سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
من یه سوال داشتم این که میدونید گوشی هایی که گزینه ی wifi direct دارن میتونید مستقیم به تلوزیون وصل شید. اما گوشی هایی که این گزینه رو ندارن برنامه های زیادی هست که روی گوشی نصب میشه که کار این wifi direct میکنه. سوالم اینجاس که ایا با این گوشی هایی که این گزینه رو ندارن میشه با این برنامه ها مستقیم به تلوزیون وصل شد یا باید واسطه ای مثل مدم اینترنت باشه؟ فکر کنم منظورمو رسونم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
آقا اینXperia sp رو برا شارژ اولش چقدر بزارم؟

یه جایی خوندم گفته بودن 10 ساعت.
البته باتری های جدید دیگه فکر نمیکنم نیازی به این کار داشته باشن! حالا شما 10 ساعت رو بزن به شارژ، ضرری نداره.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام.
یه مدته گوشیم بعضی وقت ها هنگ میکنه که سابقه نداشته! مثلا موقع پخش موزیک صدا قطع میشه 1 ثانیه وصل دوباره قطع! هیچی هم کار نمیکنه! بعد حدود 10 ثانیه درست میشه! گوشی هم HTC One X اندروید هم 4.1.1
به سلامتی قراره بلایی سرش بیاد چیزیش داره میسوزه؟! :|

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام.
یه مدته گوشیم بعضی وقت ها هنگ میکنه که سابقه نداشته! مثلا موقع پخش موزیک صدا قطع میشه 1 ثانیه وصل دوباره قطع! هیچی هم کار نمیکنه! بعد حدود 10 ثانیه درست میشه! گوشی هم HTC One X اندروید هم 4.1.1
به سلامتی قراره بلایی سرش بیاد چیزیش داره میسوزه؟! :|
گوشیت ساخت کجاست؟ سری ساخت از این سریهای جدیده یا نه؟
اگر میتونی رام گوشیت رو عوض کن و یه کاستوم رام بزن یا رام اصلی رو دوباره نصب کن (البته میدونم روت کردن OneX یه مقدار دردسر داره) ببین تاثیری داره؟

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
دوستان من تازه Galaxy S4 تهیه کردم.
اما بازی های دیتا دار رو اصلا نمیتونم اجرا کنم.اگه میشه یه نفر راهنمایی کنه.؟
سایت های موبایل هم گشتم اما هیچکدوم جواب نداد.

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
گوشیت ساخت کجاست؟ سری ساخت از این سریهای جدیده یا نه؟
اگر میتونی رام گوشیت رو عوض کن و یه کاستوم رام بزن یا رام اصلی رو دوباره نصب کن (البته میدونم روت کردن OneX یه مقدار دردسر داره) ببین تاثیری داره؟
سری 29 هست قدیمی نیست. ساخت تایوان هم هست.
وای چه کارای سختی!:d من فقط در این حد بلدم رفتم تو تنظیمات Factory Reset رو زدم بعد نذاشتم گالری و موزیک ها پاک شه! ( :d ) همین کافی بود یا اگه نه برم بیرون بدم برام این کارایی که گفتی رو بکنن؟!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
وای چه کارای سختی!:d من فقط در این حد بلدم رفتم تو تنظیمات Factory Reset رو زدم بعد نذاشتم گالری و موزیک ها پاک شه! ( :d ) همین کافی بود یا اگه نه برم بیرون بدم برام این کارایی که گفتی رو بکنن؟!

خب Factory Reset کردی مشکل حل نشد؟
اگه حوصله ی انجام اون کارایی که دوستمون گفت رو نداری بده یه جایی واست انجام بدن.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
نه سخت نیست اما چندتا ویدئو و مطلب بخونی میتونی خودت انجام بدی اما اگر خواستی بدی بیرون حواست باشه اولا جای مطمئنی باشه تا بعدا دردسرهای بیشتری برات ایجاد نشه در ثانی به هیچ وجه در مورد مشکلات پیش امده صحبتی نکن چون میبینی چیزای بی ربطی رو برات سر هم میکنن و میگن گوشیت فلان بوده و ...

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
فعلا همین Factory Reset کردم بازیای چند گیگی حجیم رو هم پاک کردم OK هست! اگه بازم شد میبرم همون جایی که خریدم ( نمایندگی HTC بود تو شهرمون فکر کنم!) میدم این کارایی که گفتین رو انجام بده. از هر 2تاتون ممنون بابت کمک:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
در ایران چطور میشود از گوگل پلی دانلود کرد
چون گوگل تــــحریم رو از ایران ورداشته الان به تدریج بعضی از سازنده ها خودشون دارن برای ایران آزاد می‌کنن ولی برای بقیه سه راه وجود داره:
1) منتظر بشید تا خودشون برنامه رو برای ایران آزاد کنن
2) استفاده از برنامه ایرانی "بازار"
3) شیر کردن قیلتر شکن که بهترین و تست شده ترینش Psiphon 3 هست که من خودم آخرین نسخه (ورژن 44) رو دارم و باهاش دان کردم چند برنامه ای رو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر