سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
یکم دقیق تر توضیح میدین :ِD

برو تو Settings بعد برو آخرین تب سمت راست بعد برو پایین ترین گزینه نوشته About بعد بزن Check for Updates
-------
از این راه هیچی پاک نمیشه دیگه نه ؟ دمت گرم :X:X:X:X:X
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد !

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
من گوشی گلگسی اس 2 سری G دارم میخواستم ببینم برای آپدیت موبایل به قسمت تنضیمات برم و آپدیت کنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه مشکل ، من با نوت 10.1 با اینکه طبق آموزش ها بازیه اچ دی میریزم اما اولو اخر میخواد خودش دانلود کنه یعنی انگار اون دیتایی که تو جایی که باید بریزمو نمیخونه ، دد اسپیس هم که گرافیکش سفید میشه میدونم چرا ، چون دیتاش ماله تبلت نیست ، باخودش میزنم دان شه تا 20درصد میره دیگه جلو نمیره با اینترنت وایرلس 1 مگ:| اون اچ دی هاهم فقط آنومالی وارزون و سونیک 4 میاد نه جی تی ای 3 میاد نه ماشیناریوم نه...تازه ماشیناریومو با همون روش میتونم رو اکسپریا ری اجرا کنم ولی رو این با این روش واردش که میشم میگه 250مگو باید دانلود کنی ، مشکل چیه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه مشکل ، با نوت 10.1 با اینکه طبق آموزش ها بازیه اچ دی میریزم اما اولو اخر میخواد خودش دانلود کنه یعنی انگار اون دیتایی که تو جایی که باید بریزمو نمیخونه ، دد اسپیس هم که گرافیکش سفید میشه میدونم چرا ، چون دیتاش ماله تبلت نیست ، باخودش میزنم دان شه تا 20درصد میره دیگه جلو نمیره با اینترنت وایرلس 1 مگ:| اون اچ دی هاهم فقط آنومالی وارزون و سونیک 4 میاد نه جی تی ای 3 میاد نه ماشیناریوم نه...تازه ماشیناریومو با همون روش میتونم رو اکسپریا ری اجرا کنم ولی رو این با این روش واردش که میشم میگه 250مگو باید دانلود کنی ، مشکل چیه؟
بدست اوردن جواب این سوال برام از بدست اوردن نونه شبم واجب تره!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
بدست اوردن جواب این سوال برام از بدست اوردن نونه شبم واجب تره!
احتمالا یه چیزی رو اشتباه کپی میکنی ! چون بعضی دیتا ها باید برن تو Obb بعضی ها باید برن تو پوشه data ..
در ضمن فایل دیتا مربوط به پردازنده مخصوص خودتون رو باید دانلود کنید
واسه دانلود بازی یه سر به این سایت بزن ، راهنمای نصب بازی هارو هم کامل بخون
اندرویدینا | اندروید مارکت ایرانی ، برنامه و بازی اندروید با لینک مستقیم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام، دوستان( بخصوص شما علی جون:D ) برنامه ای برا پی سی هست که توش بشه این فایلای apk رو بصورت همون آیکونشون تو گوشی دید؟ یعنی مثلا انگری بردز apkش رو دسکتاپه ، من چجوری میتونم ایکونشو ببینم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام، دوستان( بخصوص شما علی جون:D ) برنامه ای برا پی سی هست که توش بشه این فایلای apk رو بصورت همون آیکونشون تو گوشی دید؟ یعنی مثلا انگری بردز apkش رو دسکتاپه ، من چجوری میتونم ایکونشو ببینم؟
ببین این برنامه هست که برای نصب کردن به صورت خیلی راحت هم ازش استفاده می‌شه!
گوشی رو وصل می‌کنی به PC و فایل apk رو روش دو تا کلیک می‌کنی و انتخاب می‌کنی بره تو حافظه گوشی یا SD بعد هم Install رو می‌زنی!
وقتی رو فایل apk کلیک می‌کنی این صفحه میاد که توش آیکون رو هم داره:
51283826688776321049.jpg

لینک دانلود
* فقط حواست باشه بری به بخش application بعد developer و گزینه usb debugging رو فعال کنی! گرچه اگر برای نصب نمی‌خوای ازش استفاده کنی بدون وصل کردن گوشی هم میاره! مثل عکس بالا که هیچی به PC وصل نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر