سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود.
دوستان بنده بعد از کلی استفاده از تم های مختلف، به حرف یکی از دوستام رسیدم که کلا تم فقط اولش به ظاهر قشنگ میاد. بعدا اذیتت می کنه خفن
که واقعا هم راست می گفت. حالا خلاصه اینکه هر چی تم و لانچر بود پاکیدم، انگار گوشیم نفس کشید :d
ولی از اینکه برنامه ها ریخته پاش شد، خود گوشیم مرتب سازی درست و حسابی، Hidden کردن یا حذف نداره بدم میاد.
گوشیمم روت هست.

اگر میشه چند تا برنامه ی مرتب سازی و زیبا سازی گوشی معرفی کنید، :d یه چندتایی معرفی کنید توضیح هم اگر تونستید بدید .

ممنون

--------
ویچتم که هیتلر شد :|
بریم Line چیز خوبیه....

به شخصه با محیط Line حال می کنم :d
یه برنامه هست که اگر یه مدل پترن بزنی همه چیز رو میاره اگر یه مدل دیگه بزنی یه سری از App ها Hide می‌شن!
اگر به کارت میاد بگو از دوستم بپرسم اسمشو!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
1- آزادیت مبارک :d
2- بخش دوم رو چرا چسیبیدی :| :d !
3- یه برنامه بگو باء :d

مرسی مهدی جون:x
آخه برنامه ای مد نظرم نیست اگه درست متوجه شده باشم منظورتون برنامه های داخل منو هست که مثل آب خوردن میشه اینور اونورشون کرد...(البته اگه درست متوجه شده باشم:d)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
یه برنامه هست که اگر یه مدل پترن بزنی همه چیز رو میاره اگر یه مدل دیگه بزنی یه سری از App ها Hide می‌شن!

نه باء اصلا ربطی به پنهان کردن و ... نداره :d
مثلا الان من می خوام بازی هام توی منو نباشند، همشون توی فولدی توی منو های گوشیم باشند، ولی امکان فولدر درست کردن توی خود موو ها نیست فقط توی صفحه ی اصلی میشه :|

- - -ویرایش - - -

مثلا الان من می خوام بازی هام توی منو نباشند، همشون توی فولدی توی منو های گوشیم باشند، ولی امکان فولدر درست کردن توی خود موو ها نیست فقط توی صفحه ی اصلی میشه :|

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل

- - -ویرایش - - -

ورژن آندروید گوشیت چنده؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
از سامسونگ که تحریمیم
پلی استور هم که رفع تحریم هست ولی خود سازنده ها اجازه دان نمیدن
واسه نصب برنامه از طریق مموری باید تو.قسمت امنیت یا security گزینه منابع ناشناس یا unknown sources را بزنید
-----------
دوستان wechat فندق شد
کدوم برنامه چت بهتره از اینا
(what's up یا viber یا nimbuzz)

Sent From my Xperia L using tapatalk 4 pro

دمت گرم داداش درست شد خیلی حال دادی

- - -ویرایش - - -

جالبه!!واسه من 4.1.2 رسمی هست و میتونم تو دسکتاپ و منو فولدر بسازم...
Xperia sp

آره مال منم 4.1.2 ه هم تو دسکتاپ و منو میشه فولدر ساخت

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان میگن 4.3 واسه z1 اومده اما من با pc comptition وصل میشم چیزی نمیاد؟
سلام؛
آپدیت بر اساس Region عرضه میشه، به این معنی که همه ی گوشی ها همزمان آپدیت رو دریافت نمیکنن. چند روزی یه بار تست کن.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان کمک کنید من هر کاری میکنم نمی تونم بازی های با دیتا رو تبلتم اجرا کنم . اندروید 4.2.2 نصبه روش . هر بازی رو که میریزم و دیتا رو به محلی که تو سایت گفته انتقال میدم بازم اخطار آنلاین شدن میاد که چه اجازه بدم وصل شه چه اجازه ندم بازم بازی اجرا نمیشه . چیکار کنم ؟:|

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
درود دوستان کمک کنید من هر کاری میکنم نمی تونم بازی های با دیتا رو تبلتم اجرا کنم . اندروید 4.2.2 نصبه روش . هر بازی رو که میریزم و دیتا رو به محلی که تو سایت گفته انتقال میدم بازم اخطار آنلاین شدن میاد که چه اجازه بدم وصل شه چه اجازه ندم بازم بازی اجرا نمیشه . چیکار کنم ؟:|
Root کردین گوشیتونو؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
سلام دوستان میگن 4.3 واسه z1 اومده اما من با pc comptition وصل میشم چیزی نمیاد؟

بله دوست عزیز هم برای Z1 و هم Z Ultra آپدیت 4.3 اومده ، شما رام 4.3 رو دانلود کنید و با فلش تول نصب کنید ، بهترین روش آپدیت گوشی های سونی همینه.

Sent from my C6802 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر