سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان سلام ، لطفاً اگه کسی سایتی می‌شناسه که در مورد بک پورت به 5.0.5 یاد بدهد لینک یا اسم سایت رو به من بدهد ممنون میشم. کنسول من 5.0.5 است و چیزی بلد نیستم. ضمنا در مورد گزینه های جیلبریک مثل میرا هم اطلاعات میخوام ، اگه میتونید لطفاً راهنمایی کنید.

You are being redirected...

تمامی بک پورت ها تا به الان برای 5.05

• Like
Reactions: saeed-10

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. من روی 5.05 هستم و با موبایل و hen1. 6 تا حالا کار میکردم الان چندتا بازی بکپورت شده دانلود کردم. برای اجرای این بازیها چه ورژنی از hen لازم هست و ایا برنامه موبایلش هم موجود هست اگر هست لطفا اینجا بگذارید یا لینکی چیزی بدید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود. من روی 5.05 هستم و با موبایل و hen1. 6 تا حالا کار میکردم الان چندتا بازی بکپورت شده دانلود کردم. برای اجرای این بازیها چه ورژنی از hen لازم هست و ایا برنامه موبایلش هم موجود هست اگر هست لطفا اینجا بگذارید یا لینکی چیزی بدید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
درود

hen 2.1.4

به لینک زیر برید اپ اندرویدش هم موجوده :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

• Like
Reactions: Arsinn

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18

Attachments

• PS-Phwoar__v1.4_Android_Installer.zip
    3.5 MB · مشاهده: 19
  • PS-Phwoar__v1.4_USB_Installer.zip
    2.6 MB · مشاهده: 5
  • PS-Phwoar__v1.4_ESP_Installer.zip
    2.7 MB · مشاهده: 5
  • Optional_USB_FILES.zip
    2.1 KB · مشاهده: 3
  • Like
Reactions: Hadi.d

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان راهی هست توی کنسول جیلبریک شده save بازی ها رو نصب کرد؟ مثلا من GOW تموم کردم پاک کردم الان دوباره نصب کردم با آپدیت آخر ولی هیچ سیوی ندارم، راهی هست سیو کسیو ریخت یا؟؟؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان راهی هست توی کنسول جیلبریک شده save بازی ها رو نصب کرد؟ مثلا من GOW تموم کردم پاک کردم الان دوباره نصب کردم با آپدیت آخر ولی هیچ سیوی ندارم، راهی هست سیو کسیو ریخت یا؟؟؟
شدنو میشه ولی ورژن سیو نباید از 6.72 بالاتر باشه و ریجنش هم باید بازی یکی باشه(دومیو مطمئن نیستم)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
شدنو میشه ولی ورژن سیو نباید از 6.72 بالاتر باشه و ریجنش هم باید بازی یکی باشه(دومیو مطمئن نیستم)

خب از کجا میشه سیو رو تهیه کرد؟ میخوام نیو گیم پلاس تست کنم حوصله اینکه از اول برم ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر