سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
درود. کماکان از هک ورژن 9 راضی هستی؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
سلام همسایتی.
گفتم حضورتون من هکهای دیگه رو باهاش کار نکردم که بخوام مقایسه کنم ، تازه خریدم ps4 رو ، ولی این خیلی بی دردسر و راحت هستش و خوشبختانه تا الان فقط یکبار ارور هک داد و هک نشد که اونم سریع خارج شدم و ریست کردم و به خاموشی نکشید.
فقط طبق توصیه دوستمون رضا فایل فلش ( البته من مموری ستفاده میکنم با رم ریدر) بعد هر سه چهار بار هک فرمت میکنم و مجددا ایمیج نصب میکنم و فلش رو درست میکنم

• Like
Reactions: Arsinn

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
بازیی که مثلا نوشته شده برای هک فریمور 7 هست ایا روی 9 هم قابل اجراس بدون مشکل؟
اره مشکلی نداره
اقا من دادم بیرون بازی مورتال 11 التیمیت رو بریزن
تمام شخصیاتش بازه یعنی DLCهاش نصبه
اما dlc داستانی Aftermath رو وقتی میزنم میگه خریداری نشده
هک هم ورژن 9 هستش
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟
و اینکه بازیی که مصلا نوشته شده برای هک فریمور 7 هست ایا روی 9 هم قابل اجراس؟
شاید این dlc رو نصب نکرده چون خودش یه dlc جداست
sifu فریمور چند میخاد ؟نسخه هکیش نیومده ؟
نیومده
خود بازی هنوز عرضه نشده (فک کنم یه دو هفته ای مونده باشه )
شاید مثل دایینگ لایت دو باشه یعنی بیس بازی رو ورژن 9 باشه ولی اپدیت ها ورژن بالاتر

• Like
Reactions: King Erfan

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
اقا ما یک مشکلی داریم
بازی سایبرپانک و گاد او وار رو از یکجا گرفتم هکی
بعد اپدیتشو خودم دانلود کردم از سایت پی سی دی
با اینکه اون ep اول و cus اپدیت و فایل اصلی بازی یکسانه
اما وقتی میخوام اپدیت رو نصب کنم ارور ce-36434-0 رو میده که تو گوگل زدم مال وقتیه که ریجن و دیتای بازی و اپدیت مال یکجا نباشن
مطمئنم هستم نسخه هکی رو دانلود کردم چون از سایت پی سی دی گرفتم
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
اقا ما یک مشکلی داریم
بازی سایبرپانک و گاد او وار رو از یکجا گرفتم هکی
بعد اپدیتشو خودم دانلود کردم از سایت پی سی دی
با اینکه اون ep اول و cus اپدیت و فایل اصلی بازی یکسانه
اما وقتی میخوام اپدیت رو نصب کنم ارور ce-36434-0 رو میده که تو گوگل زدم مال وقتیه که ریجن و دیتای بازی و اپدیت مال یکجا نباشن
مطمئنم هستم نسخه هکی رو دانلود کردم چون از سایت پی سی دی گرفتم
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
تو بازی های هکی اون کسی که بازی رو دامپ کرده هم مهمه یوقت نسخه duplex هست یوقت نسخه cyb1k و اینها اپدیت هاشون بهم نمی‌خوره حتی گاهی خود همین ها هم نسخه قدیم و نسخه جدید ارایه میدن و دقیقا باید از همونجا که بیس بازی رو گرفتی اپدیت رو هم همون نسخه رو گرفته باشی تا نصب بشه. اگر اسم فایل اصلی بازی رو تغییر نداده باشن معمولا این موارد توی اسم فایل نوشته شده.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان امکانش هست بازی‌های نصب شده با دیتای هکی روی کنسول هک شده رو به هارد اکسترنال انتقال داد و روی کنسول هک شده دیگه‌ای نصب کرد؟ اگر میشه آپدیت‌ها هم امکان داره انتقال داده بشه؟

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
437
سلام
من امروز خواستم طبق معمول با gold hen v2.1 روی فریمور ۹ کنسولو جیلبریک کنم که یهو‌کنسول خاموش شد و بعد از اینکه دوباره روشنش کردم توی اون قسمت check کنسول اولش نوشت که کنسول نمیتونه راه اندازه بشه و یه فلش که فریمور ۹ داره به کنسول متصل کنید
من فریمور زدم روی فلش ولی بعدش کنسول نوشت که تمام اطلاعات و دیتاها و یوزرها روی کنسول ریست میشن؟!که من کنسل زدم
خواستم بدونم راهی نیست که اطلاعات و دیتاها و یوزرها وسیوها و… رو نگه دارم؟؟
خیلی برام مهمه سیو بازی ها

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان من تازه به فیرمور 9 آپدیت کردم و امروز اولین جیلبریک ام بود با این فیرمور
با هاست karo کارو انجام دادم و گزینه goldhen 900
جیلبریک که انجام شد طبق روال و دستورالعملهایی که داده بود، تصویر یه چند ثانیه رفت کلا و سیاه شد تلویزیون و بعد اومد و به محض اومدن هم کنسول یه پیغام ارور داد با این مضمون تقریبا :
"an error has occurred in the system software - CE-36329-3"
جریان چیه؟جزء روال جیلبریک مخصوصا با این goldhen جدید و روال هاست karo هست یا جایی مشکلی نقصی چیزی پیش اومده؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
دوستان من تازه به فیرمور 9 آپدیت کردم و امروز اولین جیلبریک ام بود با این فیرمور
با هاست karo کارو انجام دادم و گزینه goldhen 900
جیلبریک که انجام شد طبق روال و دستورالعملهایی که داده بود، تصویر یه چند ثانیه رفت کلا و سیاه شد تلویزیون و بعد اومد و به محض اومدن هم کنسول یه پیغام ارور داد با این مضمون تقریبا :
"an error has occurred in the system software - CE-36329-3"
جریان چیه؟جزء روال جیلبریک مخصوصا با این goldhen جدید و روال هاست karo هست یا جایی مشکلی نقصی چیزی پیش اومده؟
گاهی پیش میاد زیاد این خطا رو جدی نگیر جیلبریک به هر حال یه کار غیر استاندارد هست

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
سلام
من امروز خواستم طبق معمول با gold hen v2.1 روی فریمور ۹ کنسولو جیلبریک کنم که یهو‌کنسول خاموش شد و بعد از اینکه دوباره روشنش کردم توی اون قسمت check کنسول اولش نوشت که کنسول نمیتونه راه اندازه بشه و یه فلش که فریمور ۹ داره به کنسول متصل کنید
من فریمور زدم روی فلش ولی بعدش کنسول نوشت که تمام اطلاعات و دیتاها و یوزرها روی کنسول ریست میشن؟!که من کنسل زدم
خواستم بدونم راهی نیست که اطلاعات و دیتاها و یوزرها وسیوها و… رو نگه دارم؟؟
خیلی برام مهمه سیو بازی ها
شما هاردت خطا داده دستگاه رو ببر روی سیف مود یه فریمور 9 معمولی بریز روی فلش و دوباره فریمور رو نصب کن اگر چک دیسکو رد کرد که شانست زده اگر رد نکرد از داخل همون سیف مود ریست فکتوری بزن تا بیاد بالا
اون جایی هم که شما هستید باید فریمور تغییر هارد داشته باشی اونجا رو اصلا بیخیال بشو از تو سیف مود کارایی که گفتم رو انجام بده
اگر هاردت بالا نیاد خیر راهی نیست بجز ریست فکتوری و فرمت هارد

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
437
شما هاردت خطا داده دستگاه رو ببر روی سیف مود یه فریمور 9 معمولی بریز روی فلش و دوباره فریمور رو نصب کن اگر چک دیسکو رد کرد که شانست زده اگر رد نکرد از داخل همون سیف مود ریست فکتوری بزن تا بیاد بالا
اون جایی هم که شما هستید باید فریمور تغییر هارد داشته باشی اونجا رو اصلا بیخیال بشو از تو سیف مود کارایی که گفتم رو انجام بده
اگر هاردت بالا نیاد خیر راهی نیست بجز ریست فکتوری و فرمت هارد
اینکاام انجام دادم اما متاسفانه بالا نیومد کنسول و مجبور شدم کلا ریست فکتوری کنم با نصب دوباره فریمور

• Like
Reactions: bayern_vahid

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من یک ماهی هست ورژن ۹ داده بودم بیرون برام ریخته بودن و هکی بازی میکردم . دیروز هم دو سه ساعتی بازی کردم و کنسول رو خاموش کردم . امروز که اومدم کنسول رو روشن کنم و طبق دستور العمل دوباره جیلبریک رو فعال کنم ، ارور fail داد و جیلبریک نشد . چند بار هم امتحان کردم ولی نشد .
کسی میدونه مشکل چیه ؟ 20220217_010208.jpg

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
دوستان من یک ماهی هست ورژن ۹ داده بودم بیرون برام ریخته بودن و هکی بازی میکردم . دیروز هم دو سه ساعتی بازی کردم و کنسول رو خاموش کردم . امروز که اومدم کنسول رو روشن کنم و طبق دستور العمل دوباره جیلبریک رو فعال کنم ، ارور fail داد و جیلبریک نشد . چند بار هم امتحان کردم ولی نشد .
کسی میدونه مشکل چیه ؟View attachment 244970
این ارور عادیه فکر کنم فلشو زود در میاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر