سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

majidbehjoo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
5
برای آپدیت hen 1.7 به 2.1.4 فیلم آموزشی چیزی نیست
همه پیام ها رو خوندم متوجه نمیشم خواهشا فکر کنید برای ی بچه دو ساله دارید توضیح میدی
اگه هم فیلم آموزشی چیزی داره یا داخل سایتی که کامل با لینک های دانلود توضیح داده ممنون میشم منو راهنمایی کنید
از تهران هستم اگه جایی هم باشه پول بگیره برام انجام بده معرفی کنید

• Like
Reactions: Arminuo

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
این سایت رو لود کن تو کنسولت PS4 Metro
گزینه cache offline رو بزن و صبر کن تا تموم بشه...تمام ;)
از دفعه بعدی نیازی به اینترنت نداری..افلاین هر سه تا هن 1.6 و 2.1.3 و 2.1.4 رو با هم داری...برای اجرای بازیهای بک پورت شده به ورژن 5.05 ، فقط از هن 2.1.4 استفاده کن

• Like
Reactions: Arminuo

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
همه پیام ها رو خوندم متوجه نمیشم خواهشا فکر کنید برای ی بچه دو ساله دارید توضیح میدی
اگه هم فیلم آموزشی چیزی داره یا داخل سایتی که کامل با لینک های دانلود توضیح داده ممنون میشم منو راهنمایی کنید
این سایت رو لود کن تو کنسولت PS4 Metro
گزینه cache offline رو بزن و صبر کن تا تموم بشه...تمام ;)
از دفعه بعدی نیازی به اینترنت نداری..افلاین هر سه تا هن 1.6 و 2.1.3 و 2.1.4 رو با هم داری...برای اجرای بازیهای بک پورت شده به ورژن 5.05 ، فقط از هن 2.1.4 استفاده کن
آقا این مدلی که بشه این سایت رو از تو ps4 اجرا کرد بگو که بن نشیم
این مهمه
کنسولی که جیلبریکه به نت وصل شه داغون میشه خب!
چجور بریم تو سایتی که دادی و جیلبریکمون نپره و آپدیت نشه کنسول!؟
اینم توضیح بده

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
راه حل این هست که تو تنظیمات کنسول تیک آپدیت خودکار فیرم ویر سیستم برداشته شده باشه حتما و اگه قبلا از سایت Al Azif برای زدن hen استفاده میکردید یه گزینه به اسم Disables updates داره میتونید اون رو هم فعال کنید برای محکم کاری..من میتونم بدون هیچ مشکلی هر چقدر که میخوام به نت وصل باشم با کنسول و هیچ گونه اپدیتی هم دانلود نمیشه.
برای اپدیت به ورژن 2.1.4 هم اسون ترین راه اینه که به اینترنت متصل بشید ( کلا 2 دقیقه اینترنت لازمه) بعد مرورگر کنسولتون رو اجرا کنید..1 بار سایت PS4 Metro رو بار گزاری کنید و کش افلاین رو بزنید تا از دفعه های اتی به اینترنت نیازی نداشته باشید.
البته اگه قبلا از طریق مرورگر HEN قدیمی 1.6و 1.7 تا 2 رو میزدید لازمه در ابتدا یک بار تاریخچه و کش مرورگر رو پاک کنید کنسول رو ری استارت کنید و مراحل HEN 2.1.4 رو که بالا گفتم انجام بدید...این جوری یه جیلبریک تمیز دارید...امیدوارم توضیحات برای بعضی دوستان مفید بوده باشه

• Like
Reactions: Arminuo and VERGIL

Heidari66

کاربر سایت
Mar 4, 2010
19
سلام چجوری باید جیلبریک رو کش کنم؟
این گزینه رو وقتی میزنم چنددقیقه میشه و درصد پر میشه و کش میشه
ولی وقتی دفعه بعد مرورگرو باز میکنه بگیر نگیر داره
یبار این صفحه میاد یبار نمیاد
وقتی کش میکنم جای خاصی صفحه ذخیره میشه یا باید بوکمارک کنیم و هردفعه دستی بریم تو این صفحه و جیلبریک رو بزنیم؟

156956

• Like
Reactions: shampain

shampain

کاربر سایت
Dec 29, 2007
66
سلام چجوری باید جیلبریک رو کش کنم؟
این گزینه رو وقتی میزنم چنددقیقه میشه و درصد پر میشه و کش میشه
ولی وقتی دفعه بعد مرورگرو باز میکنه بگیر نگیر داره
یبار این صفحه میاد یبار نمیاد
وقتی کش میکنم جای خاصی صفحه ذخیره میشه یا باید بوکمارک کنیم و هردفعه دستی بریم تو این صفحه و جیلبریک رو بزنیم؟

View attachment 156956
فکر میکنم سوال خیلیا باشه
اگر کسی بتونه دقیق نحوه کش کردن یکی ازین لینکها و نحوه دسترسی بهش بعد از خاموش روشن شدن کنسول و بدون نت رو بگه،ممنون میشم

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
راه حل این هست که تو تنظیمات کنسول تیک آپدیت خودکار فیرم ویر سیستم برداشته شده باشه حتما و اگه قبلا از سایت Al Azif برای زدن hen استفاده میکردید یه گزینه به اسم Disables updates داره میتونید اون رو هم فعال کنید برای محکم کاری..من میتونم بدون هیچ مشکلی هر چقدر که میخوام به نت وصل باشم با کنسول و هیچ گونه اپدیتی هم دانلود نمیشه.
برای اپدیت به ورژن 2.1.4 هم اسون ترین راه اینه که به اینترنت متصل بشید ( کلا 2 دقیقه اینترنت لازمه) بعد مرورگر کنسولتون رو اجرا کنید..1 بار سایت PS4 Metro رو بار گزاری کنید و کش افلاین رو بزنید تا از دفعه های اتی به اینترنت نیازی نداشته باشید.
البته اگه قبلا از طریق مرورگر HEN قدیمی 1.6و 1.7 تا 2 رو میزدید لازمه در ابتدا یک بار تاریخچه و کش مرورگر رو پاک کنید کنسول رو ری استارت کنید و مراحل HEN 2.1.4 رو که بالا گفتم انجام بدید...این جوری یه جیلبریک تمیز دارید...امیدوارم توضیحات برای بعضی دوستان مفید بوده باشه
اقا ممنون براي راهنماييت.فقط يه سوال که من به نت وصلا شم و کش افلاین رو بزنم.بعد HEN 2.1.4 هم کنسول هک ميشه و هم هن 2.1.4 تبديل ميشه.و بعد اون ديگه نيازي به انلاين بودن نيستش ديگه.؟منظور شما همين بودش؟.ممنون ميشم جواب بدي

آخرین ویرایش:

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
باشه واسه بچه دو سال الان توضیح میدم
دادا دی دو دا دی دا دی دا دی 2.1.4:)):)):)):))

• Like
Reactions: majidbehjoo

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
با این لینک انجام بده راحته
هنت میشه 2.1.4

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

آخرین ویرایش:

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام من در مرورگر کنسول هر چی بخواهم سرچ میشه میاد الا این آدرسهای han 2.1.4 که بچه ها لینک گذاشتن باز نمیشه یکی راهنمای کنه علت چیه؟

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
اقا ممنون براي راهنماييت.فقط يه سوال که من به نت وصلا شم و کش افلاین رو بزنم.بعد HEN 2.1.4 هم کنسول هک ميشه و هم هن 2.1.4 تبديل ميشه.و بعد اون ديگه نيازي به انلاين بودن نيستش ديگه.؟منظور شما همين بودش؟.ممنون ميشم جواب بدي
بله دوست عزیز :) البته این روش فقط برای کنسول های 5.05 هستش ...برای جیلبرک 6.72 لازمه از سایت Al Azif استفاده کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alirezaresima

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر