سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بله . راهنمایی شما درست هست . ولی چون حافظه داخلیش 32 هست . من sd نخریدم ! برا همین الان موندم . الان فقط میتونم روش شما رو امتحان کنم یا یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم که اگه قبولش کنه ! اطلاعاتم رو بریزم رو اون . چون فلش و sd کارت حجم بالا ندارم !
- راستی تفاوت این دو ریستی که شما گفتی چی هست ؟! من میخوام برگرده به حالت روز اولش و هیچ اطلاعاتی توش نمونه !!!

منظور من همون ریست فکتوری است که شما میتونی تیک اون گزینه که کل دیتا های داخل internal memory همراه با app ها پا بشه رو بزنی یا اینکه تیکشو نزنی و فقط app ها پاک بشه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام دوستان
گوشی من سونی اکسپریا سی هست مدتیه که هر برنامه یا بازی یا آپدیتی را که دانلود می کنم اصلا نصب نمی کنه و هر چه گزینه نصب را می زنم اصلا به لمس عکس العمل نشون نمی ده . بعضیا میگن به خاطر اینکه حافظه گوشیت پر شده که من هم حافظه گ.وشی و هم رم رو تا نصفه خالی کردم ولی بازهم مشکل برطرف نشد .
فروشنده به من میگه نباید اپ بازارو نصب می کردی بازار گوشیو خراب می کنه .آیا این صحت داره ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
گوشی من سونی اکسپریا سی هست مدتیه که هر برنامه یا بازی یا آپدیتی را که دانلود می کنم اصلا نصب نمی کنه و هر چه گزینه نصب را می زنم اصلا به لمس عکس العمل نشون نمی ده . بعضیا میگن به خاطر اینکه حافظه گوشیت پر شده که من هم حافظه گ.وشی و هم رم رو تا نصفه خالی کردم ولی بازهم مشکل برطرف نشد .
فروشنده به من میگه نباید اپ بازارو نصب می کردی بازار گوشیو خراب می کنه .آیا این صحت داره ؟
نرم افزارشو خیلی دارن . ولی گوشیشون خراب نشده ! حالا در مورد مورد خاص شما بازهم فک نمیکنم ربطی به اون داشته باشه !!
اگه راه حلی دوستان نگفتن و پیدا نکردی اطلاعاتت رو بکاپ بگیر و گوشی رو ریست کن.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سوالی که دارم مربوط میشه به اتصال گوشی به تلویزیون
گوشی note 3, و تلویزیون برای این کار کابل MHL نیاز هست اون رو میدونم
فقط اگه میشه قیمت این کابل و اینکه اگه جایی بصورت آنلاین بشه خرید کرد معرفی کنید

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
آقا من یه مشکل اساسی دارم:d

گوشی من LG Optimus 4XHD هست

از هفته پیش که نسخه اندروید گوشی رو به 4.1.2 به روز کردم گوشی همش هنگ های پی در پی می کنه و برای باز کردن برنامه ها باید بین 10 تا 15 ثانیه صبر کنم تا گوشی از گیر کردن در بیاد...

جدا از این مصرف باطری هم به شدت زیاد شده و روزی دو بار باید بزنم شارژ بشه...اینم بگم که گوشی رو به وسیله PC و نرم افزار LG PC Suite به روز رسانی کردم پس نباید مشکلی درست کرده باشه ولی کرده...:(
کسی نیست مشکل منو برطرف کنه؟

یه سایت تخصصی هم بهم معرفی کنید کافیه:-/

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
کسی نیست مشکل منو برطرف کنه؟

یه سایت تخصصی هم بهم معرفی کنید کافیه:-/
اینجا کل رام های گوشیت هست: لینک
اینجا بخش موبایلت تو انجمن موبایلستان هست: لینک
اگر هم که با فروم انگلیسی مشکلی نداری بهترین انتخاب XDA هست اینم سکشن گوشیت: لینک
اینم تاپیک Framework های اورجینال تو XDa: لینک

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سوالی که دارم مربوط میشه به اتصال گوشی به تلویزیون
گوشی note 3, و تلویزیون برای این کار کابل MHL نیاز هست اون رو میدونم
فقط اگه میشه قیمت این کابل و اینکه اگه جایی بصورت آنلاین بشه خرید کرد معرفی کنید

این یه سایت معتبر همراه با قیمت کابل MHL

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
یکی از این تبلت های متفرقه ( Maxor ) دائما پیغام has stopped work رو برای همه برنامه ها میده ! پشت سر هم میاد ...
مشکل میتونه از کجا باشه ؟! نمیدونم تو گوگل باید چی سرچ کنم !

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام.
یکی از این تبلت های متفرقه ( Maxor ) دائما پیغام has stopped work رو برای همه برنامه ها میده ! پشت سر هم میاد ...
مشکل میتونه از کجا باشه ؟! نمیدونم تو گوگل باید چی سرچ کنم !

شما یه factory reset بکن اگه درست نشد مدل کاملشو بگو تا من یه سرچی تو گوگل بزنم ببینم می تونم مشکلشو پیدا کنم یا نه

این لینک سایت فروشگاه این تبلته maxorco.com

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من یک تبلت axtrom دارم، الان نمی دونم چش شده وقتی روشنش می کنم تو همون اول که لوگویه axtrom میاد میمونه! راهنمایی کنین

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من یک تبلت axtrom دارم، الان نمی دونم چش شده وقتی روشنش می کنم تو همون اول که لوگویه axtrom میاد میمونه! راهنمایی کنین
سلام.
یکبار همه کارت حافظه و سیم کارت رو خارج کن . همینطور باتری ... بعد باتری رو گذاشتی بنظرم با کلید پاور + یکی از کلیدهای صدا (نگه داشتن همزمان) میره تو حالت safe mode احتمالا میاد بالا . اگه مشکل از جای دیگه نباشه ...
من خودم اونی که چندتا پست بالاتر نوشتم رو اینطوری ریست فکتوری کردم ولی خب کاملا درست نشد !
این تبلت های متفرقه همشون یه ایرادی پیدا میکنند...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود
آقا یه Note 3 N900 دست دوم پیدا کرده بودم شاید بخرم. طرف میگه رام عربستان نصب کرده! یعنی چی؟ روت شده الان؟ سیستم عامل اصل خودش نیست؟ مشکل نرم افزاری پیدا نمیکنه؟
خواهشا جواب بدید ... من از آندروید در حال حاضر زیاد سر در نمیارم و نمی خوام برام شر بشه
ممنون
-------
بعد که گوشی خریداری شد، راهی هستش کلا هر چی داخلش بوده پاک بشه و عین روز اول بدون برنامه و تغییرات بمونه؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
درود
آقا یه Note 3 N900 دست دوم پیدا کرده بودم شاید بخرم. طرف میگه رام عربستان نصب کرده! یعنی چی؟ روت شده الان؟ سیستم عامل اصل خودش نیست؟ مشکل نرم افزاری پیدا نمیکنه؟
خواهشا جواب بدید ... من از آندروید در حال حاضر زیاد سر در نمیارم و نمی خوام برام شر بشه
ممنون
-------
بعد که گوشی خریداری شد، راهی هستش کلا هر چی داخلش بوده پاک بشه و عین روز اول بدون برنامه و تغییرات بمونه؟

سلام تعویض رام با روت کردن فرق داره البته ممکنه رامی که نصب شده باشه روت شده باشه البته اگه از نوع کاستوم رام باشه اون که گفته رام عربستان یعنی رامی که برای ساکنین عربستان عرضه شده و ممکن است فارسی نداشته باشه در مورد سوال بعدی اگه طرف رامو درست نصب کرده باشه از نظر نرم افزاری مشکلی نداره ولی اگه گوشیو بریک کرده باشه ممکنه مشکلات نرم افزاری ایجاد کنه که در این صورت باید رام دیگه ای نصب کرد برای اینکه کل چیز های داخل حافظه داخلی پاک بشه باید ریست فکتوری بشه البته بصورت فول که کل نرم افزار فیلم هر چی که تو حافظه باشه پاک بشه شرمنده اگه توضیحاتم ناقص بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر