia z داشته باشی که سونی خودش هر از گاهی اپدیتش میکنه و سفارشیش کرده میتونیم مستقیم اندروید خالص گوگل رو بریزیم و دیگه وابسته به آپدیتهاس سونی نباشیم؟ (تا الان فقط با ios کار کردم)

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
یه سوال اگه یه تبلت مثلا xperia z داشته باشی که سونی خودش هر از گاهی اپدیتش میکنه و سفارشیش کرده میتونیم مستقیم اندروید خالص گوگل رو بریزیم و دیگه وابسته به آپدیتهاس سونی نباشیم؟ (تا الان فقط با ios کار کردم)

یسری رام هستند به اسم کاستوم رام که توسط افراد غیر کمپانی سازنده گوشی ساخته می شوند که البته نصب نادرست اون باعث نابود شدن گوشی می شه که این توصیه نمیشه

یسری از رام ها هستند که رام رسمی نام دارند و اینکه فایلش زود تر از اپدیت سنتر بیرون میاد و می تونی فلش بزنی و یکسری هاشون هم هست که فقط در منطقه یا مدل خواستی از اون گوشی منتشر می شه که تو جاهای دیگه منتشر نمی شه اندروید خالص گوگل ممکنه یسری مشکلاتی داشته باشه پس بهتره همون رامی که شرکت سازنده می ده رو استفاده کنی :d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
یسری رام هستند به اسم کاستوم رام که توسط افراد غیر کمپانی سازنده گوشی ساخته می شوند که البته نصب نادرست اون باعث نابود شدن گوشی می شه که این توصیه نمیشه

یسری از رام ها هستند که رام رسمی نام دارند و اینکه فایلش زود تر از اپدیت سنتر بیرون میاد و می تونی فلش بزنی و یکسری هاشون هم هست که فقط در منطقه یا مدل خواستی از اون گوشی منتشر می شه که تو جاهای دیگه منتشر نمی شه اندروید خالص گوگل ممکنه یسری مشکلاتی داشته باشه پس بهتره همون رامی که شرکت سازنده می ده رو استفاده کنی :d

بیشتر کنجکاوم بدونم اگه یه شرکتی دیگه گوشی یا تبلتش رو بروز نکرد تکلیف چیه؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بیشتر کنجکاوم بدونم اگه یه شرکتی دیگه گوشی یا تبلتش رو بروز نکرد تکلیف چیه؟
برای همین گفته میشه گوشی و تبلت قدیمی یا ضعیف نخرید که در کمتر از 1 سال از صف دریافت آپدیت خارج بشه!
گوشی های نکسوس حکم آیفون اپل رو دارند و همیشه براشون آپدیت رسمی از سوی گوگول به صورت خام میاد. منتهی شرکت های دیگه مثل سامسونگ، اچ تی سی، ال جی و سونی باید آپدیت های سفارشی مخصوص خودشون رو برای هر گوشی ارائه کنند. الان سونی از رابط کاربری Time Scape استفاده میکنه، سامسونگ از TouchWiz، ال جی از Optimus و اچ تی سی هم از Sense که آپدیت های خاص خودشون رو دارند. یک گوشی مثل Xperia Z2 یا تبلت های سری Z سونی هرگز ظاهر رابط کاربری خام نکسوس رو نخواهد گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر