سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Hamedmzk

کاربر سایت
Jul 13, 2020
4
سلام دوستان من دستگاهم 5.05 و هک کش خودکار alazif hen 1.7 روش نصب کردم خیلی وقته حالا میشه برای آپدیت به Hen 2.1.4 آموزشی معرفی کنید که بتونیم از بازی های بک پورت شده استفاده کنیم

MEHDI2M

کاربر سایت
Apr 19, 2009
16
دوستان یک راهنمایی از شما میخوام
ورژن دستگاه من الان 5.53 است که عملا الان هم کپی خور نیست . الان به صلاح است که آپدیت کنم برای 6.72 یا منتظر بمونم هم چنان ؟؟

منظور از منتظر موندن برای بحث دانگرید و ... است

در ضمن آموزش جامع کپی خور 6.72 رو هیچ مرجعی نگذاشته ؟؟

با سپاس

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
دوستان یک راهنمایی از شما میخوام
ورژن دستگاه من الان 5.53 است که عملا الان هم کپی خور نیست . الان به صلاح است که آپدیت کنم برای 6.72 یا منتظر بمونم هم چنان ؟؟

منظور از منتظر موندن برای بحث دانگرید و ... است

در ضمن آموزش جامع کپی خور 6.72 رو هیچ مرجعی نگذاشته ؟؟

با سپاس
تو که این همه صبر کردی یک ماه صبر کن تا نسخه کامل و پایدار بیاد تو این مدت بازی دانلود کن

Star13

کاربر سایت
Mar 5, 2018
5
دوستان کسی میتونی راهنمای کنه این henهای جدید رو چجوری باید نصب کنیم من از طریق وب عمل هک انجام میدم برای 5.05
لطفا فایل henهم اگر موجود دارید قرار بدید .
ورژن جدید مجموعه هاست کامل و دارای همه پیلودها
PS-Phwoar! Host Menu v1.4

مهمترین تغییر
اضافه شدن Hen v2.1.4

آموزش نصب

ابتدا فایل مورد نظر را از اینجا را دانلود کرده و فایل های داخل پوشه را درون فلش با فرمت FAT32 یا eXFAT اکسترکتش کنید (تو روت فلش بریزید یعنی داخل هیچ پوشه ای نباشه) بعد به کنسول زده و به نت وصل شید (مراقب باشید بلاکر زده باشیدکه کنسول آپدیت نشه) و وارد سایت (leeful.github.io/usb) شده و بطور اتوماتیک هاست در UserGuide نصب میشه و بعدش نتتون قطع کنید و براحتی پیلود ها رو بصورت آفلاین از UserGuide اجرا کنید.

لینک فایل:PS-Phwoar_v1.4_USB_Installer-[@ps4jailbreak_learn]

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
ورژن جدید مجموعه هاست کامل و دارای همه پیلودها
PS-Phwoar! Host Menu v1.4

مهمترین تغییر
اضافه شدن Hen v2.1.4

آموزش نصب

ابتدا فایل مورد نظر را از اینجا را دانلود کرده و فایل های داخل پوشه را درون فلش با فرمت FAT32 یا eXFAT اکسترکتش کنید (تو روت فلش بریزید یعنی داخل هیچ پوشه ای نباشه) بعد به کنسول زده و به نت وصل شید (مراقب باشید بلاکر زده باشیدکه کنسول آپدیت نشه) و وارد سایت (leeful.github.io/usb) شده و بطور اتوماتیک هاست در UserGuide نصب میشه و بعدش نتتون قطع کنید و براحتی پیلود ها رو بصورت آفلاین از UserGuide اجرا کنید.

لینک فایل:PS-Phwoar_v1.4_USB_Installer-[@ps4jailbreak_learn]
هنگ نمیکنه پایدار هست

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام
بنده هم ورژن هن ۱.۸ هست
اگر میشه یه تایپیک بزنید و اموزش اپدیت هن و همینطور اموزش نصب بازیا با ورژن ۶.۷۲ روی ورژن ۵.۰۵همراه با فایل بک پورتشو توضیح بدید
ممنون میشم

Amirreza55

کاربر سایت
Jul 19, 2020
12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر