سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستان
اقا این ماژول esp8266 تو نت نسخه های مختلفی ازش هست.
من کارم با این نوع برد هاست.مثه رزبری پای و موضوع IOT
طبق عکس که سرچ کردم یه سایت دیدم قیمت زده بود ولی همونم موچود نداشت.
دوستان اکه کسی لینکی چیزی داره ممنون میشم پ.خ کنه .
  • Like
Reactions: rezagoli

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
دوستان چطوری میشه این مشکل آپدیت فریمور موقع روشن کردن کنسول و اجرای بازی رو حل کرد قبل از اینکه اپلیکیشن بیاد با مرورگر هک میکردم و با اینکه اتو آپدیت رو آف کردم ظاهرا خودش فریمور 5.5 رو دانلود کرده و آمادست برای نصب توی نوتیفیکیشن. چطوری میشه هم اون پاک کرد هم کنسول رو از آپدیت سیف کرد درواقع
دوم اینکه یه سوال یه مقدار نامربوط تر دارم کسی سایتی برای نت مخابرات میشناسه که کار شاتللند رو بکنه یعنی بشه لینک رو منتقل کرد به اون سرور و نیم بها دانلود کرد ؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام
دوستان چطوری میشه این مشکل آپدیت فریمور موقع روشن کردن کنسول و اجرای بازی رو حل کرد قبل از اینکه اپلیکیشن بیاد با مرورگر هک میکردم و با اینکه اتو آپدیت رو آف کردم ظاهرا خودش فریمور 5.5 رو دانلود کرده و آمادست برای نصب توی نوتیفیکیشن. چطوری میشه هم اون پاک کرد هم کنسول رو از آپدیت سیف کرد درواقع
دوم اینکه یه سوال یه مقدار نامربوط تر دارم کسی سایتی برای نت مخابرات میشناسه که کار شاتللند رو بکنه یعنی بشه لینک رو منتقل کرد به اون سرور و نیم بها دانلود کرد ؟

باید با FTP به کنسول متصل بشید، توی فولدر آپدیت فایل PS4UPDATE.PUP رو پاک کنید

• Like
Reactions: MehradCreed

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
آموزش خاصی داره من چند تا راه پیدا کردم ولی کدوم رو باید اجرا کنم میشه یکم بیشتر توضیح بدین

آسون ترین روش اینه که کنسول رو به اینترنت متصل کنید، به لینک زیر برید و FTP رو اجرا کنید:
*

بعد از اون مشخصات FTP به صورت Notification برای شما میاد، با برنامه Filezilla به کنسول متصل بشید و فایل آپدیت رو پاک کنید

• Like
Reactions: MehradCreed

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
دوستان الان من می‌خوام کنسول بخرم از کجا بفهمم ورژنش چنده ؟ راهی داره
میترسم بخرم ورژنش بالا باشه نتونم هک کنم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

نو بخری زیر 5.05 هست
دست دو بخری از خود طرف موقع خرید بپرس، حضوری هم برو پیشش جلوت بره توی تنظیمات کنسول فرم ویر رو بهت نشون بده

• Like
Reactions: mahjub

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
تو شهر ما یکی دو جا هست برای رفیقم میخواستم کنسول بگیرم فریمور هاشون چه اسلیم چه پرو پایین تر از 5.05 بودن.
چون همون موقع دوتاشو فروخت تست کرد یکیشوت 4.7 بود یکی دیگش فک میکنم 5 بود ...
خلاصه اینکه اکثر کنسولا ورژنشون پایینه
البته از کد کنسول و تاریخ انتشار فریمور هم میتونی متوجه بشی که فریمور کنسول حدودا چند باید باشه

• Like
Reactions: mahjub

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
309
1- خیر، همون بازی ها کار می کنه
2- برای آپدیت بازی، باید فایل آپدیت رو در کنار fpkg قرار بدید و Repackage کنید، پروسه اش یکمی اذیت کنندست، یک ابزار اوتوماتیک براش هست به اسم Duxa PS4 patch repackager
3- بازی رو باید دامپ کنید
در مورد پاسخ سوم من فایل pkg در هارد کامپیوتر دارم ایا میشه تبدیل به دیتای هکی کرد یا باید حتما در ps4 بازی نصب شده باشه؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
در مورد پاسخ سوم من فایل pkg در هارد کامپیوتر دارم ایا میشه تبدیل به دیتای هکی کرد یا باید حتما در ps4 بازی نصب شده باشه؟

حتما باید در PS4 نصب شده باشه و اجرا شده باشه تا بشه دامپش کرد و تبدیل به fpkg یا همون پکیج هکیش کرد
فایل های PKG رمزنگاری شده هستند و لازم هست رمزگشایی بشن و در حال حاضر راهی جز اجرای اون ها بر روی PS4 وجود نداره

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان نميدونستم سوالمو كجا بپرسم ولي اين كه من با راهنمايي دوستان از هارد USB 2 براي ريختن بازي ها استفاده ميكنم.

ولي ميخواستم بدونم كه الان مزنده قيمت يه هارد 1 ترابايت اكسترنال USB 3 چنده؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
درود میخاستم برای کسی دستگاه بخرم یه سری pro واردات جدید تو بازار دیدم 5.10 بودن حواستون باشه دوستان.

فرم ویر 5.10 نداریم که :))

@Sony+
خوشحال می شم دیگه مزخرفات و دروغ هات رو توی این تاپیک نبینم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر