سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

ArefPink

کاربر سایت
Nov 10, 2010
9
نام
عارف
سلام.من طبق نوشته های صفخات قبل افزونه ی APKdownloader رو به گوکل کروم اضافه کردم همه مراحل رو انجام دادم حالا میخوام از Google Play دانلود کنم وارد گوگل پلی که میشم روی APPS یا game کلیک میکنم اصلا نرم افزار یا فایلی وجود نداره با خیلشر بکن هم میرم خیلشر بکن من هم پ ر و ک س ی س ا ک س هست لطفا کمک کنید.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام.من طبق نوشته های صفخات قبل افزونه ی APKdownloader رو به گوکل کروم اضافه کردم همه مراحل رو انجام دادم حالا میخوام از Google Play دانلود کنم وارد گوگل پلی که میشم روی APPS یا game کلیک میکنم اصلا نرم افزار یا فایلی وجود نداره با خیلشر بکن هم میرم خیلشر بکن من هم پ ر و ک س ی س ا ک س هست لطفا کمک کنید.
سلام دوست عزیز؛
نمیتونی با خود گوشی به اینترنت وصل بشی؟ با WiFi، یا هرچیز دیگه ای (به جز ایرانسل و اپراتورهای مشابه که سرعت پایینی دارن).
اگه میتونی، بگو که بهت بگم چیکار کنی؛ با خود گوشی خیلی راحت تره!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
علت این موضوع وجود یه سری اپها در بعضی از استورهاست ، که توی بعضی دیگه وجود ندارن.استور گوگل مشخصاتی که شما برای اکانتت زدی رو به عنوان کشور و ریجن استور انتخاب میکنه بنابراین نمیذاره برنامه ایی که توی استور شما موجود نیست رو دانلود کنی.
ساده ترین راه برای دانلود از گوگل پلی مراجعه به سایت softget.ir ومستقیم کردن لینک دانلود ، اپلیکیشن مورد نظرتونه.

ArefPink

کاربر سایت
Nov 10, 2010
9
نام
عارف
سلام دوست عزیز؛
نمیتونی با خود گوشی به اینترنت وصل بشی؟ با WiFi، یا هرچیز دیگه ای (به جز ایرانسل و اپراتورهای مشابه که سرعت پایینی دارن).
اگه میتونی، بگو که بهت بگم چیکار کنی؛ با خود گوشی خیلی راحت تره!

اره میتونم بانت گوشی به نت وصل شم. wifi دارم.نت پرسرعت دارم.دادا با نت گوشی وصل شدم داخل google play میرم میرم روی category برای نمونه Game رو انتخاب میکنم اصلا هیچ فایلی نیست ش یلت ر ف کن هم روشن میکنم س ا ی ف و ن هستش باز هم همین شکلیه دادا یه کمک کن مارو گیج شدم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اره میتونم بانت گوشی به نت وصل شم. wifi دارم.نت پرسرعت دارم.دادا با نت گوشی وصل شدم داخل google play میرم میرم روی category برای نمونه Game رو انتخاب میکنم اصلا هیچ فایلی نیست ش یلت ر ف کن هم روشن میکنم س ا ی ف و ن هستش باز هم همین شکلیه دادا یه کمک کن مارو گیج شدم.

سایفون رو که روشن میکنی، اون پایین برنامه، تیک Tunnel whole device رو میزنی؟
ورژن اندرویدت چیه؟ 4.0.4 یا بالاتر هستش؟

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
نمیدونم درست هست یا نیست ولی خب ما سوالمون رو میپرسیم امیدوارم اشتباه نباشه :

دوستان یه Xperia Sola ، دو ماه خرید و بسیار بسیار تمیز و با تمام تجهیزاتش و تمام چیز هایی که از اول در جعبه و پکیج گوشی بوده و به رنگ مشکی و دو عدد قاب و حدود چند گیگ برنامه .

قیمت برای دسته دوم دقیقا چند بزنم منصفانه هست ؟؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

دوستان یه Xperia Sola ، دو ماه خرید و بسیار بسیار تمیز و با تمام تجهیزاتش و تمام چیز هایی که از اول در جعبه و پکیج گوشی بوده و به رنگ مشکی و دو عدد قاب و حدود چند گیگ برنامه .

حدود 600-650 البته اگر به دست بفروشی اگر به مغازه دار بدی احتمالا کمتر بر میداره.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

چند گیگ برنامه که هیچی، رو قیمت تاثیری نمیزاره!
به مغازه دار میتونی 570 تا 600 بدی؛ دستی هم بخوای بفروشی 630 تا 690 میتونی ردش کنی. به نظر من بزار 670.

S4الان چنده ؟
S3 الان چنده ؟
mobile.ir - مرجع موبایل ایران
سلام دادا تیک tunnel رو هم میزنم مشکل داره اندروید 4.2 هست
آخرین ورژن Play store رو بگیر ببینیم چی میشه:
http://play-store.ir/dl.php?id=22453-com.android.vending

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
چند گیگ برنامه که هیچی، رو قیمت تاثیری نمیزاره!

نگفتم این رو که تا رو قیمت تاثیر بزاره بیشتر میخواستم بگم گوشی این موارد رو داره و کم و کاستی درش دیده نمیشه و تاکیدم رو این بود .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان من امروز یه گلکسی س4 خریدم می خواستم ببینم اگه اپدیت کنمش برنامه هام پاک نمیشن ؟
اگه بری تو ستینگ و از اونجا از طریق گوشی آپدیت کنی ، هیچ کدوم از برنامه هات پاک نمیشه !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان، بین این چند تا گوشی کدومشون از همه بهتره؟

Xperia TX
Xperia T
Xperia V
Xperia SL
Xperia V
ضد آب و گرد و غبار
ساپورت و پشتیبانی عالی
کیفیت ساخت خوب
دوربین 13 مگاپیکسلی
صفحه نمایش فوق العاده با کیفیت با موتور Bravia Mobile 2
CPU قوی تر نسبت به سری های اولیه T و TX که الان همشون با هم یکی شدن!
خودت کیفیت صفحه رو ببین دیگه:
attachment.php

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر