سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
دوستان :| از همین تریبون اعلام میکنم کاملا game over شدم :| :| :|
الان تو یوتیوب داشتم چرخ میزدم که اتفاقی به این برخوردم :
HTC ONE M8
من تا امروز که 3 ماهه آیفون خریدم میگفتم اندروید چرته و آیفون در برابرش حرفی برای گفتن نمیذاره و از این حرفا ( یعنی هرگز دیگه نمیرم اندروید بخرم )
اینو که دیدم یکم هنگ کردم ! چندین و چند سوال دارم ! کی میاد چند در میاد ؟
سوال آخر اینه که بنظرتون ارزش داره این که اومد آیفون ـمو ( آیفون 5 ) بفروشم و اینو بگیرم ؟ یا صبر کنم آیفون 6 که اومد با آیفون خودم تعویضش کنم ؟
خلاصه کلام اچ تی سی های گرون قیمت خوبن ؟ می ارزه این کارو کنم یا اشتباهه محضه ؟
من آی او اسو خیلی دوست دارم چون سیستم عامل خیلی سریعیه "!
َمایی که ایفون دوست داری قطعا نمیتونی خوب کنار بیای
خیلیم کاربر پسند نیست رابط کاربریش صبر کن تا 6 بیاد

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام.
شاید این سوالم زیاد ربط نداشته باشه .
ولی بازار جدیدا برنامه هایی که دانلود میکنی رو مخفی میکنه و شما نمیتونی فایل apk رو از مسیر icm/baazaar بگیری و بفرستی برای دستگاه های دیگه !
کسی راه حلی داره ؟! نمیدونم از کدوم ورژنش اینجوری شده ... میشه نسخه قدیمی نصب کرد ؟!

آره بازار نمیدونم چرا این جوری کرده!!
فقط اگه برنامه ها هیدن میشن الکی جای رم رو پر نکنه!

- - -ویرایش - - -

دوستان :| از همین تریبون اعلام میکنم کاملا game over شدم :| :| :|
الان تو یوتیوب داشتم چرخ میزدم که اتفاقی به این برخوردم :
HTC ONE M8
من تا امروز که 3 ماهه آیفون خریدم میگفتم اندروید چرته و آیفون در برابرش حرفی برای گفتن نمیذاره و از این حرفا ( یعنی هرگز دیگه نمیرم اندروید بخرم )
اینو که دیدم یکم هنگ کردم ! چندین و چند سوال دارم ! کی میاد چند در میاد ؟
سوال آخر اینه که بنظرتون ارزش داره این که اومد آیفون ـمو ( آیفون 5 ) بفروشم و اینو بگیرم ؟ یا صبر کنم آیفون 6 که اومد با آیفون خودم تعویضش کنم ؟
خلاصه کلام اچ تی سی های گرون قیمت خوبن ؟ می ارزه این کارو کنم یا اشتباهه محضه ؟
من آی او اسو خیلی دوست دارم چون سیستم عامل خیلی سریعیه "!

ببین اندروید از مادر و پدر مشکل داره! هنوز با اینکه ورژن 4.4 اومده ولی بازم سیستم رو کرش میکنه!
فکر میکنی چرا 4 هسته ایی های اندروید نمیتونن گوشی های 2 هسته ایی اپل رو بگیرن؟ چون سیستم عامل برای سخت افزار گوشی نیست.!
مثل این میمونه که شما به فردی که از رانندگی خیلی تجربه کمی داره بهش یه بنز آخرین مدل رو بدی و بگی برونش! اندروید اینجا جای اون فرد هست و سخت افزار گوشی هم جای اون ماشین!
به نظرم شما که الان اپلی شدی همون اپلی هم بمون چون اندروید شاید 1 سال اولش خوب باشه ولی بعد از 1 سال به پر پر میافته!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
آره بازار نمیدونم چرا این جوری کرده!!فقط اگه برنامه ها هیدن میشن الکی جای رم رو پر نکنه!- - -ویرایش - - -ببین اندروید از مادر و پدر مشکل داره! هنوز با اینکه ورژن 4.4 اومده ولی بازم سیستم رو کرش میکنه!فکر میکنی چرا 4 هسته ایی های اندروید نمیتونن گوشی های 2 هسته ایی اپل رو بگیرن؟ چون سیستم عامل برای سخت افزار گوشی نیست.!مثل این میمونه که شما به فردی که از رانندگی خیلی تجربه کمی داره بهش یه بنز آخرین مدل رو بدی و بگی برونش! اندروید اینجا جای اون فرد هست و سخت افزار گوشی هم جای اون ماشین!به نظرم شما که الان اپلی شدی همون اپلی هم بمون چون اندروید شاید 1 سال اولش خوب باشه ولی بعد از 1 سال به پر پر میافته!
تو اون ‏لینک بالا که دادم ثابت کرده iosبیشتر از اندروید کرش میکنه و اندروید4به بالا ‏با ‏ثبات تره..تو گوشی و تبلت های اندروید هم سامسونگ کمترین کرش بعدش اچ تی سی

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
تو اون ‏لینک بالا که دادم ثابت کرده iosبیشتر از اندروید کرش میکنه و اندروید4به بالا ‏با ‏ثبات تره..تو گوشی و تبلت های اندروید هم سامسونگ کمترین کرش بعدش اچ تی سی

چی چی چی چی!!!! سامسنوگ از همه برند ها کمتر کرش میکنه!!!!! لول
عزیز من من همین الان توی خونمون یدونه G2 و S4 Octa و HTC One دارم هر روز هر شب دارم مقایسشون میکنم هر چی توی جی 2 میریزم توی اون ها هم میریزم الان 2 ماه دارم باهاشون کار میکنم S4 با اینکه اندرویدش رسمی 4.3 هست ولی تا الان 3 بار کرش کرده و بعد از 10 12 ثانیه استاپ فورس داده!
چرا One و جی 2 با اندروید 4.2.2 این جوری نشده تا حالا؟! نمیدونم شاید به خاطر رابط کاربری مسخره سامسونگ هست!
از صفحه نمایش و باطری هم که چیزی نگو که S4 گند زده به اعصاب ما! قفل صفحه رو باز و بسته میکنی 1% شارژش کم میشه!
عزیز من ساسونگ فقط اسم و تبلیغ هست! جنس بدنه اش رو ببین! در پشتشو باز میکنی از ورق A4 هم نازک تره بعد این در پلاستیکی و نوار دور پلاستیکی جلوی ضربه رو میخواد بگیره؟!!!
لطفا واقع بین باشید از روی تعصب نظر ندین.:>

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
باشه دوست عزیز هرچی تو بگی.درضمن حرف خودم نبود تو اون ازمایشی که بالا لینکشو گذاشتم ثابت کرده سامسونگ تو اندروید کرش از هم کمتره حالا احتمالش هست سامسونگ پول داده باشه کلا بیخیال

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
@ Fenris Wolf

من دوست ندارم با قاطعیت کامل بگم بین hTC One M8 و یا iPhone 6 کدوم رو انتخاب کنید چون از سلیقه و خواسته‌های شما اطلاعی ندارم
ولی بنظر من، اگر M8 نظرتون رو جلب کرده میتونید گوشی رو برای 1-2 روز تست بگیرید، ببینید اگر خواسته‌هاتون رو برآورده میکنه نگهش دارید

یا اگر محصول اپل رو بیشتر ترجیح میدید می‌تونید صبر کنید تا معرفی iPhone 6 و بعد مقایسه کنید.
در نهایت انتخاب دست خود شماست و شما باید از گوشی‌ـتون لذت ببرید

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
باشه دوست عزیز هرچی تو بگی.درضمن حرف خودم نبود تو اون ازمایشی که بالا لینکشو گذاشتم ثابت کرده سامسونگ تو اندروید کرش از هم کمتره حالا احتمالش هست سامسونگ پول داده باشه کلا بیخیال

ببین این سایت خیلی از چیزایی که میزن اصلا همون چیزی که تو میبینی نیست!
من دارم هر روز گوشی میخرم میفروشم دیگه همه برند هارو دستم گرفتم دیدم. مثلا زدن دوربین 20 مگی Z1 خیلی بهتر از G2 و 5S هست ولی اصلا این چنین نیست توی روز یکی هستن و مال G2 رنگ هارو همونی که هست نشون میده مال 5S رنگ هارو روشن نشون میده تا قسمت های تاریک عکس پرنگ بشه. توی شب Z1 این قدر نویز داره که میبینی مثل این تلوزیون های قدیمی هست که همش برفکی هست.
در آخر هم بگم توی بحث کردنتون جنبه داشته باشید از جواب شما معلومه عشق سامسونگ هستید!

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان یه سرچی هم بکنید توی aparat مقایسه ی iPhone 5s vs nexus 5 قدرت ios رو متوجه میشید اینا همش حرفه وقتی خودتون با گوشی کار کنین متوجه میشید مثل این ویدیو

Sent from my LT30p using Tapatalk

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان اینکه S4 رو با مثلا 4هسته ای ها مقایسه کنید درست نیست,مگر نسخه 4هسته ایش باشه
چون نسخه 8 هسته ای که من دارم,حتی از س2 هم بیشتر لگ میزد,اما طی این 6-7ماه که داشتم,چند تا اپدیت براش اومده و اتوماتیک اپدیت شده,چند وقت هم هست که به 4.4.2 اپدیت شده,واقعا میتونم بگم,سرعتش نزدیک به نوت 3 شده,چون نوت3 هم داریم,اس 4 به خاطر معماریپیچیده پردازشگر,هنوز با اندورید مچ نیست,اینو کلی هم اعلام کردن,حتی تو 99 درصد مواقع از 4هسته استفاده میکنه و 4 هسته بعدی لا لا به سر میبرن,اما میگن تو اپدیت 4.4 و به بعد کم کم داره اصلاح میشه این مشکلات(یه نکته مهم رو بگم که درسته شاید جنس سامسونگ ها پلاستیک باشه,اما صفحه نمایش رو دست سامسونگ وجود نداره, SUPER AMOLED هاش محشره,

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
جواب سوال رو اگر همین امسال بدید ممنون میشم :)
بفرمایید اینجا یه آموزش نسبتا کامل برا دسته ps4 گذاشته. گوشیتون هم باید روت باشه. دسته هم باید بی سیم باشه.
آموزش بازی در گوشی های اندرویدی با دسته پلی استیشن 3

دوستان من گوشیم
Galaxy Ace Dous GT-S6802 اندرویدش 2.3.6 خواستم ببینم میتونم اینو به اندروید 4 ارتقا بدم؟

شما برید به Setting>About Phone>Software Update بعد اونجا یه ریفرش کنید. اگه آپدیت رسمی اومده باشه که اونجا میاد. موفق باشید.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان من یه سوال دارم خواهشاً اگه می‌شه جواب بدین:D
گوشیِ من Sony Xperia V هست و در اکثر سایت‌ها که من دیدم، گفتند که Android 4.3 برای این گوشی و سایر مدل‌های Xperia مثل Z، T و TX عرضه شده. دو تا از دوستام که T و Z داشتند، تونستند آپدیت 4.3 رو از Update Center خود گوشی بگیرند ولی برای من هنوز Notification و چیزی نیومده و هنوز Android 4.1.2 مونده! به نظر شما چیکار کنم؟:D گوشی من هم روت نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر