سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان من بازی rdr2 را رو فریمور 5.05 بک پورت شده نصب کردم ولی کنترل بازی مشکل داره میتونید راهنمایم کنید ممنونت میشم
مشکل کنترل دقیقا چه جوریه؟ یکم بشکاف قضیه رو
سلام دوستان بازی need for speed heatروی ۵.۰۵سیو نمیشه کسی راهی بلده که سیو بشه
تنها راهش آپدیت به 6.72 هست
این بازی با 5.05 مشکل داره

• Like
Reactions: Hadi.d

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
مشکل کنترل دقیقا چه جوریه؟ یکم بشکاف قضیه روتنها راهش آپدیت به 6.72 هست
این بازی با 5.05 مشکل داره
مسلان مو قعی که جان را نجات میدم بعد جان که کول میکنه اصلحه شلیک نمیکنه یکی دیگم وقتی کمان را میده نمیکشه که تیر اندازی کنم هر کاری کردم نشد

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
مسلان مو قعی که جان را نجات میدم بعد جان که کول میکنه اصلحه شلیک نمیکنه یکی دیگم وقتی کمان را میده نمیکشه که تیر اندازی کنم هر کاری کردم نشد
یعنی نشونه میگیری ولی اسلحه شلیک نمیکنه؟
تیر داری؟ دکمه R2 سالمه؟
در کل این مشکل ربطی به بازی نداره اشکال جای دیگه ایه

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18
نه من تو همه بازیا دسه درسته مثلان رزیدنت اویل 2 وهمه بازیا دسه درسته

دوست من بک پورت ها برای یک سری بازی ها ناقص کار میکنن و حتما باید به ورژن 6.72 آپدیت کنید تا نیازی هم به بک پورت نباشه
مثلا بک پورت mortal kombat 11 در ورژن 5.05 فقط میتونی نسخه ی پایه رو بازی کنی و اگر آپدیت کنی بازی اجرا میشه اما هیچ یک از بخش هاش غیر از تمرین کار نمیکنه!

• Like
Reactions: laurapalmer77

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
  • Like
Reactions: Mreza_Dex

nimamaxor

کاربر سایت
Jan 22, 2020
9
نه من تو همه بازیا دسه درسته مثلان رزیدنت اویل 2 وهمه بازیا دسه درسته
داداش مشکل از دستست r2 خرابه خودم این مشکلو داشتم رو بازی رد دد و فیفا و GTIV امتحان کنی درست کار نمیکنه . رو بعضی بازیها خودشو نشون نمیده

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
دوستان من هنوز در انتقال بازی مشکل دارم یعنی بین کنسول پی سی ارتباط نمیگره هاست دارک و لیفال هر کی مشکل من حل کن هزینه شو پرداخت میکنم با بت تشکر

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
داداش مشکل از دستست r2 خرابه خودم این مشکلو داشتم رو بازی رد دد و فیفا و GTIV امتحان کنی درست کار نمیکنه . رو بعضی بازیها خودشو نشون نمیده
ممنونم از راهنمایت شما درست میگید ولی تو یه فروم خارجی گفته بود جا دکمه r1 و r2 را عوض کن به احتمال زیاد درست میشه ومن انجام دادم خدا را شکر درست شد

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
ش
ممنونم از راهنمایت شما درست میگید ولی تو یه فروم خارجی گفته بود جا دکمه r1 و r2 را عوض کن به احتمال زیاد درست میشه ومن انجام دادم خدا را شکر درست شد
شما هم این کار بکن برا من که رد دد درست شد انشالاه برای شما هم حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر