سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
Nexus 5

emevu3ed.jpg

sent from my ship Oro-Jackson.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
برین صفحه گوگل پلی ببینین top دانلودترین برنامه هایی که ایرانی ها دانلود کردن چیه!:|

عزیزم، Play Store به تازگی تحریمش رو برداشته؛ حالا همه ی Developerها باید ایران رو تو آپدیت های بعدیشون اضافه کنن. فعلا برنامه های خیلی کمی واسه ایرانی ها قابل دانلود هستش، واسه همین Top Apps برنامه های آشغالی هستن! فعلا صبر کنید، یه مدت طول میکشه درست بشه.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
آندروید 4.4 برای xperia sp هم میاد دوستان؟

Sent from my MT27i using Tapatalk 4 Beta
تا حالا برای گوشی های 2013 تایید شده!(خیالت راحت به احتمال زیاد هم برای SP بیاد! چون SP هم یکی از اسمارت فون های 2013 است!)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
تا حالا برای گوشی های 2013 تایید شده!(خیالت راحت به احتمال زیاد هم برای SP بیاد! چون SP هم یکی از اسمارت فون های 2013 است!)

این خبر هیچ منبع معتبری نداره!
احتمال آپدیت گوشی های 2013 سونی مستقیم به 4.4 زیاد هستش، اما 2012 نه! احتمال آپدیت گوشی های 2012 حتی به 4.3 هم خیلی ناچیز هستش چه برسه به 4.4! البته سونی خیلی غیرقابل پیشبینی عمل میکنه، باید صبر کنیم و ببینیم.
البته SP به احتمال 99% آپدیت 4.4 رو میگیره.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان جواب سوالم رو بدید خیلی حیاتیه!!!
این سری هم مشکل یهو خاموش شدن و دیگه روشن نشدن رو دارن؟؟؟

Sent from my MT27i using Tapatalk 4 Beta
عزيز موضوع sudden death شانسي هست و اتفاقي فقط حواست باشه به محض خريد سريعا دستگاه رو ota اپديت كن.
مدل اين گوشي ٥٣٠٣c و ٥٣٠٦c هست كه فرقشون داشتن lte هست.فقط حواست باشه شارژش اورجينال ep800 باشه.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
عزيز موضوع sudden death شانسي هست و اتفاقي فقط حواست باشه به محض خريد سريعا دستگاه رو ota اپديت كن.
مدل اين گوشي ٥٣٠٣c و ٥٣٠٦c هست كه فرقشون داشتن lte هست.فقط حواست باشه شارژش اورجينال ep800 باشه.

دوستان میتونم بپرسم بحث سر چه گوشی هستش؟ ممنون میشم.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
عزيز موضوع sudden death شانسي هست و اتفاقي فقط حواست باشه به محض خريد سريعا دستگاه رو ota اپديت كن. مدل اين گوشي ٥٣٠٣c و ٥٣٠٦c هست كه فرقشون داشتن lte هست.فقط حواست باشه شارژش اورجينال ep800 باشه.
ببخشید سوال عیب نیست!:d ota چی هست؟چی رو آپدیت کنم؟یعنی اینکه گوشی رو گرفتم توسط خود گوشی فورا آندروید رو آپدیت کنم؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشید سوال عیب نیست!:d ota چی هست؟چی رو آپدیت کنم؟یعنی اینکه گوشی رو گرفتم توسط خود گوشی فورا آندروید رو آپدیت کنم؟
نه چرا عیب باشه ! OTA مخفف Over The Air هست و اصطلاح متداول در موضوع اپدیتهای نرم افزاری سازندگان دستگاهای مختلف هست و مفهومش اینه که اپدیتها یا ورژنهای جدید نرم افزار ابتدا به صورت دریافت با خود دیوایس و از طریق اینترنت و اعمال تغییرات به صورت مستقیم بر روی نرم افزار گوشی یا تبلتتون در دسترس هست ، به این نوع ارائه Update اصطلاحآ OTA گفته میشه.
شما کافی به محض خرید گوشی و طی کردن مراحل اولیه ، به یک WiFi پر سرعت وصل یشی و اخرین اپدیتهای ارائه شده توسط سونی برای دستگاهتون رو از طریق منو Setting و System Update انجام بدید.

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مربوط به گوشی Xperia SP پست های قبلی رو می خوندی می فهمیدی!

آخی، ببخشید؛ اگه میدونستم انقد به دوستان فشار میاد که جواب بدن نمیپرسیدم! شما برو استراحت کن عزیزم، اورست رو فتح کردی!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
قبلا هر عکسی که میگرفتم با همون اندازه و حجم در + Photo آپلود میشد ولی الان حجم و اندازه رو کم میکنه!. مثلا 600 ک رو تا 45 ک میاره پایین. توی تنظیماتش چیزی نیست یا من ندیدم برای تصحیح کردنش. چطوریاست این؟

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام حسته نباشید
من اکسپریا زد دارم خواستم از قسمت sony select بازی دانلود کنم بعد اینستالو میزنم تو صفحه گوگل میکه باید google play store داشته باشی اکانت ساختم اونجا بازم نمیشه یه توضیح کامل میدید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر