سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
درود دوستان دوسالی میشه که کنسول هکی ندارم امروز برای یکی از آشناها کنسول 5.05 خریدیم و از روش feri-sali1 منو هک رو توی www آوردم و پیام هم داد به 2.1.4 hen خوش آمدید و بازی Call of duty WWII هم نصب اجرا شد اما وقتی مثلا unravel 2 یا AC odyssey رو میخوام نصب کنم وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه آیکون بازی تو داشبورد میاد و روش یه ضربدر سیاه کوچیک میخوره.با Flash usb بازی رو از منو دیباگ میزنم نصب بشه.
چه کنم؟
اگر مطمئن هستی که به اینترنت وصل نیستی مشکلت از فایلیه که دانلود شده که احتمالا مشکل دراه...اگه نه کنسول رو خاموش کن و از برق بکش و بعد از چند دقیقه مجدد روشن کن و دوباره تست کن...ترجیحا بازی ها رو تکی تکی نصب کن و روی install all نزن...
خودم امروز unraval 2 رو میدانلودم و نصب میکنم ببینم مشکل داره یا نه...

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
سلام

کنسولم هکی نسخه 5.05 هست
فیرمور HEN 1.7 هست چطوری باید به نسخه 2.1.4 آپدیت کنم
لینک آموزشی بزارید برای ی مبتدی
لطفا راهنمایی کنید مرسی
از این لینک استفاده کن و فایلا رو دانلود کن...ترجیحا با موبایل انجام بده که راحت تره
PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads
توضیحات کاملش رو صفحه ی 58 همین تاپیک توضیح دادم...

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
بک پورتی که سایت دانلودها گذاشته بدون مشکل هست

ـــــــــــــ

دوستان اگه بکپورت 1.13 rdr2 بدون مشکل اجرا کردین لطفا بگید از کجا دانلود کردین (ورژن بیلد بازی باید بالاتر از 1099.25بشه)
Death Stranding بعد از نصب میگه باید آپدیت کنم به 6.50.
مشکل داره اونی که گذاشتن.
خودم هم نتونستم بک پورتش کنم هنوز

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
دوستان من تیک های اپدیت خودکار و برداشتم اون سه تا تیک .بعد که جیلبریک میکنم اینترنت و قطع میکنم از کنسول بعد از چند دقیقه نوتیف میده اپدیت ۷.۵۰ انجام نشد .حالا اینترنت و قطع میکنم میگه انجام نشد .ممکنه خودکار اپدیت کنه ؟واسه شما هم اینجوری میشه .با اخرین اکسپلوت ال ازیف جیلبریک میکنم لطفا راهنمایی کنید

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
Death Stranding بعد از نصب میگه باید آپدیت کنم به 6.50.
مشکل داره اونی که گذاشتن.
خودم هم نتونستم بک پورتش کنم هنوز
من از دانلودها دانلود کردم به راحتی اجرا شد...
دلیل مشکلت از دوتا چیزه
1-فایلهات خرابن یا درست نصبشون نمیکنی...اول فایل بازی بعدش بک پورت رو نصب کن
2-ورژن هنت 2.1.4 نیست که اگه نیست حتما حتما باید هنت رو آپدیت کنی

• Like
Reactions: jamil.A

Ali2282

عضو جدید
Aug 19, 2019
2
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید من از سایت دانلود ها با گوشی بازی های هکی رو دان میکنم بعد انتقال شون میدم به هارد اونجا استخراج میکنم ولی یه مشکلی که هست اکثرا موقع استخراج میزنه پارت 1 یا 2 یا... خراب است. تعمیر هم که میکنم درست نمیشه اگه کسی میدونه لطفا بگه(rar آخرین ورژنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر