سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام من یکی از دستگاهمو از 5.05 به 6.72 اپدیت کردم ولی پشیمونم چون هیچکدوم از برنامه ها پایدار نیستند همه را تست کردم به شما دوستان توصیه میکنم اگر 5.05 دارید دست نگهدارید ورژن پایداربیاد - درضمن این لینک .metro672 novinspot.comتو مرورگر دستگاهم باز نمیشه هم کوکیها وحافظه کش را هم پاک میکنم ولی باز نمیشه کسی میتونه راهنمای بده

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,739
نام
وحید
چرا اینجور شده؟
برا هک عه؟
یا خاموش بودن دستگاه؟
من ی ترا بازی و سیو و ... داشتم
اگه هر سری بخواد اینجور بشه ک فایده نداره
دلایلش معمولا ایناست
1-پایان عمر هارد
2-نوسان برق
3-خاموشی ناگهانی زیاد

تو جیلبریک اگر زیاد خاموشی داشته باشی ممکنه ولی کم پیش میاد

• Like
Reactions: rhett butler

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان ی فیلمایی تو یوتیوب هست که 7.51 رو اکسپلویت میکنن آخه یکی و دوتا نیستن

همه هم از یک روش استفاده میکنن خواستم
بپرسم حقیقت داره؟

اگه من با همین روش انجام بدم چه اتفاقی میفته؟
تو گذاشتن لینکش مشکل دارم متأسفانه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان ی فیلمایی تو یوتیوب هست که 7.51 رو اکسپلویت میکنن آخه یکی و دوتا نیستن

همه هم از یک روش استفاده میکنن خواستم
بپرسم حقیقت داره؟

اگه من با همین روش انجام بدم چه اتفاقی میفته؟
تو گذاشتن لینکش مشکل دارم متأسفانه
فیکه دوست عزیز

مطمئن باش اگه روشی بود دوستان تو همین انجمن خیلی زودتر از این حرفا اطلاع رسانی میکردن همونطور که برای هک های قبلی یا همین 6.72 خیلی سریع اطلاع رسانی شد و آموزشش هاش رو دوستان قرار دادن

kaka1369

عضو جدید
Aug 17, 2020
2
نام
محمدرضا
فیکه دوست عزیز

مطمئن باش اگه روشی بود دوستان تو همین انجمن خیلی زودتر از این حرفا اطلاع رسانی میکردن همونطور که برای هک های قبلی یا همین 6.72 خیلی سریع اطلاع رسانی شد و آموزشش هاش رو دوستان قرار دادن
همون طور که دوستمون گفت فیکه،من همون که میگه از سایت xhardhempus دان کنید رو رفتم.سرکاری بود.الان هم به ۷.۵۱ آپدیت کردم و پشیمونم.

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
همون طور که دوستمون گفت فیکه،من همون که میگه از سایت xhardhempus دان کنید رو رفتم.سرکاری بود.الان هم به ۷.۵۱ آپدیت کردم و پشیمونم.
دقیقا منظورم همونه

منم 7.51

من واقعا پول بازی قانونی و دیسک و حتی هکی رو هم ندارم هر هکی شده 40 تومن

کپی خور هم ک نشد

Ps now هفت روزه میسازم برام درمیاد 5
بهترین بازی هارو داره ب شما هم پیشنهاد میکنم

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
به این لینک ایمیل بزن و اسم بازی رو درخواست بده برات میفرستن لینک دانلودش رو...

downloadha.online@gmail.com
من قبلا ایمیل زده بودم بهشون اونا هم یه لینک FTP فرستادن که بک آپ بازی‌های حذف شده توش بود. ایمیل رو حذف کردم و آدرسشو هم یادم نمیاد، لینکشو داری بفرستی واسم؟

• Like

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان برای اینکه کنسول بعد از اتصال به اینترنت آپدیت نشه غیر فعال کردن auto update کافی هست یا باید از جای دیگه ای هم اقدام کرد ، مثلا dns ...
می خوام hen 2.1.4 آنلاین اجرا کنم ولی نگران ام یه وقت به نت وصل بشم مشکلی پیش بیاد
تا الان فقط از ps4serve3 رو گوشی با hotspot استفاده می کردم که hen 1.7 بود ، ولی برای اجرای red dead روی 5.05 حتما باید hen 2.1.4 باشه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان برای اینکه کنسول بعد از اتصال به اینترنت آپدیت نشه غیر فعال کردن auto update کافی هست یا باید از جای دیگه ای هم اقدام کرد ، مثلا dns ...
می خوام hen 2.1.4 آنلاین اجرا کنم ولی نگران ام یه وقت به نت وصل بشم مشکلی پیش بیاد
تا الان فقط از ps4serve3 رو گوشی با hotspot استفاده می کردم که hen 1.7 بود ، ولی برای اجرای red dead روی 5.05 حتما باید hen 2.1.4 باشه
درود

دقیقا منم از همین اپ اندروید استفاده میکردم و hen 1.7 که اپدیت کردم به 2.1.4.

تیک auto update رو بردارید و به اینترنت متصل بشید و آدرس هاست رو وارد کنید تو مرورگر بعد از اینکه کش شد اینترنت رو قطع کنید دیگه. اگه احیانا تو قسمت notification اعلام کرد که اپدیت رو داره دانلود میکنه برید متوقفش کنید. حواستون باشه اگه پرسید میخواید اپدیت کنید یا سوال دیگه update later رو بزنید. در کل یکم احتیاط کنید پیغامی چیزی اومد فقط ضربدر رو نزنید بخونید چی نوشته. خودمم میخواستم هاست جدید رو بزنم رو کنسول یکم اضطراب همینو داشتم که چیزی اشتباه نشه.

• Like
Reactions: hustler

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
من قبلا ایمیل زده بودم بهشون اونا هم یه لینک FTP فرستادن که بک آپ بازی‌های حذف شده توش بود. ایمیل رو حذف کردم و آدرسشو هم یادم نمیاد، لینکشو داری بفرستی واسم؟
متاسفانه اگه ندارن راه دیگه ای نیست...مگر اینکه اگه خیلی کف بازیه هستی بدی بیرون برات بریزن...

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
متاسفانه اگه ندارن راه دیگه ای نیست...مگر اینکه اگه خیلی کف بازیه هستی بدی بیرون برات بریزن...
ممنون. نت شبانه‌م داشت تموم می‌شد برای همین عجله داشتم. فرستادن لینکشو ولی من از یه جای دیگه دانلود کردم بازیمو

• Like

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
درود

دقیقا منم از همین اپ اندروید استفاده میکردم و hen 1.7 که اپدیت کردم به 2.1.4.

تیک auto update رو بردارید و به اینترنت متصل بشید و آدرس هاست رو وارد کنید تو مرورگر بعد از اینکه کش شد اینترنت رو قطع کنید دیگه. اگه احیانا تو قسمت notification اعلام کرد که اپدیت رو داره دانلود میکنه برید متوقفش کنید. حواستون باشه اگه پرسید میخواید اپدیت کنید یا سوال دیگه update later رو بزنید. در کل یکم احتیاط کنید پیغامی چیزی اومد فقط ضربدر رو نزنید بخونید چی نوشته. خودمم میخواستم هاست جدید رو بزنم رو کنسول یکم اضطراب همینو داشتم که چیزی اشتباه نشه.
سلام دوست عزیز
انجام دادم و اوکی شد
الان هر بار که دستگاه روشن می کنیم مجدد باید این پروسه رو انجام بدیم؟
این روش خاموشی هم داره؟
در ضمن ممنون از توضیحاتتون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوست عزیز
انجام دادم و اوکی شد
الان هر بار که دستگاه روشن می کنیم مجدد باید این پروسه رو انجام بدیم؟
این روش خاموشی هم داره؟
در ضمن ممنون از توضیحاتتون
درود

نمیدونم از کدوم هاست استفاده کردید من از هاست Leeful استفاده کردم بار اول که اجرا شد خودش کش شد تو حافظه مرورگر دفعات بعد که کنسول روشن کردم فقط میرم به قسمت User Guide دیگه صفحه هاست میاد ...

شما هم تست کن احتمالا کش شده برای دفعات بعد برو تو صفحه User Guide
:x

• Like
Reactions: hustler and Bizhanl

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
درود

نمیدونم از کدوم هاست استفاده کردید من از هاست Leeful استفاده کردم بار اول که اجرا شد خودش کش شد تو حافظه مرورگر دفعات بعد که کنسول روشن کردم فقط میرم به قسمت User Guide دیگه صفحه هاست میاد ...

شما هم تست کن احتمالا کش شده برای دفعات بعد برو تو صفحه User Guide
:x
از اینجا

PS4 5.05 (HEN 2.1.4)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر