سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
این بازیایی که دیتاشونو تو فولدر Obb باید ریخت به همه سخت افزارا میخورن؟

بستگی به بازی داره .

بعضی بازی ها دیتاشون به همه سخت افزار ها میخوره و بعضی ها برای هر سخت افزاری دیتا مخصوص به خودشون رو دارند.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام دوستان من میخواستم که بپرسم که چرا باتری گوشی من اینقدر زود تموم میشه؟؟متلا یه نیم ساعت بازی میکنی 20 % کم میکنه یا بعضی وقتا شب تا سب دست بهش نمیزنی 5% کم میکنه....گوشیم xperia Go هست...
بعدش چرا همش زود به زود هنگ میکنه و خاموش میکشه/؟؟؟؟

کلا باتری گوشیهای اندروید ضعیفه
می تونید از برنامه های power saving استفاده کنید.
اگر باز هم نشد سعی کنید باتریو کالیبره کنید.
مشکل خاموش شدن هم مشکل نرم افزاریه که گریبانگیر بعضی مدل های سونی هست که با اپدیت برطرف میشه.
اگر تازه به مشکل هنگ کردن برخوردید سعی کنید برنامه های جدیدتونو پاک کنید شاید بد افزار بودن یا یکبار reset factory کنید.

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

skyfall

کاربر سایت
Jan 19, 2013
23
سلام دوستان من میخواستم که بپرسم که چرا باتری گوشی من اینقدر زود تموم میشه؟؟متلا یه نیم ساعت بازی میکنی 20 % کم میکنه یا بعضی وقتا شب تا سب دست بهش نمیزنی 5% کم میکنه....گوشیم xperia Go هست...

در مورد باتری اگه سخت افزار گوشیت snapdragon هست از برنامه ی BatteryGuru ورژن 1.5.1 استفاده کن

ارسال شده از Xperia Mini Pro با استفاده از تپاتالک 2

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
در مورد باتری اگه سخت افزار گوشیت snapdragon هست از برنامه ی BatteryGuru ورژن 1.5.1 استفاده کن

دوست عزیز ،گوشیشون xperia go هست و xperia go از mali استفاده میکنه نه از snapdragon.
نمیتونن از battery guru استفاده کنن.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
همونطور که دوستان اشاره کردن، گوشی های اندرویدی زیاد باتری نگه نمیدارن؛ گوشی های سونی (و مخصوصا go) هم باتریشون نسبت به گوشی های دیگه، یه خورده ضعیف تر هستش.
من به هیچ عنوان استفاده از Battery Saverها رو پیشنهاد نمیکنم! این برنامه ها نه تنها باعث بهینه سازی استفاده از باتری نمیشن، بلکه عکس هم عمل میکنن!
در مورد سوال آخرتون هم نمیدونم مشکل از کجاست! داخل چندتا فروم (xda) بگردید، ببینید همه این مشکل رو دارن یا فقط شما.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام
همونطور که دوستان اشاره کردن، گوشی های اندرویدی زیاد باتری نگه نمیدارن؛ گوشی های سونی (و مخصوصا go) هم باتریشون نسبت به گوشی های دیگه، یه خورده ضعیف تر هستش.
من به هیچ عنوان استفاده از Battery Saverها رو پیشنهاد نمیکنم! این برنامه ها نه تنها باعث بهینه سازی استفاده از باتری نمیشن، بلکه عکس هم عمل میکنن!
در مورد سوال آخرتون هم نمیدونم مشکل از کجاست! داخل چندتا فروم (xda) بگردید، ببینید همه این مشکل رو دارن یا فقط شما.

دوست عزیز من از برنامه battery guru که ساخته شرکت qualcom هست و برای گوشیهای با سخت افزار snapdragon عرضه شده برای گوشیم استفاده میکنم فوق العاده مصرف باطری منو کاهش داده.
حالا شما می فرمایید battery saving ها بر عکس عمل میکنن بنده فکر نمیکنم همه نرم افزارها اینگونه باشند.
شاید بعضی از اونها مشکل داشته باشند.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان میشه چند تا از بازی هایی که دیتا ندارن ولی واقعا معرکن معرفی کنید (اندورید من 4.1)
شاید خودتون یکسریشو بازی کرده باشین ولی همشون از بازیهای جالب محسوب میشن
Pudding monsters
Cut the rope
Where is my water
Riptid gp2
Jetpack joyride
Ski safari
Prince of persia
Can knockdown 3
Sprinkle
Room

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من الان بازی The Walking Dead assault رو برای تبلتم که نوت 10.1 دانلود کردم ، دیتاش 133مگابایت بود کلا که از سایت اندروید کده گرفتم .دیتا مشترکه و برای همه اجرا میشه خیلی باحاله بازیش
مثلا خودتون یکی از کاراکترا رو انتخاب میکنید و یا گروهی میرید جلو مثل بازیای آر پی جی که دوربین ایزومتریک دارن باید گروهو هدایت کنید دوربینو راحت میچرخونید و روم میکنید و... گرافیک عالیه...آپدیت هم میتونید بکنید کاراکترا رو ویژگیاشونو کلا خیلی شاخه!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان میشه چند تا از بازی هایی که دیتا ندارن ولی واقعا معرکن معرفی کنید (اندورید من 4.1)
World of Goo (معرکه ست!)
Forever Lost (فکری هستش، بازی جالبیه، شاید خوشت بیاد)
Bad Piggies
DH Texas Poker (اگه پوکر باز هستی؛ تنها پوکری هستش که زیاد واسه ایران اذیت نمیکنه!)
Trial Xtreme (موتوری، من که از موتوری خوشم نمیاد، اما جالبه)
Whack Your Boss (واسه سرگرمی خوبه)
Pottery HD (باید کوزه درست کنی بفروشی و ... )

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
برااین بازی یه نسخه باکیفیت که سرعتش هم خوب باشه سراغ دارین ؟؟؟

اخرین ورژنشو میتونید از اندرویدکده دریافت کنید. منظورتون از سرعت بالا و با کیفیت چیه؟
چون من خودم این بازیو دارم سرعتش خوبه وکیفیت خوبی هم داره.

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
کلا باتری گوشیهای اندروید ضعیفه
می تونید از برنامه های power saving استفاده کنید.
اگر باز هم نشد سعی کنید باتریو کالیبره کنید.
مشکل خاموش شدن هم مشکل نرم افزاریه که گریبانگیر بعضی مدل های سونی هست که با اپدیت برطرف میشه.
اگر تازه به مشکل هنگ کردن برخوردید سعی کنید برنامه های جدیدتونو پاک کنید شاید بد افزار بودن یا یکبار reset factory کنید.

دوست عزیز ،گوشیشون xperia go هست و xperia go از mali استفاده میکنه نه از snapdragon.
نمیتونن از battery guru استفاده کنن.

سلام ممنون دوستان از راهنمایی..میگم اینکه وقتی میزنمش توی شارژم این متور یخچال داغ میکنه....یا وقتی 10 مین بازی میکنم....این مشکلات هم وقتی بیشتر شد که گوشیمو به 4 آپدیت کردم..این مشکلم هست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر