سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام حسته نباشید
من اکسپریا زد دارم خواستم از قسمت sony select بازی دانلود کنم بعد اینستالو میزنم تو صفحه گوگل میکه باید google play store داشته باشی اکانت ساختم اونجا بازم نمیشه یه توضیح کامل میدید:d

سلام، مرسی.
عزیزم Google Play ایران رو تحریم کرده، به این معنی که شما اگه بخواید چیزی از Play Store دانلود کنید، باید با فیل تر شکن وارد Play Store بشید تا بتونید دانلود کنید.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام، مرسی.
عزیزم Google Play ایران رو تحریم کرده، به این معنی که شما اگه بخواید چیزی از Play Store دانلود کنید، باید با فیل تر شکن وارد Play Store بشید تا بتونید دانلود کنید.

گفتن که برداشته؟؟؟؟؟؟؟نه؟
آخه واسه من کاملل میره توش موقع اینیستال گیر میده

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
گفتن که برداشته؟؟؟؟؟؟؟نه؟
آخه واسه من کاملل میره توش موقع اینیستال گیر میده

آره، برداشته. اما به این معنی نیست که یهو کل اپ ها آزاد میشن! گوگل فقط اجازه داده که Developer ها کشور ایران رو هم به لیستشون اضافه کنن. حالا سازنده ها باید در آپدیت های بعدی برنامه شون اینکارو انجام بدن، که مدتی زمان میبره.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
جدیدترین تصاویر لیک شده از اندروید KitKat:
16162741879800611459.jpg

28931041199323782414.jpg

09150556465014513626.jpg

62351176313763593087.jpg

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
سلام به دوستان عزيز . خسته نباشين . راستش من فايل منيجر ASTRO رو نصب كردم رو گوشي ، اما يك مشكلي كه هست اينه كه زماني كه ميخوام يك چيزي رو حذف كنم ، چند لحظه رو همون فايل نگه ميدارم دستمو تا اون ليست حذف و share و ... بياد اما وقتي اين كار رو ميكنم خطا ميده و برنامه رو ميبنده ! كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به دوستان عزيز . خسته نباشين . راستش من فايل منيجر ASTRO رو نصب كردم رو گوشي ، اما يك مشكلي كه هست اينه كه زماني كه ميخوام يك چيزي رو حذف كنم ، چند لحظه رو همون فايل نگه ميدارم دستمو تا اون ليست حذف و share و ... بياد اما وقتي اين كار رو ميكنم خطا ميده و برنامه رو ميبنده ! كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟!

سلام، مرسی.
مدل گوشیتون، ورژن اندروید، و ورژن Astro رو اگه ممکنه بنویسید تا راهنمایی بشه.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مدل گوشي htc one -- اندرويد 4.1.2 -- ورژن astro هم 4.4.537 هست .
متاسفانه من نمیتونم کمکتون کنم، اساتیدی که HTC One دارن باید کمک کنن.
حالا چرا از Astro استفاده میکنید؟ Solid Explorer یه سر و گردن از Astro بالاتره! (البته به من ربطی نداره! خودتون میدونید)
نمیدونم جاش درست هست یا نه ولی ایا اندروید 4.2 یا 4.3 برای تبلت Huawei Mediapad 10 link میاد یا نه ؟ اطلاع رسانی چیزی نشده ؟
هنوز هیچ اطلاع رسانی نشده. اما احتمال اینکه آپدیت بشه بسیار ضعیف هستش!

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اما احتمال اینکه آپدیت بشه بسیار ضعیف هستش!

چرا ؟؟ از نظر سخت افزاری که هیچگونه مشکلی نداره !! چهار هسته ای هم هست . اگه خود Huawei کوتاهی کنه وگرنه مشکلی فکر نکنم داشته باشه .

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
متاسفانه من نمیتونم کمکتون کنم، اساتیدی که HTC One دارن باید کمک کنن.
حالا چرا از Astro استفاده میکنید؟ Solid Explorer یه سر و گردن از Astro بالاتره! (البته به من ربطی نداره! خودتون میدونید)

هنوز هیچ اطلاع رسانی نشده. اما احتمال اینکه آپدیت بشه بسیار ضعیف هستش!

راستش چون روي يك گوشي ديگه هم همين astro نصب بود و من زياد تو كار فايل منيجر و اينجور چيزا نيستم گفتم همينو بذارم واسش ولي ايني رو هم كه گفتين حتما امتحان ميكنم ! :d ممنون كه كمك كردين ! :x:bighug:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
چرا ؟؟ از نظر سخت افزاری که هیچگونه مشکلی نداره !! چهار هسته ای هم هست . اگه خود Huawei کوتاهی کنه وگرنه مشکلی فکر نکنم داشته باشه .

اون که آره، درسته. اما شرکت ها دیگه الان انقدر درگیر رقابت با همدیگه هستن، که دیگه گوشی های قدیمیشون رو فراموش میکنن! مخصوصا Huawei که شرکت نوپایی هستش و همچین هم قدرت رقابت نداره! الان Huawei هم همه ی تمرکز و سرمایه ش رو روی گوشی های جدیدش گذاشته که خودشو به بقیه ی شرکتا برسونه! مخصوصا گوشی هایی که RAMشون 1 هست و قدیمی هستند زودتر فراموش میشن، حالا هم که دیگه گوشی های با RAM 3 دارن وارد بازار میشن! البته مشخص نیست، شاید هم آپدیت بشه این گوشی، باید منتظر موند و دید اما من زیاد خوشبین نیستم!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام،
ارائه ی آپدیت رسمی 4.3 واسه HTC One شروع شد. دوستانی که HTC One دارن، به زودی نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت میکنن.

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
سلام دوستان عزیز من یک huawei g510دارم که سه هفتس خریدمش یک مشکلی با مموریش دارم اونم این که گوشی بعضی وقتا مموری رو نمیخونه یا مثلا تو بعضی از فایلا بعضی وقتا نمیره یا اپلیکیشن هایی که تو مموریم دارم رو نصب نمیکنه یا ارور مشکل باز کردن فایل رو میده موقع عکاسی یا فیلم برداری هم بعضی وقتا روی اس دی کارت نمیریزه و پیغام نبود اون رو میده
یک مشکل دیگه هم اینه که بعضی وقتا برنامه هایی که قبلا روی گوشی اجرا میشدن رو پیغام میده که این اپلیکیشن اینستال نشده و بعضی وقتا خودش درست میشه و مشکل دیگه هم پیغام معروف stopped workهستش که ممنون میشم بدونم مشکل از کجاس
واقع میدونم گوشی بیخودی خریدم :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان عزیز من یک huawei g510دارم که سه هفتس خریدمش یک مشکلی با مموریش دارم اونم این که گوشی بعضی وقتا مموری رو نمیخونه یا مثلا تو بعضی از فایلا بعضی وقتا نمیره یا اپلیکیشن هایی که تو مموریم دارم رو نصب نمیکنه یا ارور مشکل باز کردن فایل رو میده موقع عکاسی یا فیلم برداری هم بعضی وقتا روی اس دی کارت نمیریزه و پیغام نبود اون رو میده
یک مشکل دیگه هم اینه که بعضی وقتا برنامه هایی که قبلا روی گوشی اجرا میشدن رو پیغام میده که این اپلیکیشن اینستال نشده و بعضی وقتا خودش درست میشه و مشکل دیگه هم پیغام معروف stopped workهستش که ممنون میشم بدونم مشکل از کجاس
واقع میدونم گوشی بیخودی خریدم :d
سلام،
مشکل مموری کارت رو نمیدونم، اما ارور Stopped working تو گوشی های Huawei یه چیز رایج هستش! یه Factory Reset بکن ببین چی میشه. امیدوارم مشکل حل بشه، اما این برند Huawei انقدر مشکل به هم میزنه که آدمو بیچاره میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر