سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
من گوشیم سامسونگه کاستوم معمولا یا میویی[:D] یا سیانوژن میزنم...آره منم هر چی کاستوم میاد معمولا همون دقیقه بتا و نایت بیلد و هر کوفت دیگه‌ای بیاد میزنم:D
خو مردک اسم نرم افزار رو ک از همه مهمتره و باید میگفتی بگو خو؟؟؟:D؟؟؟!!!
پ.ن:احتمالا الآن کلا از ۱۰٪ باتریم استفاده میکنم من با این حساب:D.

خو یادم رفته!!:d
تو گوگل سرچ کنی راحت اسم برنامه رو میاره...

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
نه منظورم اين بود كه تا 100 بشه طول ميكشه
قبلا 2 ساعت آخرش بود ولي اين اولين باري هست كه اينقدر طول كشيده
شما هم اينقدر ترش نكن

راستش برام پیش نیومده...
شرمنده اعصابم خورد بود زیاده روی کردم...

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان راهی نیست که برنامه های پولی توی گوگل پلی رو رایگان دانلود کرد؟؟ یا حتی دانلود کنیم بعد کرکش کنیم؟
کلا راهی واسه دسترسی رایگان به برنامه های رایگان گوگل پلی داریم؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

دوستان راهی نیست که برنامه های پولی توی گوگل پلی رو رایگان دانلود کرد؟؟ یا حتی دانلود کنیم بعد کرکش کنیم؟
کلا راهی واسه دسترسی رایگان به برنامه های رایگان گوگل پلی داریم؟

برنامه‌های رایگانش رو ک با تغییر ایپی میشه گرفت ولی پولی‌ها رو بطور رایگان اونم از خودش نمیشه و نخواهد شد...اگر دنبال نرم افزار و بازیهای کرک شده میگردی سایت‌های وطنی خوبی در این زمینه هستند.
اگرم ک خواستی بخری میتونی گیفت کارتش رو بخری و استفاده کنی...

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام.

برنامه‌های رایگانش رو ک با تغییر ایپی میشه گرفت ولی پولی‌ها رو بطور رایگان اونم از خودش نمیشه و نخواهد شد...اگر دنبال نرم افزار و بازیهای کرک شده میگردی سایت‌های وطنی خوبی در این زمینه هستند.
اگرم ک خواستی بخری میتونی گیفت کارتش رو بخری و استفاده کنی...
وبسایت قابل اعتمادی میشناسید که گیفت کارت بفروشن؟؟؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

وبسایت قابل اعتمادی میشناسید که گیفت کارت بفروشن؟؟؟

برات ادرس سایتی ک میشناختم رو پ.خ کردم...
از همین سایت نرم افزارای کرک شده رو میتونی بگیری و اگه نبود توی سایت درخواست و تیکت بدی ک بزارند.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام آقا من این برنامه Clean Master رو ریختم کمی گوشی بهتر شد ولی بازم لگ داره البته اینم بگم ک با گوشی Yahoo Masnger و Tango و Viber هم میرم فکر کنم هم بخاطر این هاست.!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام آقا من این برنامه Clean Master رو ریختم کمی گوشی بهتر شد ولی بازم لگ داره البته اینم بگم ک با گوشی Yahoo Masnger و Tango و Viber هم میرم فکر کنم هم بخاطر این هاست.!
یه سری از برنامه ها مثلا We Chat هیچ وقت از روی Ram نمی‌رن و همیشه رم رو اشغال می‌کنن!
برنامه هایی که نیاز نداری رو صد در صد پاک کن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان .
قبلا هم پرسیدم این سوالو یکی جواب داد عمل کردم و راه حلشون عملی نبود...
من پارسال یه اکسپریا ری گرفتم و وسطای تابستون امسال صفحه ـش سیاه میشد یعنی چی ؟ یعنی وقتی میخواستم صفحه رو آنلاک کنم نور سیاه از صفحه میومد ! که راه حلش اینه که یا دکمه پاور رو تند تند بزنم یا باتریو در بیارم ! یکی هم یهویی زنگ بزنه بعضی وقتها اینجوری میشه !
همون اوایل تابستون هم اندرویدشو 4.1 یا یه همچین چیزی کردم و خودشم یکم بعد یه 18 مگ آپ داد اونم گرفتم از 2 ماه بعد اون قضیه بلک اسکرین میده ( نور سیاه ) که فقط باید تند تند خاموش روشن کنم صفحه رو.
یکی همون موقع تو همین بخش بهم گفت ریست فکتوری کنش . کردم بعد 1 ساعت دوباره اینجوری شد ! رم گذاشتم رم درآوردم اصلا فرقی نداشت .
با دانگرید به ورژن پایین اندروید درست میشه ؟ اصلا راهی هست ؟ ببرم بدم به تعمیرکار ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان .
قبلا هم پرسیدم این سوالو یکی جواب داد عمل کردم و راه حلشون عملی نبود...
من پارسال یه اکسپریا ری گرفتم و وسطای تابستون امسال صفحه ـش سیاه میشد یعنی چی ؟ یعنی وقتی میخواستم صفحه رو آنلاک کنم نور سیاه از صفحه میومد ! که راه حلش اینه که یا دکمه پاور رو تند تند بزنم یا باتریو در بیارم ! یکی هم یهویی زنگ بزنه بعضی وقتها اینجوری میشه !
همون اوایل تابستون هم اندرویدشو 4.1 یا یه همچین چیزی کردم و خودشم یکم بعد یه 18 مگ آپ داد اونم گرفتم از 2 ماه بعد اون قضیه بلک اسکرین میده ( نور سیاه ) که فقط باید تند تند خاموش روشن کنم صفحه رو.
یکی همون موقع تو همین بخش بهم گفت ریست فکتوری کنش . کردم بعد 1 ساعت دوباره اینجوری شد ! رم گذاشتم رم درآوردم اصلا فرقی نداشت .
با دانگرید به ورژن پایین اندروید درست میشه ؟ اصلا راهی هست ؟ ببرم بدم به تعمیرکار ؟

دوست عزيز يه كاستوم رام نصب كن نه هزينه اي داره نه ضرري داره نتيجه رو اعلام كن
اگه باز هم مشكل داشتي ببر پيش يه نفر كه وارد باشه
البته با تحقيق كامل بهترين كاستوم رام رو براي گوشي خودت پيدا كن چون حجمش بالاست در حدود 1 گيگ

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راه حل اینکه برگردید به 2.3.4 اونم بیلد 58 تاکید میکنم فقط همین بیلد بعد این کرنل رو بزنید
این چیزایی که نوشته رو من نمیفهمم :biggrin1: الان ورژنم چهار و خورده ای هست :biggrin1:
دقیقا باید چه کارایی با چه آموزشایی انجام بدم که گوشیم یهویی نسوزه یا بریک نشه یا .... :biggrin1: ؟
چون تاحالا نه خودم آپدیتش کردم نه خودم چیزیو روت کردم نه میدونم فلش تول چیه نه... :biggrin1:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این چیزایی که نوشته رو من نمیفهمم :biggrin1: الان ورژنم چهار و خورده ای هست :biggrin1:
دقیقا باید چه کارایی با چه آموزشایی انجام بدم که گوشیم یهویی نسوزه یا بریک نشه یا .... :biggrin1: ؟
چون تاحالا نه خودم آپدیتش کردم نه خودم چیزیو روت کردم نه میدونم فلش تول چیه نه... :biggrin1:

اگه به انجمن هايي كه آموزش هايي در اين زمينه دارن يه سري بزنيد ميتونيد همه اين كارهايي رو كه من و دوستان گفتيم رو به راحتي ياد بگيريد و انجام بدين
زياد هم پيچيده نيست در حالي كه اگه بخواي ببري تا بيرون همين كارهاي ساده رو برات انجام بدن يه 50 تومني بايد پياده بشي حالا خود داني

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این نرم افزار هایی که گفتی بخصوص Viber میدونم دائما بطور خودکار اجرا میشند ! داخل همین clean master (نسخه جدیدش) یه سری گزینه ها داره میتونی Cache برنامه ها رو هم پاک کنی ! که البته با بخش پاک کردن apk های داخل رم یکی هست ! مواظب باش همراه کش ها ، apk ها رو هم پاک نکنی !
از برنامه هایی که زیاد استفاده نمیکنی log out کن. یا نرم افزارهای اضافی رو که زیاد اجرا میشند از کار بنداز یا پاک کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر