سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
1.جطوري بايد يه 2.3 ابديت كنم؟
هنوز آپدیت رسمی نیومده اما کوکرها رام های 2.3 رو پورت کردن.
2.اكه كوشيمو روت كنم ميتونم برنامه و بازي هامو روي رم بريزم ؟اخه خيلي مشكل كمبود جا دارم
اره اگه روت کنی میتونی با پارتیشن بندی برنامه ها برن رو مموری.
3.اكه كوشيمو روت كنم ميتونم رام فارسي روش بريزم.
بله میتونی حتی بعضی رام ها خودشون فارسی رو ساپورت میکنن

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا
دوستان میخواستم بدونم اندروید مثل ios برنامه ایی رسمی که خود گوگل داده باشه نداره؟ منظورم مثل ایتیونز هست ؟ راستی چجوری میتونم از سایت market.android.com واسه گوشی app دانلود کنم:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دوستان میخواستم بدونم اندروید مثل ios برنامه ایی رسمی که خود گوگل داده باشه نداره؟ منظورم مثل ایتیونز هست ؟ راستی چجوری میتونم از سایت market.android.com واسه گوشی app دانلود کنم:d
چرا ! خوده google هم کلی برنامه داده بیرون ! با گوشی برو تو مارکت ! البته چیز پی ان میخواد....

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
ممنون از راهنمايت مرتضي جان. جطوري بايد جيز بي ان ساخت؟ ممنون ميشم اكه راهنمايي بكنيد.
برو قسمت تنظیمات بعد
Wireless & Network > v..n Setting > Add v..n > Add PPTP
گزینه اول یه اسم بخ دلخواه بنویس گزینه دوم ip رو بنویس بقیه رو خالی بزار در ضمن گزینه Encryption رو تیکشو وردار.سیوش کن و بک بزن روش کلیک کن بوزرنیم و پسورد رو بده کانکت کن

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
دوستان بين گلكسي اس و disaer hd كدومو بخرم مشخصات هردو شونم ميدونم ولي ميخواستم بدونم كدومش بهتره.لطفا دوستان اهل فن يه راهنمايي كنن چون شنبه دارم ميرم كه بخرم

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
دوستان بين گلكسي اس و disaer hd كدومو بخرم مشخصات هردو شونم ميدونم ولي ميخواستم بدونم كدومش بهتره.لطفا دوستان اهل فن يه راهنمايي كنن چون شنبه دارم ميرم كه بخرم
DHD صدای هندزفریش معرکه دالبی و SRS میری فضا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
صدای هندسفری واست مهم تره یا صفحه ی بی نظیر super amoled ؟ :D والا به نظرم صفحه خیلی مهم تره !
سی پی یو گلکسی اس قوی تره !
نظر منم روی گلکسی هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر