سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ممنون از توضیحات کامل شما. من نهایتا مجبور شدم از طریق همون هارد اقدام کنم چون از طریق کابل بنظر خیلی سخت و پیچیدست. الان هم بازی مافیا نصب کردم و بدون مشکل اجرا میشه.
من برعکس هارد تو گزینه هام نبود. من هاردی که دارم رو بعنوان حافظه جانبی خود پی اس 4 استفاده کردم. تا الان ناامیدم نکرده. در کل خیلی پیچیده نیست یه کم دستت تند شه حله، دیگه ما که هک رو زدیم دیگه اینم نمیتونه جلومون رو بگیره. :D
بستگی به چیدمان هم داره که چیا کنار هم باشه بهترین روش اینه کنسول رو با کابل شبکه بزنی به کامپیوتر یا لپتاپ.
هارد یا فلش با حجم خوب داشته که داشته باشی این روش خیلی واجب نیست ولی از نظر سرعت انتقال قابل رقابته.

• Like
Reactions: Unkn0w and stanley

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
با تشکر از دوستان از ورژن 6 آپدیت کردم به 9 و جلبریکش کردم.
از یک سایت بازی تیکن 7 دانلودکردم نوشته بود هک شده ولی دانلود کردم پسوند فایل pkg بود و fpkg نبود.بعد ریختم روی یک فلش و وصل کردم از منو دیباگ نصب کردم و اجرا شد.با توجه به اینکه پسوند فایل fpkg نبود مشکلی نیست دوستان؟

• Like
Reactions: saeed_sg

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
دوستان یه سوال الان مثلا بازی chernobylite فیک پکیجش اومده ولی اپدیتش رو نداده duplex درحالی که روی ۹.۰۰ هم هست اپدیتش.من شنیدم دیتای اصلی باید دیسک داشته باشی تا دامپ کنی.الان اپدیت که دیگه دیسک نمیخواد.نمیشه اپدیت نسخه اصلی رو که به ورژن فریم ویر بخوره و آی دیش هم یکی باشه با فیک پکیج دانلود کرد و خودمون تبدیلش کنیم که به بازی بخوره؟

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
از یک سایت بازی تیکن 7 دانلودکردم نوشته بود هک شده ولی دانلود کردم پسوند فایل pkg بود و fpkg نبود.بعد ریختم روی یک فلش و وصل کردم از منو دیباگ نصب کردم و اجرا شد.با توجه به اینکه پسوند فایل fpkg نبود مشکلی نیست دوستان؟
خیر مشکلی نیست
اگه همه پارت هارو باهم اکسترکت کردی و یه فایل شدن یعنی اینکه مخصوص کنسول های هک شده هست
از برنامه PS4PKGViewer هم میتونی استفاده (از منوی فایل open رو بزن اون فایل رو انتخاب کن اون زیر باید یه fpkg نوشته شده باشه یا چیزای مشابه مثل fake pkg)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من یکسری بازی رو کنسولم هست که نمیشه پاکشون کرد و کلا گزینه دیلیت نداره! :D اینارو چیکارشون میشه کرد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
از منو. آپشن رو میزنم رو بازی کلا گزینه Delete نیست.
برو تو ستینگ، بعد استورج، تو اونجا برو داخل app
لیست بازیهات رو میاره، از اونجا میتونی دیلیت کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
برو تو ستینگ، بعد استورج، تو اونجا برو داخل app
لیست بازیهات رو میاره، از اونجا میتونی دیلیت کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
مشکل اینجاست که تو اون قسمتم هیچ اثری از این بازیا نیست! :D

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
کلا پسوند بازیهای هکی همون pkg هست f اولش نداره.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: jaferpour

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
از منو. آپشن رو میزنم رو بازی کلا گزینه Delete نیست.
عزیز شما دیتابیست مشکل پیدا کرده ...حتی با دیتابیس ریبیلدر مخصوص فریمور کپی هم درست نمیشه...باید هارد رو فرمت کنی دوباره بریزی...اگه بازی جدید بریزی این مشکل رو نداره اما قبلی ها دارن...من نتونستم راهی پیدا کنم با اینکه کلی گشتم..دوستان راهی دارن به اشتراک بزارن

• Like
Reactions: RED_BEARD39

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
کسی از ورژن زیر هفت به نه اپدیت کرده؟ چطوری هاست آیا ارزش داره؟ اپدیت کنیم یا نه؟

من کنسول گرفتم رو 6.72 بود آپدیت کردم به 9 و یه مموری 512 مگابایتی نوکیا n72 از قدیما داشتم بیکار افتاده بود گذاشتم واسه این کار هک.خیلی خوبه راحت و بی دردسر هک میشه.

• Like
Reactions: Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من کنسول گرفتم رو 6.72 بود آپدیت کردم به 9 و یه مموری 512 مگابایتی نوکیا n72 از قدیما داشتم بیکار افتاده بود گذاشتم واسه این کار هک.خیلی خوبه راحت و بی دردسر هک میشه.
پس شما تجربه هک 6.72 رو نداشتی و همون اول کار اپدیت کردی؟ الان حدودا از هر ده بار که هک انجام میدی چند بارش ناموفق میشه یا خاموشی میده ؟راستی با مموری کارت چطو انجام میدید از تبدیل استفاده میکنید چون کنسول که مموری نمیخوره؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
پس شما تجربه هک 6.72 رو نداشتی و همون اول کار اپدیت کردی؟ الان حدودا از هر ده بار که هک انجام میدی چند بارش ناموفق میشه یا خاموشی میده؟

ورژن 9 هک خوبیه خیلی کم خاموشی داره شاید از هر ده بارش کلا 1 بار خاموشی داشته باشی اگه حوصله بک پورت گرفتن رو نداری آپدیت کن به 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر