سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
[ Photo ]
? تست سلف هاست NIGHT KING LITE نسخه ی 3.9 با 112 بار جیلبریک متوالی بدون حتی یکبار خاموشی ، تست شده با هن 3.0.0 ?

✅ حاصل ماهها تلاش و زحمت تیم NIGHT KING با همکاری دولوپرها Mugiwara و Sistro

? لینک آنلاین این سلف هاست ?

night-king.ir/lite

? لازم بذکر است این سلف هاست ترکیبی است از بدنه ی سبک هاست leeful + ترفند هاست پایدار دولوپر میگوارا با همکاری دولوپر سیسترو و تیم نایت کینگ

نتیجه = ایجاد سلف هاستی حتی به مراتب پایدارتر و سبک تر از هاست leeful ( غیر قابل رقابت ) !

دوستان عزیز میتوانند در صورت تمایل از تعداد موفقیت بالاتر PASS و جیلبریک موفق بدون خاموشی خود شات بگیرن و به آیدی @Salt753194 ارسال کنند تا در کانال قرار گرفته و برای همه ی دوستان اطلاع رسانی بشه.

? با تشکر از آقای دانیال بابت تست و فرستادن شات

#selfhost
#pass
#salt
سلام بر همگی
بنده نزدیک ۱ ماه هست از هاست نایت کینگ استفاده میکنم و از ۲۰ بار جیلبریک تنها ۱۰ بار موفقت آمیز بوده
از هاست مترو ۶.۷۲ هم استفاده میکردم اونم اذیت میکرد
ولی دیگه دستگاه رو تو حالت رست مود نگه‌میدارم و موقعی که بیشتر از ۲۴ ساعت نیستم خاموشش میکنم
تو این حالت بهترین عملکرد رو داشته بدون هیچ هنگ یا خاموشی ناگهانی
به نظر عاقلانه ترین راه برای جلوگیری از خاموشی های مکرر همین رست مود باشه مگر اینکه برق محل زندگیتون هی قطع و وصل بشه

raminzargar

کاربر سایت
Apr 10, 2010
2
سلام ...لطف میکنید به سوالم پاسخ بدین...این سوالو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم جوابم رو ندادند...
من یه کنسول با هک 5.05 دارم...که با اون دیسک های فیزیکی بازی هارو هم بازی میکنم...میخواستم بدونم اگه دیسک بازی رزیدنت اویل 3 رو بخرم میتونم رو این ورژن بازی کنم یا حتما نیاز به ارتقا داره...ممنون

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
سلام ...لطف میکنید به سوالم پاسخ بدین...این سوالو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم جوابم رو ندادند...
من یه کنسول با هک 5.05 دارم...که با اون دیسک های فیزیکی بازی هارو هم بازی میکنم...میخواستم بدونم اگه دیسک بازی رزیدنت اویل 3 رو بخرم میتونم رو این ورژن بازی کنم یا حتما نیاز به ارتقا داره...ممنون
معلومه که داره

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
دوستان یه سوال فنی
حجم بازی هک شده مثلا 22 گیگ هستش و منی که پول خرید هارد اکسترنال ندارم با یه فلش 8 گیگ میشه به صورت پارت پارت فایل های pkg روی پلی 4نصب کرد یا نه ؟

• Like
Reactions: rezagoli

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان یه سوال فنی
حجم بازی هک شده مثلا 22 گیگ هستش و منی که پول خرید هارد اکسترنال ندارم با یه فلش 8 گیگ میشه به صورت پارت پارت فایل های pkg روی پلی 4نصب کرد یا نه ؟
نه متاسفانه. باید از طریق کامپیوتر با برنامه remote pkg installer بازیو رو ps4 نصب کنی. آموزشش تو یوتیوب هست.

• Like
Reactions: rezagoli

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان یه سوال فنی
یه فلش مموری 32 یا 64 گیگابایتی بخر خودتو راحت کن.فکر کن پول یه بازی دادی.

• Like
Reactions: paya.tasis

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
دوستان یه سوال فنی
یکم پیگیر باش تو یوتیوب آموزش استفاده از نرم افزار remote package sender رو یاد بگیر. منم همین مشکل رو داشتم ولی الان از لپتاپ مستقیم میریزم رو کنسول بازی ها مو. بدون نیاز به هارد یا فلش

• Like
Reactions: alirezaresima

Hadi.d

کاربر سایت
Aug 8, 2020
11
سلام خدمت همه دوستان من از ۵.۰۵ به ۶ آپدیت کردم به اصرار یکی از دوستام که میگفت خاموشی نداره پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان آپدیت نکنید هیچ ورژنی مثل ۵.۰۵ نمیشه به خاطر یکی دو تا بازی آپدیت نکنید واقعا پشیمون میشید من که میخام اصلا دستگاه بفروشم با این وضعیت خاموش شدن بهتره یا بفروشی یا اکانت هکی بریزی

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
سلام خدمت همه دوستان من از ۵.۰۵ به ۶ آپدیت کردم به اصرار یکی از دوستام که میگفت خاموشی نداره پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان آپدیت نکنید هیچ ورژنی مثل ۵.۰۵ نمیشه به خاطر یکی دو تا بازی آپدیت نکنید واقعا پشیمون میشید من که میخام اصلا دستگاه بفروشم با این وضعیت خاموش شدن بهتره یا بفروشی یا اکانت هکی بریزی
سلام دوست عزیز نمیدونم از چه هاستی استفاده میکنی ولی من با هاست نایت کینگ ک از طریق یوزر گوید هست (ps-phwoar) تاحالا یکبار هم خاموشی نداشتم
Night King restore Leeful2
فقط باید دقت داشته باشی اگه ارور حافظه داد بیای بیرون و دوباره همون نسخه از hen رو که انتخاب کرده بودی انتخاب کنی
البته هاست اصلی نایت کینگ هم امکانات زیادی داره اگه نخواستی از این استفاده کنی
NIGHT KING v4.3 - 6.72 FW
من رو 5.05 هم از همین استفاده میکردم

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوست عزیز باید چنتا نکته رو رعایت کنی.
اولا اینکه کابل لن باید قابلیت انتقال دیتا و اینترنت داشته باشه. یعنی کابل های کراس برای این کار جواب نمیده.
دوما باید از برقراری شبکه بین لپتاپ و کنسول اطمینان حاصل کنی. یعنی آی پی کنسول و لپتاپ تنظیم باشه و تنظیمات برنامه remote package sender هم دقیق باشه. تعیین آی پی سرور و کنسول منظورمه.
سوما اینکه باید آنتی ویروس و فایروال لپتاپ حتما خاموش باشه.
و نکته آخر این که باید از HEN نسخه ١.٨ یا بالاتر استفاده کنی. فقط هم HEN جواب میده، پی لود میرا و بقیه پی لود بجز HEN جواب نمیدن
برای تنظیم آی پی ها هم از آی پی های این عکس استفاده کن تا راحت شه کارت
باز اگه نتونستی تو تلگرام پیام بده برات توضیح بدم
@Mdiesm

Attachments

• CDDEFDFF-525C-48EC-963E-D54DCCAA6516.png
    CDDEFDFF-525C-48EC-963E-D54DCCAA6516.png
    842.1 KB · مشاهده: 14
  • Like
Reactions: alirezaresima

elinor

عضو جدید
Nov 18, 2020
2
سلام به همه دوستان من تازه عضو بازی سنتر شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .یک کنسول PS4 دارم که ورژنش 4.70هستش .شنیدم که میشه هکش کرد.بهترین ورژن و کم دردسرترین روش برای هک کردن که کنسولم را بهش ارتقا بدم کدومه؟و اگه راهنمایی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام به همه دوستان من تازه عضو بازی سنتر شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .یک کنسول PS4 دارم که ورژنش 4.70هستش .شنیدم که میشه هکش کرد.بهترین ورژن و کم دردسرترین روش برای هک کردن که کنسولم را بهش ارتقا بدم کدومه؟و اگه راهنمایی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز به انجمن بازی سنتر خوش اومدی

از این روش استفاده کن

هک کنسول 5.0.5 فول فارسی(آپدیت شده به آخرین پیلودها) Hen 2.1.4

stewie griffin

کاربر سایت
Apr 6, 2017
2
نام
سروش
سلام به همه دوستان
می‌خواستم بدونم میشه Death Stranding را به صورت «آنلاین» رو «کنسول جیلبریک شده» بازی کرد؟
میشه به سرورهای بازی وصل شد؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام به همه دوستان
می‌خواستم بدونم میشه Death Stranding را به صورت «آنلاین» رو «کنسول جیلبریک شده» بازی کرد؟
میشه به سرورهای بازی وصل شد؟
خیر
هیچکدوم از بازیهای هک شده قابلیت آنلاین ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر