سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
296
سلام، چند تا سوال داشتم :
1- دیتای بازی هک 4.05 دارم ، ایا برای هک 5.05 هم باید دوباره دیتای بازی رو دانلود کرد؟
2- برای آپدیت بازی، همون فایل آپدیتی کافیه یا اینکه فایل آپدیتی بازی هم باید هکی باشه؟
3- آیا خبری هم هست که بشه دیتای دیجیتالی رو تبدیل به دیتای هکی یا اینکه فیکس کرد؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام، چند تا سوال داشتم :
1- دیتای بازی هک 4.05 دارم ، ایا برای هک 5.05 هم باید دوباره دیتای بازی رو دانلود کرد؟
2- برای آپدیت بازی، همون فایل آپدیتی کافیه یا اینکه فایل آپدیتی بازی هم باید هکی باشه؟
3- آیا خبری هم هست که بشه دیتای دیجیتالی رو تبدیل به دیتای هکی یا اینکه فیکس کرد؟

1- خیر، همون بازی ها کار می کنه
2- برای آپدیت بازی، باید فایل آپدیت رو در کنار fpkg قرار بدید و Repackage کنید، پروسه اش یکمی اذیت کنندست، یک ابزار اوتوماتیک براش هست به اسم Duxa PS4 patch repackager
3- بازی رو باید دامپ کنید

• Like
Reactions: dantemaximum

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام
دیروز رفتم یک PS4 بخرم چند سوال دارم العان همه PS4 های آک تو بازار زیر 5.05 هستن؟ چه پرو چه اسلیم
اسلیم 1 ترا میداد 1800 پرو میداد 2350 خوبه قیمت هاش

بعد به فروشنده دوستم بود قضیه هک گفتم با دلایلی گفت اکانت هکی بهتره
1. اکانت هکی هرکنسولی با هر ورژنی باشه میشه بازی های جدید همه با آپدیت کامل مثل GOD OF WAR
2. چون هک آفلاینه اکانت هکی آفلاین مشکلی برای بازی پیش نمیاد ولی تو اکانت هکی امکان آنلاینم هست
3. خطر بن شدن تو هر 2 تا هست
4. دیتای اکانت هکی همه جا فراونه ولی هک کم
5. توی هک هربار باید فعالش کنی ولی اکانت هکی کنسول روشن کن بازی کن

درآخرم گفتم کنسول هکی بده به مردم گفت اصلا اینکار نمیکنم کلی از سرمایه ام پول دیسک بازی دادم در خطر می افته

نظر خودم توی هک مزیتش اینه دیتاش دانلود کن بزن به کنسول ولی اکانت هکی باید اکانتی بگیری و دردسرهای خودش داره

حالا غیر از این ها مزیت هک چیه؟
خودم نظرم اینه کنسول بگیرم هک کنم بازی هکی بریزم بزنم به بدن بعد اگر خواستم بازی های جدید بزنم اکانت هکی یا دیسک بگیرم

درآخرم بگم نه من فروشنده هستم نه اکانت هکی فروش و نه ... فقط مصرف کننده هستم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام
دیروز رفتم یک PS4 بخرم چند سوال دارم العان همه PS4 های آک تو بازار زیر 5.05 هستن؟ چه پرو چه اسلیم
اسلیم 1 ترا میداد 1800 پرو میداد 2350 خوبه قیمت هاش

بعد به فروشنده دوستم بود قضیه هک گفتم با دلایلی گفت اکانت هکی بهتره
1. اکانت هکی هرکنسولی با هر ورژنی باشه میشه بازی های جدید همه با آپدیت کامل مثل GOD OF WAR
2. چون هک آفلاینه اکانت هکی آفلاین مشکلی برای بازی پیش نمیاد ولی تو اکانت هکی امکان آنلاینم هست
3. خطر بن شدن تو هر 2 تا هست
4. دیتای اکانت هکی همه جا فراونه ولی هک کم
5. توی هک هربار باید فعالش کنی ولی اکانت هکی کنسول روشن کن بازی کن

درآخرم گفتم کنسول هکی بده به مردم گفت اصلا اینکار نمیکنم کلی از سرمایه ام پول دیسک بازی دادم در خطر می افته

نظر خودم توی هک مزیتش اینه دیتاش دانلود کن بزن به کنسول ولی اکانت هکی باید اکانتی بگیری و دردسرهای خودش داره

حالا غیر از این ها مزیت هک چیه؟
خودم نظرم اینه کنسول بگیرم هک کنم بازی هکی بریزم بزنم به بدن بعد اگر خواستم بازی های جدید بزنم اکانت هکی یا دیسک بگیرم

درآخرم بگم نه من فروشنده هستم نه اکانت هکی فروش و نه ... فقط مصرف کننده هستم

همه زیر 5.05 یا خود 5.05 هستند

می دونی فرق اساسی کنسول هک شده با اکانت هکی چیه؟
زمانی که کنسولت بن بشه، دیگه نمی تونی اکانت هکی اد کنی، باید بری دیسک بازی بخری، بازی هاتم نمی تونی آپدیت کنی، DLC ها هم نمی تونی بازی کنی، هکشم نمی تونی بکنی چون ورژن فرم ویرت بالاست :)
اینا فکر جیب خودشونن ;)

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
فروشنده های دیسک و اکانت های هکی ریختن تو فرومها دارن معایب هک میگن تا مردم به طرف خودشون بکشن حرفاشون باور نکنید به فکر جیب خودشون هستن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
میخوام سیوهامو روش بریزم همون ارور آپدیت کن میاد Later میزنم میاد بیرون نمیزاره سیوهامو بریزم.با FTP هم پوشه آپدیت رو پاک کردم ولی ارورش مونده چیکار کنم دوستان؟

agent13

کاربر سایت
Mar 29, 2014
55
درمورد روش چهارم، اون چیپ که به کنسول وصل میکنی: میشه اگه بعد ها هک یه فریمور بالاتر اومد اونو دوباره فلش زد و ازش استفاده کرد؟ با این روش دیگه هيچوقت لازم نیست که کنسول آنلاین بشه؟
هیچ روشی وجود داره که بازی ها روی هارد اکسترنال نصب بشه؟ چون 500 گیگ خیلی محدوده و زود پر میشه

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
درمورد روش چهارم، اون چیپ که به کنسول وصل میکنی: میشه اگه بعد ها هک یه فریمور بالاتر اومد اونو دوباره فلش زد و ازش استفاده کرد؟ با این روش دیگه هيچوقت لازم نیست که کنسول آنلاین بشه؟
هیچ روشی وجود داره که بازی ها روی هارد اکسترنال نصب بشه؟ چون 500 گیگ خیلی محدوده و زود پر میشه

می شه دوباره فلشش کرد استفاده کرد، لازم نیست هیچ وقت کنسول آنلاین بشه
با استفاده از APP2USB و PKG2USB می تونی این کار رو انجام بدی اما اول باید روی هارد خود کنسول نصب بشن بعدا انتقالش بدی به هارد اکسترنال

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان التماس میکنم دستگاهتون رو هک نکنید همش ارور میده و هنگ میکنه دستگاه پروسه خسته کننده حک هم هر دفعه باید تکرار کنید بازیهای جدید مثل لست 2 و همین دیترویت رو هم نمیشه اجرا کرد.سمتش نرید مثل من پشیمون میشید الان بازی دسته دو بازارش خوبه و اگر هم ارزش قایلید برای سازندگان اثر رو دیسکی تهیه کنید

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان التماس میکنم دستگاهتون رو هک نکنید همش ارور میده و هنگ میکنه دستگاه پروسه خسته کننده حک هم هر دفعه باید تکرار کنید بازیهای جدید مثل لست 2 و همین دیترویت رو هم نمیشه اجرا کرد.سمتش نرید مثل من پشیمون میشید الان بازی دسته دو بازارش خوبه و اگر هم ارزش قایلید برای سازندگان اثر رو دیسکی تهیه کنید
دوستان گفته بودن مغازه دارا و دیسک فروشا ریختن تو انجمنا و دارن جو میدن ولی دیگه فکر نمیکردم تا این حد =))

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
همه زیر 5.05 یا خود 5.05 هستند

می دونی فرق اساسی کنسول هک شده با اکانت هکی چیه؟
زمانی که کنسولت بن بشه، دیگه نمی تونی اکانت هکی اد کنی، باید بری دیسک بازی بخری، بازی هاتم نمی تونی آپدیت کنی، DLC ها هم نمی تونی بازی کنی، هکشم نمی تونی بکنی چون ورژن فرم ویرت بالاست :)
اینا فکر جیب خودشونن ;)

ممنون بابت پاسخ
فقط من PC GAME هستم
العان می خواستم سیستم ارتقا بدم هزینه اش خیلی بالا می شه
برای همین دارم میام سمت کنسول

ما PCGAME ها کلا تو کار کرک هستیم و ارجینال باز نیستیم
برای همین دیدم PS4 هک شده اومدم طرفش ولی شنیدم ONE X از نظر گرافیک بهتره

فقط فریم ریت کنسول پرو خوبه در چه حد هست؟ قابل قبوله؟ قابل مقایسه با PC هست؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
دوستان گفته بودن مغازه دارا و دیسک فروشا ریختن تو انجمنا و دارن جو میدن ولی دیگه فکر نمیکردم تا این حد =))

دوست عزیز کاری به اکانت هکی ها ندارم شما استفاده میکنین هیچگونه هنگی یا خطایی ندیدین؟
چون ندارم می خوام کنسول تهیه کنم میپرسم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوست عزیز کاری به اکانت هکی ها ندارم شما استفاده میکنین هیچگونه هنگی یا خطایی ندیدین؟
چون ندارم می خوام کنسول تهیه کنم میپرسم
برای خودم یک بار کنسول خاموش شد.

بعضی دوستان جوری به این هک میتازن و جبهه میگیرن و تخریب میکنن آدم چیزی جز مغازه دار بودن نمیاد تو ذهنش :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر