سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من میخوام رام نصب کنم نیاز به flash tools دارم هر گوشی flash tools مختص به خودشو داره زیاد گشتم واسه گوشی دیگه هست فلش تولزولی واسه xperia j نبود:-/ شاید من ندونم خلاصه به راهنمایی شما احتیاج دارم

هیچ گوشی Flashtool مخصوص به خودشو نداره! همونطور که گفتم شما ROMتون رو دانلود کنید، برنامه رو هم از اینجاwww.androxyde.github.com بگیرید، بعدش توسط برنامه ی Flashtool رام رو فلش کنید.
شما اول رام و برنامه رو دانلود کنید، بعد اگه در مورد فلش کردن به راهنمایی نیاز داشتید، راهنماییتون میکنم.
دقت کنید ROMی که میگیرید معتبر باشه؛ اگه نباشه باعث بوت نشدن، روشن نشدن و گاهی اوقات Brick شدن گوشی میشه!

Sent from my Sony© Xperia SL via Tapatalk

blackboy098

کاربر سایت
Apr 7, 2013
7
نام
esmaeil
دوست عزیز واسه من هم همین اتفاق افتاد من از طریق گوشی به روزش کردم
wifi دیگه کار نمی کنه 4.0.4 بود ارتقاش دادم به 4.1.2باز می خوام برشگردونم به 4.0.4 حرفی که طرف میزنه
:d:d

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 PM ارسال شده بود ----------

داداش این وب چی هست

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 PM ارسال شده بود ----------

واسه من داش اسی
;)دادش دانلودش کردم#:-s

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیزان مموری داخلی من دو گیگ هست ولی همواره نهایت 400 مگابایتش خالیه !
بقیه رو مینویسه مشغول اپلیکیشن ها و غیره هست
با app killer هم همه رو بلاک کردم و هیچ چیزی سرخود و اضافی ران نمیشه
پس چیه این جریانش؟
اصلا میشه اون مموری رو خالی کردیا طبیعیه این؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
پس چیه این جریانش؟

دوست عزیز استفاده از برنامه های app killer ، یکی از بزرگترین اشتباهات کاربرهای اندرویده.در طولانی مدت گوشیتون به وضعیتی می افته که حتی باز کردن منوی برنامه ها 5-6 ثانیه ای طول میکشه.خواهشا از Task manager خود گوشی استفاده کنید.و این عدد هم طبیعیه چون اندروید بخش های خیلی زیادی داره و به محض بستن دوباره اجرا میشوند

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پس چیه این جریانش؟

حق با دوستان هستش. یکی از تفاوت های سیستم عامل اندروید با بقیه ی سیستم عامل ها اینه که، اندروید هیچوقت اجازه نمیده مقدار زیادی از RAM خالی بمونه؛ علاوه بر فضایی که واسه خود سیستم عامل و رام اشغال میشه، اندروید همواره سعی میکنه بیشتر اپلیکیشن ها رو داخل RAM برای دسترسی سریعتر نگه داره، و در مواقع نیاز، بعضی ها رو میبنده و یا جایگزین میکنه. همونطور که دوستمون PRO_GAMER هم گفتن، استفاده از App Killerها یه اشتباه بزرگ هستش، که این اپ ها به جز درگیر کردن سیستم عامل هیچ کار دیگه ای انجام نمیدن!

Sent from my Sony Xperia SL via Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من برای XPERIA Z یه روش عالی روت پیدا کردم که بوت لودر هم لاک می مونه حالا سوالم اینه که اگه بعدا اپدیت رسمی کنم مشکلی پیش نمیاد؟ DATA حافظه ی اصلی فرمت نمی شه؟ قطعا سوالم تکراریه اما مهمه برام

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من برای XPERIA Z یه روش عالی روت پیدا کردم که بوت لودر هم لاک می مونه حالا سوالم اینه که اگه بعدا اپدیت رسمی کنم مشکلی پیش نمیاد؟ DATA حافظه ی اصلی فرمت نمی شه؟ قطعا سوالم تکراریه اما مهمه برام

من تو گالکسی 3 انجامش میدم پاک نمیشه دوست عزیز .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من تو گالکسی 3 انجامش میدم پاک نمیشه دوست عزیز .
من فکر کنم گوشیم semi breack شده باشه اخر مراحل fail داد الان nfc از کار افتاده هر برنامه ای هم می خوام نصب کنم می گه جا نداری در حالی که کلی فضا دارم احتمالا با بیلد 434 نمی شه روتش کرد

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اقا لطفا یک player کامل معرفی میکنید؟
که اکثر فرمت های رایج ویدیویی رو ساپورت کنه و قابلیت ساب تایتل هم داشته باشه
مرسی
من از MX Player استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم انواع و اقسام Codec ها رو هم ساپورت میکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر