سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

• Thread starter Thread starter Donger
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Donger

کاربر سایت
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:
سلام دوستان نمی‌دونم دارم سوالمو جای درستی میپرسم یا نه اگر اشتباه هست اصلاح بفرمایید
هزینه کپی خور کردن سخت افزاری سوییچ قرمز (ماریکو) یا همون نسخه عادی با باتری بهتر چند تومنه؟
یه جا به من قیمت ۴ تومن داد که خیلی غیر منطقیه (؟)
چیپش گیر میاد خودم بدم به یه نفر اوکیشن کنه؟
باید بپرسید 4 تومن چه کیتی استفاده میکنن،کیت اکسکیوتر حدودا همین قیمته که بازم بنظرم بالاست.
کیت پیکوفلای(rp2040,rp2040 zero) خوش قیمت تره 2200 میگیرن که فقط هزینش بخاطر نصبشه وگرنه خود کیت 8 دلارم نیست،ینی کیتم از خودتون باشه هزینه نصبشو ازت میگیرن بازم.
کیت hwfly هم کم و بیش بعضی جاها دارن که من 2900 با نصبش قیمت داشتم.

• Like
Reactions: Sarvior
دوستان من تازه می خوام نینتندو سوئیچ بخرم زیاد وارد نیستم
راهنمایی کنید کدوم مدل نینتندو بخرم که راحت کپی خور بشه؟
موقع خرید به کدام نکات توجه کنم که یه خرید خوب داشته باشم؟

دوستان من تازه می خوام نینتندو سوئیچ بخرم زیاد وارد نیستم
راهنمایی کنید کدوم مدل نینتندو بخرم که راحت کپی خور بشه؟
موقع خرید به کدام نکات توجه کنم که یه خرید خوب داشته باشم؟
اول مدل هارو خدمتتون معرفی کنم:
Nintendo Switch/Switch V2/Switch lite/Switch oled
مدل پایه نینتندو،ینی سوییچ نسل اول نرم افزاری و به راحتی کپی خور میشه اما بنظرم ارزش خرید نداره چون از چیپ قدیمی 20 نانومتری استفاده میکنه و مصرف باتریش بالاست و همچنین صفحه نمایش ضعیفی داره.یه سری مشکلات از جمله دریفت جویکان هارو هم داره.
بقیه مدل ها نرم افزاری کپی خور نمیشن و برای کپی خور کردن نیاز به باز کردن دستگاه و استفاده از چیپ هست که حدود قیمت روزشو برای یکی از دوستان بالاتر نوشتم.
نینتندو سوییچ v2 درواقع نسخه اصلاح شده نسل اول هست و چیپ 16 نانومتری روی این مدل و لایت و اولد نصب شده و مصرف باتری به شدت کاهش یافته.
نینتندو سوییچ اولد هم صفحه نمایش فوق العاده ای داره و رنگ هارو بسیار زیباتر نشون میده،مصرف باتریش هم از بقیه نسخه ها بهتر هست،اسپیکر ها ارتقا یافته،صفحه نمایش بزرگتری داره،و برخلاف بقیه مدل های نینتندو که حافظه داخلی 32 گیگابایت دارن،این مدل 64 گیگابایت هستش.اما اکثر جاها برای کپی خور کردنش حدود 300 هزارتومن الی 1 میلیون بیشتر میگیرن بعضی جاها هم کلا انجام نمیدن.
اما شخصا بنظرم بهترین مدل نینتندو سوییچ لایت هست،قابل حمل تر هست و مصرف باتری مناسبی داره،صفحه نمایشش هم به جهتی که الان عرض میکنم از بقیه نینتندو ها بهتر هستش.
صفحه نمایش نینتندو سوییچ لایت 267ppi، مدل عادی 238ppi،و اولد 210ppi هست،ینی چون صفحه نمایش کوچکتری داره تراکم پیکسل ها بیشتر هست و حس میکنید رزولوشن بالاتر هست و تصویر شارپ و زیبایی به نمایش میده که چون کلا نینتندوسوییچ از رزولوشن پایینی استفاده میکنه معیار مهمی هست.
و صرف نظر از این مورد اگه بخوایم صرفا رنگبندی و کیفیت صفحه نمایش مدل هارو باهم مقایسه کنیم،بهترین اولد،بعدش لایت،و بعدش مدل V2 میشه.
ضمنا لایت خوش قیمت ترین هست و رنگبندی های زیبایی داره و همچنین مشکل دریفت و خرابی بسیار کمتری توش گزارش شده.اما خب چون داک نداره به تیوی متصل نمیشه و یه سری از امکانات رو نداره چون پرتابل تره.
اینم خدمتتون عرض کنم که تو نسخه اولد اکثر کاربر ها مشکل green tint رو هم گزارش کردن.
چون فرمودید زیاد وارد نیستید گفتم این موارد رو خدمتتون عرض کنم که با توجه به نیازتون بهترین خرید رو داشته باشید،موفق باشید.

آخرین ویرایش:
اول مدل هارو خدمتتون معرفی کنم:
Nintendo Switch/Switch V2/Switch lite/Switch oled
مدل پایه نینتندو،ینی سوییچ نسل اول نرم افزاری و به راحتی کپی خور میشه اما بنظرم ارزش خرید نداره چون از چیپ قدیمی 20 نانومتری استفاده میکنه و مصرف باتریش بالاست و همچنین صفحه نمایش ضعیفی داره.یه سری مشکلات از جمله دریفت جویکان هارو هم داره.
بقیه مدل ها نرم افزاری کپی خور نمیشن و برای کپی خور کردن نیاز به باز کردن دستگاه و استفاده از چیپ هست که حدود قیمت روزشو برای یکی از دوستان بالاتر نوشتم.
نینتندو سوییچ v2 درواقع نسخه اصلاح شده نسل اول هست و چیپ 16 نانومتری روی این مدل و لایت و اولد نصب شده و مصرف باتری به شدت کاهش یافته.
نینتندو سوییچ اولد هم صفحه نمایش فوق العاده ای داره و رنگ هارو بسیار زیباتر نشون میده،مصرف باتریش هم از بقیه نسخه ها بهتر هست،اسپیکر ها ارتقا یافته،صفحه نمایش بزرگتری داره،و برخلاف بقیه مدل های نینتندو که حافظه داخلی 32 گیگابایت دارن،این مدل 64 گیگابایت هستش.اما اکثر جاها برای کپی خور کردنش حدود 300 هزارتومن الی 1 میلیون بیشتر میگیرن بعضی جاها هم کلا انجام نمیدن.
اما شخصا بنظرم بهترین مدل نینتندو سوییچ لایت هست،قابل حمل تر هست و مصرف باتری مناسبی داره،صفحه نمایشش هم به جهتی که الان عرض میکنم از بقیه نینتندو ها بهتر هستش.
صفحه نمایش نینتندو سوییچ لایت 267ppi، مدل عادی 238ppi،و اولد 210ppi هست،ینی چون صفحه نمایش کوچکتری داره تراکم پیکسل ها بیشتر هست و حس میکنید رزولوشن بالاتر هست و تصویر شارپ و زیبایی به نمایش میده که چون کلا نینتندوسوییچ از رزولوشن پایینی استفاده میکنه معیار مهمی هست.
و صرف نظر از این مورد اگه بخوایم صرفا رنگبندی و کیفیت صفحه نمایش مدل هارو باهم مقایسه کنیم،بهترین اولد،بعدش لایت،و بعدش مدل V2 میشه.
ضمنا لایت خوش قیمت ترین هست و رنگبندی های زیبایی داره و همچنین مشکل دریفت و خرابی بسیار کمتری توش گزارش شده.اما خب چون داک نداره به تیوی متصل نمیشه و یه سری از امکانات رو نداره چون پرتابل تره.
اینم خدمتتون عرض کنم که تو نسخه اولد اکثر کاربر ها مشکل green tint رو هم گزارش کردن.
چون فرمودید زیاد وارد نیستید گفتم این موارد رو خدمتتون عرض کنم که با توجه به نیازتون بهترین خرید رو داشته باشید،موفق باشید.
ممنون بابت راهنمایی عالی بود
۱-مشکل green tint یعنی چی؟
۲-دکمه های نینتندو نسبت به psp سایز کوچکتری داره دکمه ها خرابی زیاد دارند یا خوب ساخته شده؟
۳-من کنسول برای بازی فیفا می خوام بخرم اگه بازی کردی نظرت در مورد بازی بگو؟
چند روز پیش توپ خونه و بازار چارسو بودم بیشتر مغازه ها نسخه اولد داشتند
اون مدل هایی که عرض کردید نداشتند
۴-کجارو برای خرید پیشنهاد میدی که هم قیمت مناسب باشه و هم حرفه ای باشند؟

• Like
Reactions: Aminem22
با سلام خدمت دوستان من الان یک هفته ای هستش که با اینترنت همراه اول و ایرانسل نمیتونم به اینترنت وصل بشم همون مرحله اول ارور میده کسی میدونه مشکل از کجاست کلی هم دی ان اس زدم ولی بازم نشده لطفا کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه

ممنون بابت راهنمایی عالی بود
۱-مشکل green tint یعنی چی؟
۲-دکمه های نینتندو نسبت به psp سایز کوچکتری داره دکمه ها خرابی زیاد دارند یا خوب ساخته شده؟
۳-من کنسول برای بازی فیفا می خوام بخرم اگه بازی کردی نظرت در مورد بازی بگو؟
چند روز پیش توپ خونه و بازار چارسو بودم بیشتر مغازه ها نسخه اولد داشتند
اون مدل هایی که عرض کردید نداشتند
۴-کجارو برای خرید پیشنهاد میدی که هم قیمت مناسب باشه و هم حرفه ای باشند؟
1)ینی وقتی نور محیط کم باشه گوشه های صفحه نمایش به رنگ سبز و سفید میزنه،اگه شب چراغ اتاق رو خاموش کنید و صفحه نمایش رو روشن کنید بیشتر مشخص میشه، عبارت "nintendo switch oled green tint'' رو سرچ کنید تصاویر رو نگاه کنید قشنگ متوجه میشید.البته این مشکل رو نباید صرفا به نینتندو نسبت داد و تو انواع و اقسام گوشی های OLED مشاهده شده و میشه گفت بیشتر شانسیه.کلا صفحه نمایش اولد یکم داستانه چون به مرور زمان ممکنه دچار Burn In هم بشه.
2)کلیدای نینتندو خیلی با کیفیت تره و حس خوبیم میده،من قبل نینتندو PsVita داشتم کلیداش اصلا به این نمیرسید.دستگاه بنده لایت هست تا الان هیچ مشکلی براش پیش نیومده.
3)من خودم فیفا رو نینتندو بازی نکردم اما بهترین نسخه از لحاظ گرافیکی برای نینتندو فیفا 18 هست،چون روی نینتندو فیفا 19،20،21،22،23 همشون تقریبا مثل هم هستن و فقط کیت و اسکوادشون آپدیت شده و منو رو تغییر دادن و بعضا افت گرافیکی هم داشتن.(مقایسشو در یوتیوب میتونید مشاهده کنید) فیفای نینتندو درواقع پورت فیفا 17 ایکس باکس 360 هستش که هردفعه فقط آپدیت میشه و با نام جدید بیرون میدن.مثل نسخه های کنسول خانگی نیست.البته گفته شده که FC24 قراره یه نسخه کاملا جدید روی نینتندو باشه که حالا ببینیم و تعریف کنیم.
از من میشنوید که سمت پشت شهرداری و توپخونه اصلا و ابدا نرید،دلال اونجا پره حالا من بیشتر توضیح نمیدم که اگه دوستی از اونجا این فروم رو بخونه سوتفاهمی پیش نیاد.
4)بنظر من دستگاه رو از دست بخرید بهتره،دیوار رو سرچ بزنید دستگاه تمیز درحد آک یا آکبند با قیمت مناسب پیدا میشه،اینجور دستگاه ها هم معمولا دلالا رو هوا میزنن یه مدت باید صبور باشید و بگردید با قیمت خیلی مناسب تری پیدا میشه.اصلا هم عجله نکنید.
یکی از دوستان به نام "NoctisSasuke" تو بازارچه اینجا یه اولد تو تهران با قیمت مناسب گذاشته،از تصاویر که دستگاه تمیز بود چشم خودمو گرفت که دستگاهمو بفروشم اولد کنم اما چون لایت دارم از دلم نمیاد😅 یه نگاهی بندازید

آخرین ویرایش:
1)ینی وقتی نور محیط کم باشه گوشه های صفحه نمایش به رنگ سبز و سفید میزنه،اگه شب چراغ اتاق رو خاموش کنید و صفحه نمایش رو روشن کنید بیشتر مشخص میشه، عبارت "nintendo switch oled green tint'' رو سرچ کنید تصاویر رو نگاه کنید قشنگ متوجه میشید.البته این مشکل رو نباید صرفا به نینتندو نسبت داد و تو انواع و اقسام گوشی های OLED مشاهده شده و میشه گفت بیشتر شانسیه.کلا صفحه نمایش اولد یکم داستانه چون به مرور زمان ممکنه دچار Burn In هم بشه.
2)کلیدای نینتندو خیلی با کیفیت تره و حس خوبیم میده،من قبل نینتندو PsVita داشتم کلیداش اصلا به این نمیرسید.دستگاه بنده لایت هست تا الان هیچ مشکلی براش پیش نیومده.
3)من خودم فیفا رو نینتندو بازی نکردم اما بهترین نسخه از لحاظ گرافیکی برای نینتندو فیفا 18 هست،چون روی نینتندو فیفا 19،20،21،22،23 همشون تقریبا مثل هم هستن و فقط کیت و اسکوادشون آپدیت شده و منو رو تغییر دادن و بعضا افت گرافیکی هم داشتن.(مقایسشو در یوتیوب میتونید مشاهده کنید) فیفای نینتندو درواقع پورت فیفا 17 ایکس باکس 360 هستش که هردفعه فقط آپدیت میشه و با نام جدید بیرون میدن.مثل نسخه های کنسول خانگی نیست.البته گفته شده که FC24 قراره یه نسخه کاملا جدید روی نینتندو باشه که حالا ببینیم و تعریف کنیم.
از من میشنوید که سمت پشت شهرداری و توپخونه اصلا و ابدا نرید،دلال اونجا پره حالا من بیشتر توضیح نمیدم که اگه دوستی از اونجا این فروم رو بخونه سوتفاهمی پیش نیاد.
4)بنظر من دستگاه رو از دست بخرید بهتره،دیوار رو سرچ بزنید دستگاه تمیز درحد آک یا آکبند با قیمت مناسب پیدا میشه،اینجور دستگاه ها هم معمولا دلالا رو هوا میزنن یه مدت باید صبور باشید و بگردید با قیمت خیلی مناسب تری پیدا میشه.اصلا هم عجله نکنید.
یکی از دوستان به نام "NoctisSasuke" تو بازارچه اینجا یه اولد تو تهران با قیمت مناسب گذاشته،از تصاویر که دستگاه تمیز بود چشم خودمو گرفت که دستگاهمو بفروشم اولد کنم اما چون لایت دارم از دلم نمیاد😅 یه نگاهی بندازید
۱-دستگاه تمیز و در حد آک با کپی خور تو دیوار رو چه قیمت بخرم مناسبه؟
۲-کپی خور سخت افزاری به دستگاه آسیب نمی زنه؟
۳-نینتندو مثل psp صفحه نمایشش پیکسل سوختگی داره؟

• Like
۱-دستگاه تمیز و در حد آک با کپی خور تو دیوار رو چه قیمت بخرم مناسبه؟
۲-کپی خور سخت افزاری به دستگاه آسیب نمی زنه؟
۳-نینتندو مثل psp صفحه نمایشش پیکسل سوختگی داره؟
1)کدوم مدل؟
2)اگه درست نصب بشه مشکلی ایجاد نمیکنه،من تا الان موردی ندیدم.البته همونطور که بالاتر عرض کردم چیپ های متفاوت با قیمت متفاوت وجود داره.
3)پیکسل سوختگی نه،ولی مدل OLED در بلند مدت احتمالا دچار Burn in بشه که پیکسل سوختگی نیست،یه جورایی افتادن سایه یه تصویر ثابت هست.

با سلام خدمت دوستان من الان یک هفته ای هستش که با اینترنت همراه اول و ایرانسل نمیتونم به اینترنت وصل بشم همون مرحله اول ارور میده کسی میدونه مشکل از کجاست کلی هم دی ان اس زدم ولی بازم نشده لطفا کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه
ممنون میشم راهنمایی کنید چون نمیتونم دستگاه وصل کنم

والا منم فقط با نت مودم میتونم وصل شم
Every Proxy رو امتحان کردید؟
با مودم که وصل میشه تازه اونم با دی ان اس بعد جالبه قبلا مشکلی نداشتم از جمعه اینطوری شده ولی با نت همراه اول و ایرانسل وصل نمیشه همون مرحله اول console به Network Device ارور میده

• Like
1)کدوم مدل؟
2)اگه درست نصب بشه مشکلی ایجاد نمیکنه،من تا الان موردی ندیدم.البته همونطور که بالاتر عرض کردم چیپ های متفاوت با قیمت متفاوت وجود داره.
3)پیکسل سوختگی نه،ولی مدل OLED در بلند مدت احتمالا دچار Burn in بشه که پیکسل سوختگی نیست،یه جورایی افتادن سایه یه تصویر ثابت هست.
مدل oled مد نظرمه؟
نینتندو سوئیچ چقدر مشکلاتش زیاده!!!
چند موردش تو صفحه اول درج شده شما هم چند مورد ذکر کردید دارم دلسرد میشم
نسبت به psp چند برابر مشکلات بیشتری داره!

• Like
مدل oled مد نظرمه؟
نینتندو سوئیچ چقدر مشکلاتش زیاده!!!
چند موردش تو صفحه اول درج شده شما هم چند مورد ذکر کردید دارم دلسرد میشم
نسبت به psp چند برابر مشکلات بیشتری داره!
نه اصلا نگران نباشید،نینتندو کنسول قابل اطمینانی هستش.اون مشکلات درج شده در صفحه اول برای مدل پایه نینتندو هستش که عرض کردم ارزش خرید نداره.
این مواردی هم که من ذکر کردم برای هردستگاهی طبیعی هستش،ایرادات صفحه نمایش OLED بین همه دستگاه ها چه گوشی چه تلویزیون و .... مشترک هست و منحصر به نینتندو نیست و شانسیه،تازه پنلی که نینتندو استفاده کرده پنل خوبی هست و مدت ها طول میکشه دچار Burn In بشه.
ماشینی که پیشرفته تر میشه احتمال بروز خطا توش بیشتر میشه، با این حال نینتندو سوییچ نسبت به رقبا ایرادات خیلی کمتری داره و محصول ژاپنی مرگ نداره.
شما psp رو اصلا با نینتندو سوییچ مقایسه نکنید،نینتندو حدود 2/5 نسل جلوتره و از psvita که من داشتم خیلی سرتره حالا psp که جای خود.
مدل اولد آکبندش رو زیر 13 و درحدش رو زیر 12 تو این بازار بخرید ینی خوب خریدید.خودتون بخرید و جدا کپی خور کنید ارزون تر درمیاد چون معمولا اینایی که کپی خور شده میفروشن بجز هزینه کپی خور چندتومن اضافه تر رو دستگاه میکشن.آگهی اون دوستمون که بالاتر نوشتم رو حتما نگاه کنید قیمتشون خوب بود.

نه اصلا نگران نباشید،نینتندو کنسول قابل اطمینانی هستش.اون مشکلات درج شده در صفحه اول برای مدل پایه نینتندو هستش که عرض کردم ارزش خرید نداره.
این مواردی هم که من ذکر کردم برای هردستگاهی طبیعی هستش،ایرادات صفحه نمایش OLED بین همه دستگاه ها چه گوشی چه تلویزیون و .... مشترک هست و منحصر به نینتندو نیست و شانسیه،تازه پنلی که نینتندو استفاده کرده پنل خوبی هست و مدت ها طول میکشه دچار Burn In بشه.
ماشینی که پیشرفته تر میشه احتمال بروز خطا توش بیشتر میشه، با این حال نینتندو سوییچ نسبت به رقبا ایرادات خیلی کمتری داره و محصول ژاپنی مرگ نداره.
شما psp رو اصلا با نینتندو سوییچ مقایسه نکنید،نینتندو حدود 2/5 نسل جلوتره و از psvita که من داشتم خیلی سرتره حالا psp که جای خود.
مدل اولد آکبندش رو زیر 13 و درحدش رو زیر 12 تو این بازار بخرید ینی خوب خریدید.خودتون بخرید و جدا کپی خور کنید ارزون تر درمیاد چون معمولا اینایی که کپی خور شده میفروشن بجز هزینه کپی خور چندتومن اضافه تر رو دستگاه میکشن.آگهی اون دوستمون که بالاتر نوشتم رو حتما نگاه کنید قیمتشون خوب بود.
شما میگی خودت کپی خور کن!
مگه نسخه oled کپی خور سخت افزاری نیست من سررشته ندارم دستگاه باز کنم
کپی خور کردنش راحته؟

• Like
شما میگی خودت کپی خور کن!
مگه نسخه oled کپی خور سخت افزاری نیست من سررشته ندارم دستگاه باز کنم
کپی خور کردنش راحته؟
نه منظورم این بود که دستگاه کپی خور شده نخرید،عادی بخرید بدید براتون کپی خور کنن.وگرنه همون سخت افزاریه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or