سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام
من گوشیم گالکسی اس2 هست
چند بار بازی های با حجم بالا (300یا400) مگ دانلود کردم
توی موبایل میزارم نصب هم میکنم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم
بازی یا سفید میشه
یا ابی میشه
کسی میدونه مشکل از چیه ؟
یا بازی خرابه یا گوشیت نمیکشه .....

کسی نبود ؟
نمیشه .

---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان نظرتون درباره ی chacha چیه؟
تو رنج 330 تومن گوشی خوب چی هست؟
galaxy ace
سلام من یه xperia 10 که سه ماه کار کرده دارم میخوام بفروشم چند بدم بهتره ؟ با مموری 16 گیگ پاتریوت کلاس 10 که 40 تومان خریدم
بستگی به تمیزیه گوشیت داره و اینکه الان قیمت نوش چقدره، خودت باید قیمت بزنی
از دوستان کسی میدونه تفاوت گوشیه galaxy i9100 با galaxy i9100g تو چیه؟
اخه میخواستم براش رام بریزم که طرف گفت مال شما i9100g و رامش رو ندارم!
فروم موبایلستان برو رام مخصوص گوشیت رو پیدا کن بریز بره دیگه، میری بازار برای رام؟!؟!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از دوستان کسی میدونه تفاوت گوشیه galaxy i9100 با galaxy i9100g تو چیه؟
اخه میخواستم براش رام بریزم که طرف گفت مال شما i9100g و رامش رو ندارم!

عزیز برای چی g ؤو خریدی؟ پردازندش از i9100 ضعیفتره و کلا galaxy s 2 هست که ضعیف شده . :-|

رام هم همون دوستمون معرفی کرد موبایلستان داره
quote_icon.png
نوشته شده توسط M4JiD
سلام دوستان نظرتون درباره ی chacha چیه؟
تو رنج 330 تومن گوشی خوب چی هست؟

دوستمون Ace ؤو پیشنهاد دادن،ولی به نظرم اصلا سمتش نرو بخاطر رم پایین دیوونت میکنه!!!

wildfire s بگیری بهتره . شدیدا بهت توصیه میکنم ace نگیری .تونستی هم X10 بگیر

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام
گوشی منxpera arcاگه میشه یه سایت در مورد بازیهای مخصوص خودش بهم بدید
دوست من سیستم عامل شما اندروید هس و 99% برنامه ها و بازی ها مشترک با دیگر device می باشد ... اگر بازی مخصوصی وجود داشته باشه که بعید میدونم در مارکت مخصوص سونی اریکسون باید باشه !

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید

---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------
خواهشا اطلاعات غلط ندید

از لحاظ سخت افزار گلکسی اس 2 قویترین گوشی آندروید هست ( به غیر از cpu گوشی سنسیشن XE ) و هیچ بازی نیست که روی این گوشی اجرا نشه
حتی بازی های جدید گیم لافت برای این گوشی با بقیه آندروید ها فرق دار و حجم بالاتری نسبت بهشون دار که طبیعتا گرافیک بالاتری هم دار
مشکل از فایلهای دانلود شد بازی هست که این مشکلات پیش می یاد

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
خواهشا اطلاعات غلط ندید
اطلاعات غلط؟
من گفتم:
تو گفتی:
فرقش چی بود؟ اینکه گوشی شاید نکشه؟ ..... S2 معجزه که نیست شاید رامش مشکل داشته باشه یا 1000تا ایراده دیگه ........ عجبا!

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من هر کاری میکنم بلوتوث گوشی و pc با هم مچ نمیشن. چی کار کنم؟
Discoverable کردی هر2 رو؟ اگه Detect میکنه که اَد کن دیگه ........... مشکل چیه؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
عزیز برای چی g ؤو خریدی؟ پردازندش از i9100 ضعیفتره و کلا galaxy s 2 هست که ضعیف شده . :-|

دوستمون Ace ؤو پیشنهاد دادن،ولی به نظرم اصلا سمتش نرو بخاطر رم پایین دیوونت میکنه!!!

wildfire s بگیری بهتره . شدیدا بهت توصیه میکنم ace نگیری .تونستی هم X10 بگیر

الکی برا چی پول wildfire s بده:d. گوشی ها اندرویدی تو این رنج قیمت کلا ضعیف هستن. هیچ فرقی هم نداره htc یا ... . رزولوشن هم در آتاری :d. همش لگ میزنن تو ساده ترین بازی ها.
حالِ اینا به بازی هاشون.
الانم که داره کلی بازی باحال میاد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الکی برا چی پول wildfire s بده:d. گوشی ها اندرویدی تو این رنج قیمت کلا ضعیف هستن. هیچ فرقی هم نداره htc یا ... . رزولوشن هم در آتاری :d. همش لگ میزنن تو ساده ترین بازی ها.
حالِ اینا به بازی هاشون.

ace واقعا مضخرف هست .اونقدر کنده و لگ داره که ادم میمیره .حتی توی منو هم با لگ میگیرده . اوضاع wildfire s بهتره . قیمتش هم تفاوت انچنانی نداره . بازی هم خیلی روی این دو مدل حساب بازی نمیکنه . کلا ace واقعا تجربه ی بدی بود:D

hakim_k4

کاربر سایت
Aug 21, 2010
90
خواهشا اطلاعات غلط ندید

از لحاظ سخت افزار گلکسی اس 2 قویترین گوشی آندروید هست ( به غیر از cpu گوشی سنسیشن XE ) و هیچ بازی نیست که روی این گوشی اجرا نشه
حتی بازی های جدید گیم لافت برای این گوشی با بقیه آندروید ها فرق دار و حجم بالاتری نسبت بهشون دار که طبیعتا گرافیک بالاتری هم دار
تورو خدا میبیني به خاطر یه پست وتشکر چه کارا میکنن
من خودم دیروز اون پست دیدم ولی نخواستم چیزی بگم
عزیز من چیزی بلد نیستی نمیخاد نظر بدی

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
حالِ اینا به بازی هاشون.

ace واقعا مضخرف هست .اونقدر کنده و لگ داره که ادم میمیره .حتی توی منو هم با لگ میگیرده . اوضاع wildfire s بهتره . قیمتش هم تفاوت انچنانی نداره . بازی هم خیلی روی این دو مدل حساب بازی نمیکنه . کلا ace واقعا تجربه ی بدی بود:D

چیزی که مسلمه اینکه آندروئید سخت افزار قویی رو میطلبه ....... روز به روز بیشتر ......
دیگه باید حساب این دستمون بیاد که با توجه به پولی که داریم میدیم میتونیم استفاده کنیم از امکانات سیستم عاملی که داریم .......
و خب، اصولا اون رنج قیمت چیزه درستی نداره :D .... غیر از چند مدل برای آدم های قانع .......

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد

نمیدونستم ولی رفتم پیشش عوضش کردم و یه I9100 گرفتم
دوستان امروز برنامه kies رو اپدیت کردم ولی دیگه گوشی رو نمیشناسه!بنظرتون مشکل چیه؟

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
نظر دوستان در مورد این گوشی چیه sony ericsson ray کلا گوشیی که ال سی دی 3/3 داشته باشه واسه بازی های اندروید کوچیکه یا نه..........
پردازنده این گوشی تک هسته ای 1 گیگا هستش از پس نرم افزار ها و بازی های امروزی بر می اد یا نه ....
لینک مشخصات گوشی
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-ray?cc=gb&lc=en
....با تشکر

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
نظر دوستان در مورد این گوشی چیه sony ericsson ray کلا گوشیی که ال سی دی 3/3 داشته باشه واسه بازی های اندروید کوچیکه یا نه..........
پردازنده این گوشی تک هسته ای 1 گیگا هستش از پس نرم افزار ها و بازی های امروزی بر می اد یا نه ....
لینک مشخصات گوشی
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-ray?cc=gb&lc=en
....با تشکر
مسلما برای بازیا صفحش کوچیک به حساب میاد ......
در مورد پردازنده هم من با HD2 که دستم بود بعضی وقتا کم میوورد ........... اما مشکل خاصی برات پیش نمیاد برای نرم افزارا غیر از بعضی بازیا ......

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
سلام
من يك بار 28 روز پيش ساعت 07:37 PM يك سوال پرسيدم ولي كسي جواب نداد
مي خواستم بدونم كسي می دونید Samsung P8600 Galaxy Tab 7.7 - 16GB کی میاد و قیمت تقریبیش چنده ((به دلار هم بود مشكلي نيست)) ؟
خيلي ممنون ميشم جوابم رو بديد هر چه كه مي دونيد اشكالي نداره فقط جواب بديد>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر