سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آرشام جان ممنون.
اینم شما ( یا هرکسی که میدونه ) بگه . لینک توش زیاده میذارمش تو اسپویلر .
میخوام هارد اکسترنال بخرم ( تبلت گلکسی نوت 10.1 n8000 دارم )
اول این که با استفاده از کابل OTG هر هارد اکسترنالی بهش میخوره ؟ ( این کابل به تبلتم میخوره ؟ OTG 30 Pin Cable - کابل ITG مخصوص درگاه 30 پین )
بعد از اون بین این هارد ها http://digikala.com/Search/Category...ory-Data-Storage/Category-External-Hard-Disk/ کودوم بهتره ؟ ( به جز وسترن دیجیتال نظرتون راجبه این SP / Silicon Power-High quality, Exclusive and Unique Leading memory storage brand و این Adata DashDrive Durable External Hard Drive HD710 - 1TB - هارد ای دیتا اچ دی 710 - 1 ترابایت چیه ؟ )
و اینکه تا چه حجمی رو میخونه ؟ یعنی حتما باید 500 گیگ بهش وصل کرد یا تا 1 ترابایت رو هم میشناسه ؟ ( تبلتمو میگم )

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آرشام جان ممنون.
اینم شما ( یا هرکسی که میدونه ) بگه . لینک توش زیاده میذارمش تو اسپویلر .
میخوام هارد اکسترنال بخرم ( تبلت گلکسی نوت 10.1 n8000 دارم )
اول این که با استفاده از کابل OTG هر هارد اکسترنالی بهش میخوره ؟ ( این کابل به تبلتم میخوره ؟ OTG 30 Pin Cable - کابل ITG مخصوص درگاه 30 پین )
بعد از اون بین این هارد ها جستجو در گروه هارد دیسک اکسترنال کودوم بهتره ؟ ( به جز وسترن دیجیتال نظرتون راجبه این SP / Silicon Power-High quality, Exclusive and Unique Leading memory storage brand و این Adata DashDrive Durable External Hard Drive HD710 - 1TB - هارد ای دیتا اچ دی 710 - 1 ترابایت چیه ؟ )
و اینکه تا چه حجمی رو میخونه ؟ یعنی حتما باید 500 گیگ بهش وصل کرد یا تا 1 ترابایت رو هم میشناسه ؟ ( تبلتمو میگم )
خواهش میکنم دوست عزیز.
متاسفانه من در مورد هارد اکسترنال و ... هیچ اطلاعاتی ندارم؛ دوستان دیگه باید راهنماییتون کنن. فقط یه سرچ تو نت زدم، تنها چیزی که پیدا کردم همین بود:
Support Western Digital 2TB external Hard disk not supporting Samsung galaxy note 10.1 - android answers
اینطور که پیداست بیشتر از 500GB نمیخونه! بعضیاشون گفتن باید منبع تغذیه جداگانه واسه هارد بگیری.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان ، در گوشی هایی مثل Xperia M که حافظه 4 (کمتر یا بیشتر) داخلی دارند ، گزینه نصب در کارت SD وجود داره ؟
-
راستی نظرتون راجع به M چیه ؟!

riddickmybio

کاربر سایت
Jun 10, 2009
116
سلام دوستان من یه تبلت فون پد 372 دارم نرم افزار mx player رو نصب کردم هر فیلمی که میخوام پخش کنم حدود 1 دقیقه ای یا کمی کمتر پخش میکنه و خود به خود میاد بیرون لطفا راهنمایی کنید ممنون

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان من یه تبلت فون پد 372 دارم نرم افزار mx player رو نصب کردم هر فیلمی که میخوام پخش کنم حدود 1 دقیقه ای یا کمی کمتر پخش میکنه و خود به خود میاد بیرون لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام؛ استفاده از MX Player در دو حالت صورت میگیره: 1. بدون دیتا (دیتا مخصوص گوشی رو باید بعدا دانلود کرد) 2. همراه با دیتا. در حالت اول حجم نرم افزار دانلودی کم هستش (1، 2 مگابایت)، اما در حالت دوم حجم نرم افزار بیشتر هستش (حدود 6، 7 مگابایت فک میکنم). من با حالت اول، دقیقا همین مشکلی که شما داری رو داشتم، اما با حالت دوم هیچ مشکلی ندارم. بگرد یه نسخه که همراه با دیتا باشه رو پیدا کن؛ از برنامه های Myket و Plazza استفاده کن.
امیدوارم مشکل حل بشه.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان ، در گوشی هایی مثل Xperia M که حافظه 4 (کمتر یا بیشتر) داخلی دارند ، گزینه نصب در کارت SD وجود داره ؟
-
راستی نظرتون راجع به M چیه ؟!
اگر گوشیتونو روت کنید می تونید هر بازی یا برنامه سنگینی رو (دیتای آن)را به SD کارتت انتقال دهید.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
[FONT=Arial, Liberation Sans, DejaVu Sans, sans-serif]دوستان من بازی injustice : gods among us رو از google play دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم این ارور رو میده : [/FONT]download failed because the resources could not be found . حالا من باید چه کار کنم ؟؟؟!!!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان من بازی injustice : gods among us رو از google play دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم این ارور رو میده : download failed because the resources could not be found . حالا من باید چه کار کنم ؟؟؟!!!

شما فقط فایل APK رو دانلود کردین. باید دیتای این بازی رو هم دانلود کنید و داخل پوشه‌ی Obb بریزید. در ضمن باید اکانت G-Mail خودتون هم سینک کنید.

riddickmybio

کاربر سایت
Jun 10, 2009
116
سلام؛ استفاده از MX Player در دو حالت صورت میگیره: 1. بدون دیتا (دیتا مخصوص گوشی رو باید بعدا دانلود کرد) 2. همراه با دیتا. در حالت اول حجم نرم افزار دانلودی کم هستش (1، 2 مگابایت)، اما در حالت دوم حجم نرم افزار بیشتر هستش (حدود 6، 7 مگابایت فک میکنم). من با حالت اول، دقیقا همین مشکلی که شما داری رو داشتم، اما با حالت دوم هیچ مشکلی ندارم. بگرد یه نسخه که همراه با دیتا باشه رو پیدا کن؛ از برنامه های Myket و Plazza استفاده کن.
امیدوارم مشکل حل بشه.
ممنون از شما بابت پاسخ اگه منظورتون از دیتا همون کدک هست من کدک x86 رو نصب کردم ولی بازم فرق نکرد

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون از شما بابت پاسخ اگه منظورتون از دیتا همون کدک هست من کدک x86 رو نصب کردم ولی بازم فرق نکرد
آره منظورم کدک هستش. شما کدک هایی که دانلود کردی رو پاک کن، MX Player رو هم پاک کن. برو با برنامه ی Plazza یا Myket یه نسخه 6، 7 مگابایتیش رو دانلود کن. نسخه فعلی که دانلود کردی چند مگابایته؟ (فقط APK)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راهی هست رو تبلت روت نشده بشه با دسته ps3 بازیا رو انجام داد ؟
این استفاده از دسته کنسول رو دیوایس اندرویدی مشکلی برای دسته یا دستگاهمون ایجاد نمیکنه ؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان فندق شکن خوب (مثل سایفون یا هاتسپات شیلد) واسه اندروید ۲.۳ بدون روت داریم؟

Sent From my Xperia L using tapatalk 4 pro

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان فندق شکن خوب (مثل سایفون یا هاتسپات شیلد) واسه اندروید ۲.۳ بدون روت داریم؟

من نمیشناسم و به نظرم اگر ک رام رسمی برای گوشیت نمیاد بگرد کاستوم رامش رو پیداکن و به اندروید ۴.۲ و ۴.۳ اپدیت کن...اینجوری خیلی بهتر میشه از بسیاری از جهات‌.
راهی هست رو تبلت روت نشده بشه با دسته ps3 بازیا رو انجام داد ؟
این استفاده از دسته کنسول رو دیوایس اندرویدی مشکلی برای دسته یا دستگاهمون ایجاد نمیکنه ؟
مشکلی ک ایجاد نمیکنه...ولی خب تعداد کمی از دیوایس ها ساپورت میشن...

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
من نمیشناسم و به نظرم اگر ک رام رسمی برای گوشیت نمیاد بگرد کاستوم رامش رو پیداکن و به اندروید ۴.۲ و ۴.۳ اپدیت کن...اینجوری خیلی بهتر میشه از بسیاری از جهات
نه من خودم ۴.۲ هستم. واسه پدرم میخوام یعنی هیچ امیدی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر