سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من هرکاری میکنم googel play اجرا نمیشه میگه you must login in google. حالا من باید چیکار کنم??

سلام؛
چیز پی ان و اینا مهیا هستش که، آره؟
ارور واضح هستش دیگه، میگه باید با اکانت Googleتون وارد بشید.

Sent from my Sony Xperia SL using Tapatalk

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان ما دیروز برای یکی از آشنا ها Galaxy Mini2 S6500 خریدیم. می خواستم بدونم واسه ی این گوشی هم CMD هست یا خیر. ممنون میشم اگر هست لینکش رو بدین.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان ما دیروز برای یکی از آشنا ها Galaxy Mini2 S6500 خریدیم. می خواستم بدونم واسه ی این گوشی هم CMD هست یا خیر. ممنون میشم اگر هست لینکش رو بدین.

سلام،
اگه منظورت CyanogenMod هستش، چه نسخه ای مد نظرته؟ نسخه ی 9 رو شک دارم، اما 7 به احتمال زیاد هست واسش. برو xda تاپیکش 100 درصد هست.
این عکس رو هم داشتمش، دیدنش خالی از لطف نیست:

http://db.tt/KUrdzNaA

Sent from my Sony Xperia SL via Tapatalk

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منظورت از CMD چیه؟

CyanogenMod دیگه :D
سلام،
اگه منظورت CyanogenMod هستش، چه نسخه ای مد نظرته؟ نسخه ی 9 رو شک دارم، اما 7 به احتمال زیاد هست واسش. برو xda تاپیکش 100 درصد هست.
این عکس رو هم داشتمش، دیدنش خالی از لطف نیست:

http://db.tt/KUrdzNaA

نسخه خاصی مد نظرم نیست. فقط CMD باشه بقیه اش مهم نیست. نمی دونم چه طوری تاپیک مربوط به گوشی رو تو اونجا پیدا کنم. تو صفحه انجمنش فقط گوشی های خفن رو داره.

---------- نوشته در 06:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:30 AM ارسال شده بود ----------

====================================
بالاخره پیدا شد تاپیکاش ولی انگار فقط روی مدلای 6500D کارش رو تضمین کردن.. =((

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
حالا یه تیری بنداز! یه چیزی هم هست، وقتی دارن روی این گوشی بر سر CM10 بحث میکنن، مطمئن باش CM9 رو دیگه داری ;)

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی یه سوال داشتم
من همیشه گوشی هایی که داشتم رو خودم اندرویدشون رو به روز کردم به کمک اتصال گوشی به کامپیوتر و دانلود اتوماتیک از طریق خود سایت سونی (البته فقط سونی داشتم)
تا به امروز هر آپدیتی که انجام دادم هیچ مشکلی برای گوشی هام پیش نیومده
چند وقت پیش یه Xperia Z خریدم به طرف گفتم همیشه من خودم از طریق اینترنت ورژن اندروید رو آپدیت میکنم برگشت گفت اینطوری آپدیت نکن میبینی Wifi گوشی دیگه کار نمیکنه مثلا
من که تا حالا به مشکل اینجوری تو آپدیت هایی که کردم برخورد نکردم حتی یکبار ، میخوام ببینم حرف این طرف تا چه اندازه صحت داره چون این اتفاق ها مثل پریدن بلوتوث و وای فای رو فقط من برای اپل شنیدم اتفاق میفته ؟
بهم گفت سعی کن ورژن اندروید رو با فلش کردن ارتقا بدی نه به صورت مستقیم از اینترنت ؟!
حالا به نظر دوستانی که تو این زمینه تخصص بیشتری دارن این کار خودم صحیح هستش یا حرفی که این طرف میزنه ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به همگی یه سوال داشتم
من همیشه گوشی هایی که داشتم رو خودم اندرویدشون رو به روز کردم به کمک اتصال گوشی به کامپیوتر و دانلود اتوماتیک از طریق خود سایت سونی (البته فقط سونی داشتم)
تا به امروز هر آپدیتی که انجام دادم هیچ مشکلی برای گوشی هام پیش نیومده
چند وقت پیش یه Xperia Z خریدم به طرف گفتم همیشه من خودم از طریق اینترنت ورژن اندروید رو آپدیت میکنم برگشت گفت اینطوری آپدیت نکن میبینی Wifi گوشی دیگه کار نمیکنه مثلا
من که تا حالا به مشکل اینجوری تو آپدیت هایی که کردم برخورد نکردم حتی یکبار ، میخوام ببینم حرف این طرف تا چه اندازه صحت داره چون این اتفاق ها مثل پریدن بلوتوث و وای فای رو فقط من برای اپل شنیدم اتفاق میفته ؟
بهم گفت سعی کن ورژن اندروید رو با فلش کردن ارتقا بدی نه به صورت مستقیم از اینترنت ؟!
حالا به نظر دوستانی که تو این زمینه تخصص بیشتری دارن این کار خودم صحیح هستش یا حرفی که این طرف میزنه ؟
سلام،
خلاصت کنم، طرف چرت گفته! :d من هم که رفته بودم گوشی بگیرم طرف میگفت باید قفل هاش رو باز کنم و ... اگه باز نکنم WiFi و .. کار نمیکنه، 30 تومن! گفتم عزیزم گوشی رو نیگه دار واسه خودت.
کلا همچین چیزی نیست و من به هیچ عنوان بهت توصیه نمیکنم فلش کنی! با همون PC Companion با خیال راحت آپدیت کن؛ فلش کردن ممکنه به گوشی صدمه بزنه.

Sent from my Sony© Xperia SL via Tapatalk

---------- نوشته در 01:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه وی** خوب برای آندورید که هنوز کار کنه معرفی کنید لطفا ! هات اسپات کار نمی کنه:|
Psiphon3
Www.psiphon3.com
flash tools واسه xperia j کی داره :((

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

فلش تولز برای xperia j
برنامه ی Flash Tools واسه همه ی گوشی هاست، داخل Google سرچ کن Flashtools Download.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام،
خلاصت کنم، طرف چرت گفته!
:d
من هم که رفته بودم گوشی بگیرم طرف میگفت باید قفل هاش رو باز کنم و ... اگه باز نکنم WiFi و .. کار نمیکنه، 30 تومن! گفتم عزیزم گوشی رو نیگه دار واسه خودت.
کلا همچین چیزی نیست و من به هیچ عنوان بهت توصیه نمیکنم فلش کنی! با همون PC Companion با خیال راحت آپدیت کن؛ فلش کردن ممکنه به گوشی صدمه بزنه.
ممنون دوست عزیز بابت پاسخی که دادی
من خودم هم 50% فهمیدم داره چرت میگه قصدشون از این حرف اینه که هر چند وقت یکبار ببری یه 20-30 آدم رو چپاول کنن
بازم تشکر.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حالا یه تیری بنداز! یه چیزی هم هست، وقتی دارن روی این گوشی بر سر CM10 بحث میکنن، مطمئن باش CM9 رو دیگه داری ;)

در مورد همین اپدیت گفته شده که دوربین روش کار نمی کنه. یعنی برای عکس گرفتن از نرم افزارهای دیگه باید استفاده کنیم؟

blackboy098

کاربر سایت
Apr 7, 2013
7
نام
esmaeil
دادش واسه اون یکی گوشی ها هست ولی xperia j نبود:-/ کل گوگل زیررو کردم flash xperia j نبود:((

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:04 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه فلش xperia j بود واسم بزارید:x

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
در مورد همین اپدیت گفته شده که دوربین روش کار نمی کنه. یعنی برای عکس گرفتن از نرم افزارهای دیگه باید استفاده کنیم؟

اونشو دیگه نمیدونم! همه این مشکلو داشتن یا فقط یکی دو نفر؟
دادش واسه اون یکی گوشی ها هست ولی xperia j نبود:-/ کل گوگل زیررو کردم flash xperia j نبود:((

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:04 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه فلش xperia j بود واسم بزارید:x

دوست عزیز، شما کلا مفهوم فلش رو بد متوجه شدی.
فلش کردن، یه روش هستش که با اون Firmware ها رو روی گوشیتون فلش میکنید (یا نصب میکنید)؛ برای این کار، شما به یک نرم افزار نیاز دارید که این کار رو واستون انجام بده، که اون نرم افزار Flashtool هستش.
خلاصش میشه:
- دانلود Firmware مورد نظر
- دانلود نرم افزار Flashtool
- فلش کردن Firmware دانلود شده با برنامه ی Flashtool

حالا من دیگه نمیدونم منظور شما چیه.

blackboy098

کاربر سایت
Apr 7, 2013
7
نام
esmaeil
من میخوام رام نصب کنم نیاز به flash tools دارم هر گوشی flash tools مختص به خودشو داره زیاد گشتم واسه گوشی دیگه هست فلش تولزولی واسه xperia j نبود:-/ شاید من ندونم خلاصه به راهنمایی شما احتیاج دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر