سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
الان این اندروید4.4 به میشه دانلود کرد ؟؟؟ کی میاد اصلا ؟
برای Google Nexus ها که یا اومده یا میاد (اطلاع ندارم)
ولی ما بدبخت بی چاره ها (بقیه برند ها:D) باید وایستیم تا اول به 4.3 آپدیت بشیم بعد به 4.4 که امیدوارم حداقل سونی بیاد اون گوشی هایی که اعلام کرده بود (خانواده Z و SP جونم:D) رو به جای 4.3 مستقیم به 4.4 آپدیت کنه!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
برای Google Nexus ها که یا اومده یا میاد (اطلاع ندارم)
ولی ما بدبخت بی چاره ها (بقیه برند ها:D) باید وایستیم تا اول به 4.3 آپدیت بشیم بعد به 4.4 که امیدوارم حداقل سونی بیاد اون گوشی هایی که اعلام کرده بود (خانواده Z و SP جونم:D) رو به جای 4.3 مستقیم به 4.4 آپدیت کنه!
هنوز نیومده، هنوز حتی تاریخ ریلیز هم اعلام نکردن. :d
ممکنه مثل Htc One Developer Edition یا Galaxy Note 2 که آپدیت 4.2 رو برای 4.3 Skip می کنند، بعضی گوشی ها مستقیم برن به 4.4 ولی قطعا طول میکشه.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
هنوز نیومده، هنوز حتی تاریخ ریلیز هم اعلام نکردن. :d
ممکنه مثل Htc One Developer Edition یا Galaxy Note 2 که آپدیت 4.2 رو برای 4.3 Skip می کنند، بعضی گوشی ها مستقیم برن به 4.4 ولی قطعا طول میکشه.
Moto X با 4.2 میاد نمیدونم بقیه گوشی ها چطوری میخوان Skip کنن به 4.4 یا 3 :D.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
درود. دوستان برنامه pc companion رو که نصب میکنم وقتی MTP رو دانلود میکنه موقع نصب ارور میده. کسی رو ویندوز 8 این مشکل رو داره؟ گوشی رو نمیتونم وصل کنم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود. دوستان برنامه pc companion رو که نصب میکنم وقتی MTP رو دانلود میکنه موقع نصب ارور میده. کسی رو ویندوز 8 این مشکل رو داره؟ گوشی رو نمیتونم وصل کنم.
USB Debugging رو از Developer فعال کن.
درایور های گوشیت رو هم نصب کن درست می‌شه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر