سوالاتي در مورد خريد xbox 360

تا چه حد از XBOX 360 خود راضي هستيد ؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 48 60.0%
  • زياد

رای‌ها: 14 17.5%
  • متوسط

رای‌ها: 11 13.8%
  • كم

رای‌ها: 7 8.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
refigh mamnoon az rahnamayet,amma nemidonam enghad in site ha az ps3 neveshtan ke man mondam,har chan ke man ghabl az xbox,ps2 dashtam o azash khoosham nayomad xbox gereftam,va ba vojode inke hame migoftan ke ps2 jang ro bord amma man midonestam ke xbox ye console kamele o shaki to sh nist,hala dar har sorat bebinim chi mishe

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
سلام
کسی از قیمت دقیق Hd Dvd ایکس باکس 360 خبر داره؟؟
ممنون

دقیقا 199 دلار قیمت در اروپا و 170 دلار در زاپن .

ولی من نمودنم وارد بازار شده یا نه ولی اینطور که خبرها را میخمونم استقبال خیلی خوبی ازش شده . منم پایش هستم تا حتما یکی بخرم.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام دوستان من یه سوال دارم
من چند روز پیش توی شیراز یه تلوزیون اچ دی ساپورت سامسونگ پیدا کردم با قیمت 500000 هزار تومن
با دو تیونر
قیمتش چطوره ؟
البته سی ار تی بود و ال سی دی نبود
اگه کسی چیزه دیگه ای میشناسه معرفی کنه

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام دوستان
من یه سری سوال دارم که هرکس بهم جواب بد ه ازش ممنون میشم
1 کسی فیمت تلوزیون اچ دی رو که سی ار تی باشه و خیلی فیمت بالا نباشه درحد 600000 هزار تومن باشه رو با مارک و محل فروش و کیفیتش پخش تصویرش به من معرفمی کنه ؟
2 به نظر شما من مانیتورم رو که مدل dfx 17650 و 17 اینج هست رو نگه دارم برای بازی با ایکس باکس یا یه تلوزیون اچ دی در حد 600000 هزرا تومن بگیرم کدام بهتره ؟ اگه کسی تی وی توی این رنج قیمت میشناسه مدلش رو با قیمتش بده
3 به دظر شما اگه کنسولی مشکل گرمایی نداشته باشه بازم احتیاجی به فن اضافه داره ؟ ( به این نکته اشاره کنم که ما توی شهرمون تابستون هوا خیلی گرمه )
4 از هارد ایکس باکس چه استفاده ایی می شه کرد ؟
5 اگه که بازی های رایتی بزاریم روی ایکس باکس لنزش خراب میشه ؟ بهترین نوع دی وی دی بازی ها که ضرری به لنز نزنه چیه ؟
6 به نظر شما کدام رجیون بهتره ؟ اسیا یا یو سی یا جی ؟ ( خواهشا با دلیل )
7 اخرین سوال : ایا لازم هست که من یه محافظ فوی برای ایکس باکس بگیرم یا نه ؟ یا به همون تبدیل معمولی اکتفا کنم ؟ ( توی شر ما نوسان برق زیاده )
8. میشه بهترین گیم های بازار را به من معرفی کنید ؟
9 برای بازی کردن توی ایکس باکس لایو برای اینکه بتونی راحت و بیدردسر بازی کنی باید ADSL با چه سرعتی داشته باشی ؟ و توی محیط ایکس لایو میشه پیج باز کرد ؟ ( به غیر از سایت ماکروسابت؟ )
اگه کسی اطلاعاتی داره بنویسه و ما رو به تاپیک هایی دیگه پاس نده

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
بدون شرح

سلام. یهPremium X360 خریدم تاریخ تولیدش 2006/04/05 (یعنی بعد فوریه) مدل NTSC J/Asia و با درایو ال جی ( و تمایلی برای اجرای بازی های XBOX ندارم)
قبل از اینکه دستگاه بخرم دستگاه کپی خور شده بود(دستگاه کاملا آکبند بود ولی از قبل باز شده بود برای کپی خور شدن)و دستگاه رو به ما 490 تومن با 3 تا بازی اورژینال بدون حساب کردن پول بازی ها خود دستگاه که از قبلا کپی خور هم شده بوده 490 تومن به ما داد. من که قیمت ها رو نمیدونم اگه کسی میدونه بگه دستگاه رو گرون داده یا خوب قیمتی داده این هم در نظر بگیرد که دستگاه رو کپی خور کردن و همین کپی خور کردنش 15 هزار تومن پول میخواد.
بعد من هنوز شک دارم که سیستم NTSC J / asia هست یا NTSC J اگه کسی روش تشخیص این دو تا بلده بگه پشت جعبش فقط نوشته NTSC J اگه کمکم کنید ممنون میشم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام
خوبه ولی شاید میتونستی یکم ارزون تر (نه خیلی زیاد) هم گیر بیاری!;)
اگه رو پکش نوشته بود only for japon یعنی ماله ژاپن هست اگه ننوشته بود j asia هست!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام. یهPremium X360 خریدم تاریخ تولیدش 2006/04/05 (یعنی بعد فوریه) مدل NTSC J/Asia و با درایو ال جی ( و تمایلی برای اجرای بازی های XBOX ندارم)
قبل از اینکه دستگاه بخرم دستگاه کپی خور شده بود(دستگاه کاملا آکبند بود ولی از قبل باز شده بود برای کپی خور شدن)و دستگاه رو به ما 490 تومن با 3 تا بازی اورژینال بدون حساب کردن پول بازی ها خود دستگاه که از قبلا کپی خور هم شده بوده 490 تومن به ما داد. من که قیمت ها رو نمیدونم اگه کسی میدونه بگه دستگاه رو گرون داده یا خوب قیمتی داده این هم در نظر بگیرد که دستگاه رو کپی خور کردن و همین کپی خور کردنش 15 هزار تومن پول میخواد.
بعد من هنوز شک دارم که سیستم NTSC J / asia هست یا NTSC J اگه کسی روش تشخیص این دو تا بلده بگه پشت جعبش فقط نوشته NTSC J اگه کمکم کنید ممنون میشم.
من که کم کم دارم شکه میشم
عزیز من شما دیگه بهتر از این نمیتونی بگیری!!!!
من دستگاه رو آک کپی خور شده با یک بازیه اورژینال asia 510 خریدم
شما عالی خریدی
اگر دستگاه آدابتور داره و با اون کار میکنه ژاپنه وگرنه آسیا هستش

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
بچه ها یه مغازه توی شیراز داره xbox 360 رو پریمیوم میده 430 هزار تومن
مسگه از دبی میارم اکبند جلو خودت باز میکنم و کپی خورش میکنم
به نظر شما کا رش درسته ؟

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
بابا یکی جوابه این همه سوال ما رو نمیده ؟
ایول به معرفت
مارو باش که چه قد از بروبچ این فروم تعریف کردیم

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام دوستان
من یه سری سوال دارم که هرکس بهم جواب بد ه ازش ممنون میشم
1 کسی فیمت تلوزیون اچ دی رو که سی ار تی باشه و خیلی فیمت بالا نباشه درحد 600000 هزار تومن باشه رو با مارک و محل فروش و کیفیتش پخش تصویرش به من معرفمی کنه ؟
2 به نظر شما من مانیتورم رو که مدل dfx 17650 و 17 اینج هست رو نگه دارم برای بازی با ایکس باکس یا یه تلوزیون اچ دی در حد 600000 هزرا تومن بگیرم کدام بهتره ؟ اگه کسی تی وی توی این رنج قیمت میشناسه مدلش رو با قیمتش بده
3 به دظر شما اگه کنسولی مشکل گرمایی نداشته باشه بازم احتیاجی به فن اضافه داره ؟ ( به این نکته اشاره کنم که ما توی شهرمون تابستون هوا خیلی گرمه )
4 از هارد ایکس باکس چه استفاده ایی می شه کرد ؟
5 اگه که بازی های رایتی بزاریم روی ایکس باکس لنزش خراب میشه ؟ بهترین نوع دی وی دی بازی ها که ضرری به لنز نزنه چیه ؟
6 به نظر شما کدام رجیون بهتره ؟ اسیا یا یو سی یا جی ؟ ( خواهشا با دلیل )
7 اخرین سوال : ایا لازم هست که من یه محافظ فوی برای ایکس باکس بگیرم یا نه ؟ یا به همون تبدیل معمولی اکتفا کنم ؟ ( توی شر ما نوسان برق زیاده )
8. میشه بهترین گیم های بازار را به من معرفی کنید ؟
9 برای بازی کردن توی ایکس باکس لایو برای اینکه بتونی راحت و بیدردسر بازی کنی باید ADSL با چه سرعتی داشته باشی ؟ و توی محیط ایکس لایو میشه پیج باز کرد ؟ ( به غیر از سایت ماکروسابت؟ )
اگه کسی اطلاعاتی داره بنویسه و ما رو به تاپیک هایی دیگه پاس نده

1 - در مورد TV برو اين تاپيك
2- ببين من خودم با مانيتور بازي ميكنم كيفيتش هم خيلي عاليه ولي اگه شما ميخاي نهايت لذت از يك بازي رو ببري صد رد صد يك HDTV نيازت رو رفع ميكنه . به نظر من اون 600 هزار تومن هم نگه دار جمع كن و استفاده هاي بهتر كن يا مثلا يك كنسول ديگه بگير .
3-بابا من نميدونم آخه چرا اينقدر به اين موضوع گير ميديد :confused: به نظر من فن يك چيز خيلي اضافه اي هست مگر اينگه ميخاي 24 ساعته بازي كني .
4-همه كار ميشه كرد - فيلم و آهنگ و عكس از همه بهتر هم مديا سنتر كه حتي اگر كانكت باشي TV هم ميتوني ببيني ;) SAVE هات هم روي هارد ذخيره ميشه .
5-در كل ما هر نوع DVD كپي بزاريم صد در صد لنز رو ضعيف ميكنه ولي بهترين DVD كه الان بيشتر همه از اين DVD استفاده ميكنند VERBATIM هست .
6 - UC - دليل هم اينكه بازياش بيشتره و حتي زودتر ممكنه دستت برسه . ا وقتي كه مد چيپ بياد اينا ديگه اهميتي نداره .
7-مسلما براي اين كنسول بايد محافظ گرفت شك نكن .
8- اول از هم Gears of War رو بگير كه از نون شب واجب تره بعد هم اين بازيها هم بگير :
Ghost Recon2
Defjam
saint row
pes 6 or fifa 07
crack down
اگه ميخاي بيشتر اطلاعات داشته باشي بيا انجمن 360
9-در مورد سوال آخرت هم برو اينجا

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام
آقا واسه تلویزیون پال (ازین معمولیا که ما ها داریم) ریجن پال بهتر نیست یا فقط آداپتورشو فرق مکنه و بازیهاش کمیابند؟
آخه منظور از این فرمتها سیگنالی هست که دستگاها ارسال میکنند پس بعضی از دوستان که میگند روی تلویزیون معمولی کیفیت افتضاح گرفتند ماله این نیست که ریجنشون pal نیست.

یه سوال دیگه هم دارم اگه شاژر دسته نخریم باید با usb شارژ بشه ؟ چقدر طول میکشه؟ و چقدر عمر شارژشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر