سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من یه بلوتوث USB واسه PC گرفتم همه ی گوشیا رو میشناسه ولی تبلت nexsus 7 منو نمیشناسه چیکار کنم?

اسم بلوتوث موبایل رو یه بار عوض کن دوباره امتحان کن
بعد هم توضیح ندادی که تو لیست دستگاه ها وقتی سرچ میکنی میاد یا نه؟

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
اسم بلوتوث موبایل رو یه بار عوض کن دوباره امتحان کن
بعد هم توضیح ندادی که تو لیست دستگاه ها وقتی سرچ میکنی میاد یا نه؟
این کار رو هم کردم.نه اصلا پیدا نمیکنه.گوشی های دیگه که نسخه بلوتوث مثل تبلت 3 هستشو پیدا میکنه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

امروز برا یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومد ، یکم گیج شدیم. یه آپدیت 7 مگ برا گوشی اومد و اونم زد و آپدیت کرد. بعد از آپدیت دستگاه ریستارت شد و تمام عکس ها و نرم افزارهاش پاک شد!! مشکلش چیه؟؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

امروز برا یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومد ، یکم گیج شدیم. یه آپدیت 7 مگ برا گوشی اومد و اونم زد و آپدیت کرد. بعد از آپدیت دستگاه ریستارت شد و تمام عکس ها و نرم افزارهاش پاک شد!! مشکلش چیه؟؟

خواهشا بگید مشکلش چیه ، بیچاره دوستم ایست قلبی کرد:d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خواهشا بگید مشکلش چیه ، بیچاره دوستم ایست قلبی کرد:d

این نوع آپدیت ها برای بهتر شدن کارایی اندروید ها چند وقت یه بار عرضه میشه که معمولا نباید روی اطلاعات گوشی تاثیر بزاره
احتمالا دوست شما مشکل دیگه ای براش پیش اومده

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,167
نام
پویان
سلام
من بازی The Walking Dead Season 1 رو برای اندروید دانلود کردم. وقتی رو گوشیم نصب کردم(گوشیم S3 هست) پیغام میده باید باید Amazon Ap[s رو رو گوشی داشته باشی
کسی سایتی مناسب برای دانلود نرم افزار میشناسه!؟ حجمش حدودا چقدره؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
سلام
من بازی The Walking Dead Season 1 رو برای اندروید دانلود کردم. وقتی رو گوشیم نصب کردم(گوشیم S3 هست) پیغام میده باید باید Amazon Ap[s رو رو گوشی داشته باشی
کسی سایتی مناسب برای دانلود نرم افزار میشناسه!؟ حجمش حدودا چقدره؟
آموزش نصب بازی
دانلود فصل اول از بازی فوق العاده مهیج و زیبای The Walking Dead برای آندروید The Walking Dead 1.0.0 | بهترین های آندروید|دانلود بازی اندروید|دانلود نرم افزا

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
بچه ها من G2 خریدم الان اندرویدش 4.2.2 هست میخوام آپدیت کنم ولی رام رسمی باشه و فارسی رو هم توی تایپ کردن ساپورت کنه.
از کجا دان و نصب کنم.
سایتی چیزی میشناسید بگید بی زحمت.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان آخرین ورژن گوگل پلی چند هست ؟ تو بازی میگه گوگل پلی باید آپدیت چه تو هر 2 نسخه مد شده و عادی هم تست کردم ...
با اپ Freedom میخوام که تو بازی ها خرید کنم که هی بازی ها گیر میدن باید به آخرین ورژن آپدیت شه
دفعه اول که آپدیت کردم به نسخه مد شده 4.6.17 مشکلی نبود و می شد خرید کرد ولی بعد یه مشکلی پیش امد و مجبور شدم پاک کنم و مجدد نصب کنم که دیگه زمان خرید تو بازی ها میگه باید به آخرین ورژن آپدیت کنی !!!
حتی الان که کلا رام رو آپدیت کردم و همه چی جدید هم هست بازم مشکل هست
نسخه مد شده 4.6.17 رو دارم خودش میگه
A new version of Google Play Store will be download and installed
تو نسخه عادی 4.6.17 میگه آپدیت به آخرین ورژن هست !
Google Play Installer v1.0.6 رو هم نصب کردم ولی باز مشکل برقرار هست

یکی راهنمایی میکنه چطور از شر این پیغام "Update the Google play application" تو بازی ها راحت بشم ؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام من تبلت lg gpad 8.3 دارم(1 ساعت پیش گرفتم:d) نمیتونم بازی و دیتا بریزم توش فقط فیلم و عکس چی کار کنم؟
شما اول برو تو بخش Security و گزینه Unknown Sources رو بزن تا بتونی ار هر طریقی جز play store برنامه نصب کنی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان :| از همین تریبون اعلام میکنم کاملا game over شدم :| :| :|
الان تو یوتیوب داشتم چرخ میزدم که اتفاقی به این برخوردم :
HTC ONE M8
من تا امروز که 3 ماهه آیفون خریدم میگفتم اندروید چرته و آیفون در برابرش حرفی برای گفتن نمیذاره و از این حرفا ( یعنی هرگز دیگه نمیرم اندروید بخرم )
اینو که دیدم یکم هنگ کردم ! چندین و چند سوال دارم ! کی میاد چند در میاد ؟
سوال آخر اینه که بنظرتون ارزش داره این که اومد آیفون ـمو ( آیفون 5 ) بفروشم و اینو بگیرم ؟ یا صبر کنم آیفون 6 که اومد با آیفون خودم تعویضش کنم ؟
خلاصه کلام اچ تی سی های گرون قیمت خوبن ؟ می ارزه این کارو کنم یا اشتباهه محضه ؟
من آی او اسو خیلی دوست دارم چون سیستم عامل خیلی سریعیه "!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,002
نام
sami
دوستان :| از همین تریبون اعلام میکنم کاملا game over شدم :| :| :|
الان تو یوتیوب داشتم چرخ میزدم که اتفاقی به این برخوردم :
HTC ONE M8
من تا امروز که 3 ماهه آیفون خریدم میگفتم اندروید چرته و آیفون در برابرش حرفی برای گفتن نمیذاره و از این حرفا ( یعنی هرگز دیگه نمیرم اندروید بخرم )
اینو که دیدم یکم هنگ کردم ! چندین و چند سوال دارم ! کی میاد چند در میاد ؟
سوال آخر اینه که بنظرتون ارزش داره این که اومد آیفون ـمو ( آیفون 5 ) بفروشم و اینو بگیرم ؟ یا صبر کنم آیفون 6 که اومد با آیفون خودم تعویضش کنم ؟
خلاصه کلام اچ تی سی های گرون قیمت خوبن ؟ می ارزه این کارو کنم یا اشتباهه محضه ؟
من آی او اسو خیلی دوست دارم چون سیستم عامل خیلی سریعیه "!
به نظر من اگه از آیفون قصد کوچ به آندروید داری بهترین گزینه htc one m8 هستش...منم میخواستم بگیرمش ولی چون نمیتونم با دکمه های نرم افزاری کنار بیام منتظر آیفون 6 میمونم
یه فیلمم ازش دیدم با این که گوشی ضد آب نیست ولی طرف یک ساعت گوشی رو انداخت تو آب بعد درش آورد هیچ مرگش نشده بود و مثل مرد کار میکرد:|

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
شاید این سوالم زیاد ربط نداشته باشه .
ولی بازار جدیدا برنامه هایی که دانلود میکنی رو مخفی میکنه و شما نمیتونی فایل apk رو از مسیر icm/baazaar بگیری و بفرستی برای دستگاه های دیگه !
کسی راه حلی داره ؟! نمیدونم از کدوم ورژنش اینجوری شده ... میشه نسخه قدیمی نصب کرد ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر