سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام
با راهنمایی شما تونستم بکاپ بگیرم .
الان می‌خوام آپدیتش کنم به ورژن 13
طبق آموزشی که واسه daybreakگذاشتین
Daybreak نصب کردم این پیغام میده
مرحله بعد باید چیکار کنم توضیح بدین ممنون میشم
IMG_20211009_000444.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
با راهنمایی شما تونستم بکاپ بگیرم .
الان می‌خوام آپدیتش کنم به ورژن 13
طبق آموزشی که واسه daybreakگذاشتین
Daybreak نصب کردم این پیغام میده
مرحله بعد باید چیکار کنم توضیح بدین ممنون میشم
View attachment 227553

سلام.باید قبل اپدیت فریمور هک اتمسفرت به روز کنی.
همیشه قبل اپدیت فریمور اول هک رو ببین تا چه فریموری ساپورت میشه بعد هک رو اول بریز و بعد اپدیت کن تا اون فریموری که ساپورت میکنه وگرنه تو بوت گیر میکنه دستگاه و در حال حاضر تا فریمور 13.0.0 ساپورت میکنه اتمسفر 1.1.1 و همون پک اتمسفر 1.1.1 که من گذاشتم تو اموزش daybreak بریز و قبلش فایلهای روی مموری به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلشه همه یا پاک کن یا اگه لازم داری بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر یا جای دیگه و روی هم نریزی در کل و پیلود اتمسفر هم داخل پک هست همون رو بزن بعد ریختن پک دستگاه بالا میاد.

• Like
Reactions: XENOS and Moji nas

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام یک سویچ دست دوم کپی خور (سریال 0000)خریدم پر بازی بود خاموشش کردم روشن نمیشه باید چکار کنم؟

سلام.باید پیلود کاستوم فریموری که روش هستی بزنی تا بالا بیاد یا با پیلود hekate بالا بیاریش و معمولا همه روی کاستوم فریمور اتمسفر یا sxos هستن و معدودی هم روی رینکس و برای فهمیدن این قضیه کافیه مموری در بیاری ببینی اگه پوشه ای به اسم atmosphere داخل مموری همون اول که وارد میشی بود اتمسفر داری اگه sxos پوشه دیدی که sxos داری و ReiNX هم بود رینکس داری و تو مموریت هم نگاه کن ببین فایلی با پسوند bin هست یا نه همون پیلود احتمالا مال همون کاستوم فریمور هست میتونی بزنی بالا بیاد دستگاه.

پیلود اتمسفر ورژن قدیمی اسمش fusee primary.bin هست و ورژنهای جدید اسمش شده Fusee.bin
پیلود sxos اسمش SX Loader.bin هست
پیلود رینکس هم ReiNX.bin
بعضیها هم با پیلود hekate دستگاه بالا میارن که اسم پیلودش Hekate Ctcaer.bin هست که البته همون مستقیم پیلود کاستوم فریمور مورد استفادت بزنی هم بالا میاد این لازم نیست و برای اینکه بدونی گفتم.

یه نکته ای هم بگم پیلود اتمسفر باید با هر ورژنی که میاد به روز دانلود و اینجکت کنی وگرنه ممکنه مشکلاتی نظیر اجرا نشدن درست بازی یا درست بوت نشدن به وجود بیاد و حالا ما اینجا نمیدونیم ورژن اتمسفر شما چنده و من یه راه حل دارم بقیه متن دنبال کن بهت میگم چه جوری دستگاه راحت بوت کنی.

در هر حال شما بنظر مبتدی میای اول اموزش پیلود زدن با TegraRcmGUI از پست اول تابیک زیر یاد بگیر و سادس فقط بخش مربوط به TegraRcmGUI بخون بقیش که مال کاستوم فریمور رینکس هست قدیمی هست و نمیخواد و برنامه TegraRcmGUI هم جدیدترین ورژن از این لینک(کلیک کن) دانلود کن.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

در اخر هم پیلود زدن یاد گرفتی و پیلود دستگات اگه تو مموریت نبود و هر پیلودی هم زدی دستگاه درست بالا نیومد یه کار میگم بکن اول 12 ثاینه دکمه پاور بگیر دستگاه خاموش میشه و بعد این پک کاستوم فریمور اتمسفر دانلود کن.

لینک دانلود

بعد از حالت فشرده در بیار و مموری از دستگاه در بیار و همه فایلها و پوشه ها به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلش هست حذف کن و یا اگه برات مهمه بریز تو کامپیوتر و بعد از مموری کلا حذفشون کن و دیگه دوبار نگم حذف بشن کلا روی هم فایلها نریزی و بعد پک من همه بریز تو مموری و یه پیلود داخلش هست به اسم Fusee.bin و حتما همین رو با برنامه TegraRcmGUI انتخاب و بزن تا دستگاه سالم بوت بشه.

تا اینجا اگه همه چی اوکی بود دستگاه بالا اومد قسمت برنامه ها با تاچ خالی روی قسمت البوم عکس وارد میشه و برنامه ها رو میبینی ولی اینجوری وارد قسمت برنامه ها نشو هیچوقت چون از کل رم سیستم استفاده نمیشه در این حالت و بعضی برنامه ها موقع اجرا ارور میدن و تو منوی بازیها که هستی دکمه R بگیر روی یه بازی تاچ کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و تا همینجا فعلا یاد بگیر و سوال دیگه ای داشتی در مورد نصب بازی و غیره اول بخش رو بخون خصوصا تابیک برنامه های کاربردی و نتونستی بپرس تا جواب بدم و اینکه اموزشهای بخش اگه برنامه ای تو اموزش لینک دانلودش بود اگه تو برنامه ها خودت داشتی لازم نیست مال اون اموزش بگیری چون این پکی که من گذاشتم برنامه های ضروری همه به روزترین و اخرین ورژن سعی کردم بزارم داخلش.(یه نکته هم بگم اگه پیلود زدی دستگاه واکنش نشون نداد اول مطمئن شو کابل سالم باشه و درایور برنامه TegraRcmGUI نصب باشه و اینکه دستگاه هنگ نکرده باشه و دستگاه هنگ کرده باشه با گرفتن دکمه پاور به مدت 12 ثانیه رفع میشه و یه تک پاور هم بزن میره روی حالت rcm و اماده پیلود زدن میشه با اینکه صحفه خاموش هست و چیزی نشون نمیده)

• Like
Reactions: XENOS

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام.باید پیلود کاستوم فریموری که روش هستی بزنی تا بالا بیاد یا با پیلود hekate بالا بیاریش و معمولا همه روی کاستوم فریمور اتمسفر یا sxos هستن و معدودی هم روی رینکس و برای فهمیدن این قضیه کافیه مموری در بیاری ببینی اگه پوشه ای به اسم atmosphere داخل مموری همون اول که وارد میشی بود اتمسفر داری اگه sxos پوشه دیدی که sxos داری و ReiNX هم بود رینکس داری و تو مموریت هم نگاه کن ببین فایلی با پسوند bin هست یا نه همون پیلود احتمالا مال همون کاستوم فریمور هست میتونی بزنی بالا بیاد دستگاه.

پیلود اتمسفر ورژن قدیمی اسمش fusee primary.bin هست و ورژنهای جدید اسمش شده Fusee.bin
پیلود sxos اسمش SX Loader.bin هست
پیلود رینکس هم ReiNX.bin
بعضیها هم با پیلود hekate دستگاه بالا میارن که اسم پیلودش Hekate Ctcaer.bin هست که البته همون مستقیم پیلود کاستوم فریمور مورد استفادت بزنی هم بالا میاد این لازم نیست و برای اینکه بدونی گفتم.

یه نکته ای هم بگم پیلود اتمسفر باید با هر ورژنی که میاد به روز دانلود و اینجکت کنی وگرنه ممکنه مشکلاتی نظیر اجرا نشدن درست بازی یا درست بوت نشدن به وجود بیاد و حالا ما اینجا نمیدونیم ورژن اتمسفر شما چنده و من یه راه حل دارم بقیه متن دنبال کن بهت میگم چه جوری دستگاه راحت بوت کنی.

در هر حال شما بنظر مبتدی میای اول اموزش پیلود زدن با TegraRcmGUI از پست اول تابیک زیر یاد بگیر و سادس فقط بخش مربوط به TegraRcmGUI بخون بقیش که مال کاستوم فریمور رینکس هست قدیمی هست و نمیخواد و برنامه TegraRcmGUI هم جدیدترین ورژن از این لینک(کلیک کن) دانلود کن.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

در اخر هم پیلود زدن یاد گرفتی و پیلود دستگات اگه تو مموریت نبود و هر پیلودی هم زدی دستگاه درست بالا نیومد یه کار میگم بکن اول 12 ثاینه دکمه پاور بگیر دستگاه خاموش میشه و بعد این پک کاستوم فریمور اتمسفر دانلود کن.

لینک دانلود

بعد از حالت فشرده در بیار و مموری از دستگاه در بیار و همه فایلها و پوشه ها به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلش هست حذف کن و یا اگه برات مهمه بریز تو کامپیوتر و بعد از مموری کلا حذفشون کن و دیگه دوبار نگم حذف بشن کلا روی هم فایلها نریزی و بعد پک من همه بریز تو مموری و یه پیلود داخلش هست به اسم Fusee.bin و حتما همین رو با برنامه TegraRcmGUI انتخاب و بزن تا دستگاه سالم بوت بشه.

تا اینجا اگه همه چی اوکی بود دستگاه بالا اومد قسمت برنامه ها با تاچ خالی روی قسمت البوم عکس وارد میشه و برنامه ها رو میبینی ولی اینجوری وارد قسمت برنامه ها نشو هیچوقت چون از کل رم سیستم استفاده نمیشه در این حالت و بعضی برنامه ها موقع اجرا ارور میدن و تو منوی بازیها که هستی دکمه R بگیر روی یه بازی تاچ کن بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و تا همینجا فعلا یاد بگیر و سوال دیگه ای داشتی در مورد نصب بازی و غیره اول بخش رو بخون خصوصا تابیک برنامه های کاربردی و نتونستی بپرس تا جواب بدم و اینکه اموزشهای بخش اگه برنامه ای تو اموزش لینک دانلودش بود اگه تو برنامه ها خودت داشتی لازم نیست مال اون اموزش بگیری چون این پکی که من گذاشتم برنامه های ضروری همه به روزترین و اخرین ورژن سعی کردم بزارم داخلش.(یه نکته هم بگم اگه پیلود زدی دستگاه واکنش نشون نداد اول مطمئن شو کابل سالم باشه و درایور برنامه TegraRcmGUI نصب باشه و اینکه دستگاه هنگ نکرده باشه و دستگاه هنگ کرده باشه با گرفتن دکمه پاور به مدت 12 ثانیه رفع میشه و یه تک پاور هم بزن میره روی حالت rcm و اماده پیلود زدن میشه با اینکه صحفه خاموش هست و چیزی نشون نمیده)
مرسی دوست عزیز فقط قبل خوندن توضیحات شما آیا جیگ میخوام یا نه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مرسی دوست عزیز فقط قبل خوندن توضیحات شما آیا جیگ میخوام یا نه؟
خواهش.نیازی نیست چون میگی کنسول روشن نمیشه پس AutoRCM فعاله که این گزینه که فعال باشه انگاری جیگ دائم وصله و باید هم همیشه فعال باشه(این گزینه با یی از تنظیمات پیلود hekate هم میشه فعال یا غیر فعالش کرد و اصلا نری یه موقع غیر فعالش کنی چون اگه کنسول بخوای اپدیت کنی یا دانگرید این غیر فعال باشه فیوزهای کنسول میسوزه و باعث بریک میشه و اینا رو گفتم بدونی و فعلا برو همونکارها انجام بده تا بعد و کار خاصی هم نمیخواد بکنی و روش پیلود زدن یاد بگیر و پک من بریز پیلودی که گفتم بزن تا بالا بیاد)

• Like

MM7D

کاربر سایت
Oct 17, 2020
8
hekate رو کامل فایلهاش نریزی روی مموری اینجوری میشه و باید فولدر bootloader هم روی مموری بریزی و بهتره همه چی به روز کنی و یه پک اتمسفر من در اموزش daybreak که در زیر گذاشتم هست همه چی به روز هست کافیه اول فایلهای خودت به غیر از پوشه nintendo که بازیهات داخلش هست یا پاک کنی یا بکاب بگیری بریزی یه جا بعد اون پک بریزی تو مموریت کامل و پیلود Fusee.bin داخل پک بزنی بالا بیاد و یه برنامه هم داخل قسمت برنامه هات هست به اسم Payload Launcher و با اجرای اون میتونی hekate و هر پیلودی بخوای اجرا کنی و خودت هم هر پیلودی به مسیر Bootloader\payloads بریزی میاد تو لیستش و بعد وارد hekate هم شدی و خواستی برگردی به اتمسفر کافیه همون تب اول بزرگ نوشته payload اون وسط روش تاچ کن همون پیلودها باز میبینی و Fusee.bin انتخاب کن بر میگردی به اتمسفر و برای انتقال فایلهات هم از همون hekate استفاده کن و اموزش هم از این لینک بخون.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
سلام علی
اقا دمت گرم کامیونیتی نینتندوی ایران رو سرپا نگه داشتی خدایی
من همه پوشه های توی مموری رو پاک کردم از فایل اتمسفری خودت آماده کردی استفاده کردم ولی بازم همین ارور رو میده هر پیلودی که میزنم.
فایل خود اتمسفر و SD Setup رو هم تست کردم جواب نداد
چه باید بکنم؟

Attachments

• 20211014_190813.jpg
    20211014_190813.jpg
    275.4 KB · مشاهده: 5
  • 20211014_190719_HDR.jpg
    20211014_190719_HDR.jpg
    1 MB · مشاهده: 5
  • Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی
اقا دمت گرم کامیونیتی نینتندوی ایران رو سرپا نگه داشتی خدایی
من همه پوشه های توی مموری رو پاک کردم از فایل اتمسفری خودت آماده کردی استفاده کردم ولی بازم همین ارور رو میده هر پیلودی که میزنم.
فایل خود اتمسفر و SD Setup رو هم تست کردم جواب نداد
چه باید بکنم؟

سلام داداش
خواهش.ببین اگه پک من ریختی باید پیلودی که داخل پکه حتما بزنی تا بالا بیاد و نیازی به hekate اصلا نداری و مستقیم پیلود Fusee.bin بزنی بالا میاد و اگرم از گزینه launch پیلود hekate میخوای بالا دستگاه بیاد فایل زیر بریز تو مموری پوشه Bootloader بعد دستگاه خاموش کن و مجدادا پیلود hekate بزن و تست کن از گزینه launch و اینکه خود hekate هم که وارد میشی یه ایکون بزرگ وسط صحفه زده payload بزنی روی اون لیست پیلودها میاد و Fusee.bin هم داخلش هست اگه پک من ریخته باشی و نکته بعدی اگه با همه اینکارها باز بالا نیومد شاید اپدیت کردی فرمت مموری برای دستگاه عوض شده و باید کلیه فایلهای مموری اول بکاب بگیری و بعد فرمت مموری مثلا اگه exfat هست بکنی fat 32 یا بلعکس و تست کنی.

لینک دانلود

• Like
Reactions: XENOS and MM7D

MM7D

کاربر سایت
Oct 17, 2020
8
سلام داداش
خواهش.ببین اگه پک من ریختی باید پیلودی که داخل پکه حتما بزنی تا بالا بیاد و نیازی به hekate اصلا نداری و مستقیم پیلود Fusee.bin بزنی بالا میاد و اگرم از گزینه launch پیلود hekate میخوای بالا دستگاه بیاد فایل زیر بریز تو مموری پوشه Bootloader بعد دستگاه خاموش کن و مجدادا پیلود hekate بزن و تست کن از گزینه launch و اینکه خود hekate هم که وارد میشی یه ایکون بزرگ وسط صحفه زده payload بزنی روی اون لیست پیلودها میاد و Fusee.bin هم داخلش هست اگه پک من ریخته باشی و نکته بعدی اگه با همه اینکارها باز بالا نیومد شاید اپدیت کردی فرمت مموری برای دستگاه عوض شده و باید کلیه فایلهای مموری اول بکاب بگیری و بعد فرمت مموری مثلا اگه exfat هست بکنی fat 32 یا بلعکس و تست کنی.

لینک دانلود
اقا فرمت کردم درست شد
دمت گرم شدید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اقا فرمت کردم درست شد
دمت گرم شدید

خواهش.یه نکته هم بگم اموزش daybreak بری باز بخونی یه جاش گفتم موقع اپدیت فریمور اگه تیک گزینه هر دو فرمت fat32 و exfat باهم بزنید دیگه این مشکل پیش نمیاد و مموری هر کدوم از این دو فرمت باشه دستگاه بوت میشه.

• Like

MM7D

کاربر سایت
Oct 17, 2020
8
خواهش.یه نکته هم بگم اموزش daybreak بری باز بخونی یه جاش گفتم موقع اپدیت فریمور اگه تیک گزینه هر دو فرمت fat32 و exfat باهم بزنید دیگه این مشکل پیش نمیاد و مموری هر کدوم از این دو فرمت باشه دستگاه بوت میشه.
دمت گرم
همیشه میزنم اون تیکو. این بار اصلا سیستم عاملو آپدیت نکرده بودم که این مشکل پیش اومد. فقط فایل هک رو ریختم از طریق مس استوریج هکاته بعد خاموش کردم دیگه بالا نیومد. نمیدونم از چیه
ممکنه بدافزار گرفته باشه؟ آخه یه اپلیکیشن New Folder ااجرا میکنه هر موقع که فایلا رو تو کامپیوتر میبینم. فرمت هم کردم پاک شد ولی دوباره خود به خود میاد تو هر فولدری که میرم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دمت گرم
همیشه میزنم اون تیکو. این بار اصلا سیستم عاملو آپدیت نکرده بودم که این مشکل پیش اومد. فقط فایل هک رو ریختم از طریق مس استوریج هکاته بعد خاموش کردم دیگه بالا نیومد. نمیدونم از چیه
ممکنه بدافزار گرفته باشه؟ آخه یه اپلیکیشن New Folder ااجرا میکنه هر موقع که فایلا رو تو کامپیوتر میبینم. فرمت هم کردم پاک شد ولی دوباره خود به خود میاد تو هر فولدری که میرم
ویروس هست اونی که میگی یه ویروس اسکن نصب کن مثل اخرین ورژن nod32 یا غیره و هر چی هم تو این مدت وصل کردی چه هارد و فلش و غیره بزار اسکن کنه و البته این ویروسها تو محیط سوییچ نباید تاثیری بزاره مگر اینکه روی خود مموری تاثیر گذاشته باشه و موقع حالت مس استورج هم دقت کن اول با کامپیوتر مموری از پایین تسکبار سمت راست مموری از چرخه فعالیت خارج کنی بعد کابل رو بکشی وگرنه طولانی مدت مشکل به وجود میاد فایلها خراب ممکنه بشه.

• Like
Reactions: MM7D

MM7D

کاربر سایت
Oct 17, 2020
8
ویروس هست اونی که میگی یه ویروس اسکن نصب کن مثل اخرین ورژن nod32 یا غیره و هر چی هم تو این مدت وصل کردی چه هارد و فلش و غیره بزار اسکن کنه و البته این ویروسها تو محیط سوییچ نباید تاثیری بزاره مگر اینکه روی خود مموری تاثیر گذاشته باشه و موقع حالت مس استورج هم دقت کن اول با کامپیوتر مموری از پایین تسکبار سمت راست مموری از چرخه فعالیت خارج کنی بعد کابل رو بکشی وگرنه طولانی مدت مشکل به وجود میاد فایلها خراب ممکنه بشه.
اقا خیلی ممنونم. کسپراسکای نصب کردم ولی هنوز سوییچو وصل نکردم به سیستم.
یه سوال دیگه من میتونم مستقیم از توی کامپیوتر دیتای بازیای سوییچ رو پاک کنم از پوشه Nintendo مموری؟ و اینکه از کدوم پوشه باید فایلا رو پاک کنم که فایلای اصلی آسیب نبینه؟ حجم پوشه خیلی شده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اقا خیلی ممنونم. کسپراسکای نصب کردم ولی هنوز سوییچو وصل نکردم به سیستم.
یه سوال دیگه من میتونم مستقیم از توی کامپیوتر دیتای بازیای سوییچ رو پاک کنم از پوشه Nintendo مموری؟ و اینکه از کدوم پوشه باید فایلا رو پاک کنم که فایلای اصلی آسیب نبینه؟ حجم پوشه خیلی شده

پوشه nintendo اصلا کوچترین تغییری نده و چیزی پاک نکن که بازیهات خراب میشن و بازیهای که نصب میکنی تو این نصب میشن و معلومه که حجمش بالاست و بازی میخوای پاک کنی برو قسمت ستینگ یا همون تنظیمات و از اونجا پیدا کن قسمت حذف کردن و راحت حذف کن و یه راه سریعتر هم اینه روی بازی مورد نظر تو منو اصلی بری و دکمه + بزنی تا بتونی پاکش کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر