سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بله دوست عزیز هم برای Z1 و هم Z Ultra آپدیت 4.3 اومده ، شما رام 4.3 رو دانلود کنید و با فلش تول نصب کنید ، بهترین روش آپدیت گوشی های سونی همینه.

Sent from my C6802 using Tapatalk
عزیز ميشه یکم بیشتر توضیح یا لینکی بدید که برم بخونم چون زیاد وارد نیستم

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستانی که note 2 دارن کسی تونسته آپدیت بالاتر از 4.1.1 بگیره؟؟؟من که تو قسمت آپدیت سرچ کردم چیزی نمیاد=((
قبلا one x plus داشتم اینقدر به htc خرده میگیرن که آپدیت نمیده 3 ماه پیش واسش 4.2.2 رو نصب کردم هم نسخه اندروید ارتقا پیدا کرد هم رابط کاربری جدی واسش اومد ولی این:|

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
نیازی نیست روت بشه شاید دیتا با گوشیتون سازگار نیست!!شایدم برای اجرای بازیت باید از برنامه گذر از تحریم استفاده کنی!!
گذر رو امتحان نکردم . ولی دیتا عمومی داره یعنی obb .بصورت جدا ارائه نشده .

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
عزیز ميشه یکم بیشتر توضیح یا لینکی بدید که برم بخونم چون زیاد وارد نیستم
برنامه فلش تولز Flash Tools یه برنامه برای کنترل گوشی های سونی هست. و باهاش میتونین رام رسمی و کرنل نصب کنید و همچنین گوشیتون رو روت کنید.
برنامه رو تو گوگل سرچ بزنید میاد واسه دانلود میاد( بهتره نسخه آخر باشه فک کنم 0.9.13.0 باشه)
رام خود گوشی رو هم تو گوگل چه به فارسی و چه به انگلیسی سرچ کن میاد دانلود کن. واسه دانلود رام به model number بسته به گوشی خودتون که یه چیزی مثل این هست (C2105) دقت داشته باشید که هماهنگ برای گوشی شما باشه.
یعنی مثلا اگه شماره مدل شما C2105 هست باید شماره رام 4.3 ای که میگیرید هم C2105 باشه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
درود.
تصمیم گرفتم که همون کاستوم رام نصب کنم. یدونه هم گیر آوردم واسه اوایل این ماه هست. که مشکلی توش نیست و اگر هم باشه واسه وای فای هست که راه حل داره :d. بریم ببینیم خدا کریمه :x
دوستان چند تا چیز رو بصورت خیلی کوتاه و مختصر مفید توضیح بدید :

فایل boot.img را از فایل cm10.zip(که دانلود کرده اید) استخراج و از fastboot نصب کنید
ریستارت کنید
وارد منوی ریکاوری شوید
رامی که دانلود کرده اید را از ریکاوری نصب کنید
در صورت نیاز برنامه های گوگل(gapps) را هم از ریکاوری نصب کنید
- wipe
- reboot

مواردی که قرمز کردم رو توضیح بدید بی زحمت :d کاملا هم زبان شیرین پرژن
مثلا مورد اول نمی دونم از کجا باید فست بوت کنم ! از گوشی یا از PC ?
یا مثلا از ریکاوری منظورش کجاست ؟

یک مورد هم اگر میشه بگید. فرض کنید شما از باگ ها و مشکلات این رام اطلاع ندارید، اولین کاری که قبل از اعمال این رام می کنید چیه ؟
برای جلوگیری از خراب زده شدن :d

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
دوستانی که note 2 دارن کسی تونسته آپدیت بالاتر از 4.1.1 بگیره؟؟؟من که تو قسمت آپدیت سرچ کردم چیزی نمیاد=((
قبلا one x plus داشتم اینقدر به htc خرده میگیرن که آپدیت نمیده 3 ماه پیش واسش 4.2.2 رو نصب کردم هم نسخه اندروید ارتقا پیدا کرد هم رابط کاربری جدی واسش اومد ولی این:|

دوست عزیز ورژن 4.3 اومده ولی هنوز برای خاورمیانه نيومده ولی اگه خواستی میتونی با odin رام های رسمی 4.3 فلش بزنی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
وستان نور گوشى من خودش خود به خود كمو زياد ميشه،ديشب هم نورش كم شد و مثه اينكه ال سى ديش ي چيزيش شد و روشن نميشد اما زدمش به كامپيوتر روشن شد باز انگار ي شوك بهش وارد شد اما هنوز گاهى اوقات نورش كم و زياد ميشه و صفحش دل دل ميكنه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
وستان نور گوشى من خودش خود به خود كمو زياد ميشه،ديشب هم نورش كم شد و مثه اينكه ال سى ديش ي چيزيش شد و روشن نميشد اما زدمش به كامپيوتر روشن شد باز انگار ي شوك بهش وارد شد اما هنوز گاهى اوقات نورش كم و زياد ميشه و صفحش دل دل ميكنه
اتفاق خاصی واسش نیفتاده؟ CustomRom زدی؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
جالبه!!واسه من 4.1.2 رسمی هست و میتونم تو دسکتاپ و منو فولدر بسازم...
Xperia sp

آره مال منم 4.1.2 ه هم تو دسکتاپ و منو میشه فولدر ساخت

اگه ک میشه ک توضیح بدین چطوری!!!:Dمن 4.3دارم ولی نمیشه...البته ممکنه بخاطر رابط کاربریتون باشه چون من از سونی استفاده نکردم تا ب حال...
8aqy8y2u.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر