سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سری جدید قابل هک هست یه روش اومده ولی فعلا در حال تسته و در دسترس عموم نیست.
پیشنهاد میشه اگر عجله دارید یه کپی خور یا قابل کپی خور شدن بخرید .
اگر فکر انلاین و اورجینال هستید که باید بگم بازی های جدید یا گیر نمیاد یا به صورت فیزیکی 1 میلیون به بالا قیمت داره.
اگر روی tv بازی میکنید به نظرم پرو کنترلر از نون شب واجب تره .

خیلی مدته که از مرحله تست دراومده و دست کاربرا معمولی هم رسیده توی youtube ملت فیلم تعویضشم گذاشتن حتی طرف اومده گفته بار اولشه داره این کار رو می کنه فقط این چیپ به خاطر شرایط الان خیلی سخت تر به ایران می رسه احتمالا تا 1 الی 2 ماه اینده برسه اگر کسی اون طرف دارید داره میاد اگر می تونه بیاد البته بگید براتون بیاره.

• Like
Reactions: rosgod

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خیلی مدته که از مرحله تست دراومده و دست کاربرا معمولی هم رسیده توی youtube ملت فیلم تعویضشم گذاشتن حتی طرف اومده گفته بار اولشه داره این کار رو می کنه فقط این چیپ به خاطر شرایط الان خیلی سخت تر به ایران می رسه احتمالا تا 1 الی 2 ماه اینده برسه اگر کسی اون طرف دارید داره میاد اگر می تونه بیاد البته بگید براتون بیاره.
تا جایی که اخبارش رو دنبال کردم تو ایران ندیدم کسی داشته باشه حتی مغازه دارا .یکی از دوستان تعمییر کار با تجربه رو میشناسم که اخرین بار گفت موفق نشده تا چیپ رو بزنه رو کنسول و بریک شده . ولی درست میفرمایید برای فروش اونور هست .
سوییچ خودم سری قدیمه خیلی وقته کپی خور کردم وقتی اسم این چیپ میاد یاد بورد کبرا ps3 میوفتم که تجربه ی جالبی نبود.

• Like
Reactions: s.1

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
1. فروشگاه New World Shop رو من ازش خرید می کنم تو تلگرام، به شدت جای خوبیه... "به نسبت" منصفه و از نظر من قابل اعتماده چون عملا وارد می کنه و توزیع کننده است.
2. این یکم پیچیده است. همه بازی ها یکی اند اصولا به غیر از بازی های خود نینتندو. اونم فقط بین ریجن آمریکا و بقیه ریجن ها. مثلا بخوام بگم New Super Mario Bros U تو استور آمریکا قیمتش با Zelda: Botw و Xenoblade 2 یکیه :| خب تو ژاپن این جوری نیست قیمتش پایین تره :D
در همین حد
3. نع! باید گیفت کارت دیجیتالی بخری و پیدا کردن گیفت کارت دیجیتالی غیر دلاری کاری بس مشکل و دشواره
4. آنلاین بازی کردن که نه، یه اشتراک می خری که اگه رفیق داشته باشی سه چهار تا که بخوان آنلاین بزنن تازه کلی ارزون تر هم میفته برات، سرورها به غیر از یکی دو تا بازی (راکت لیگ و Tetris 99 و...) اکثرا سالم اند و میشه آنلاین زد. من اسپلاتون 2 و اسمش و ماریو میکر راحت آنلاین میزدم... ماریو کارت هم رفقا میزدن و مشکلی نداشتن
ولی رفتن تو eShop با خود کنسول بعضا دردسره، DNS میخواد و حتی اگه Custom DNS هم بزنی بگیر نگیر داره :D

سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس
ممنون که جواب دادی.

این یکم پیچیده است. همه بازی ها یکی اند اصولا به غیر از بازی های خود نینتندو. اونم فقط بین ریجن آمریکا و بقیه ریجن ها. مثلا بخوام بگم New Super Mario Bros U تو استور آمریکا قیمتش با Zelda: Botw و Xenoblade 2 یکیه :| خب تو ژاپن این جوری نیست قیمتش پایین تره :D

در مورد سوالم که پرسیده بودم توی استورهای مختلف چطور هستش قیمت، حدس میزنم درست منظورم رو متوجه نشدی (احتمالا من بد گفتم :D).
مثلا توی استیم، اکثرا ( جدیدا EA مفسد :D این قضیه رو بهم زده ) یه بازی واحد توی ریجن های مختلف قیمت متفاوتی داره. مثلا این لینک رو برای بازی Sea of Thieves چک کن: Sea of Thieves · AppID: 1172620
توجه بکنی، مثلا قیمت توی استور ترکیه خیلی کمتر از قیمت توی استور آمریکا هستش یا استور سوییس قیمتش از آمریکا به نسبت زیادتره.
حالا میخواستم ببینم برای eShop هم این قضیه هستش یا نه ؟

ولی رفتن تو eShop با خود کنسول بعضا دردسره، DNS میخواد و حتی اگه Custom DNS هم بزنی بگیر نگیر داره :D
منظورت از Custom DNS چی هستش ؟ مثلا همچین دی ان اسی داستان داره ؟ یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
از خود بروزر روی کامپیوتر میشه خرید کرد دیگه ؟

فروشگاه New World Shop رو من ازش خرید می کنم تو تلگرام، به شدت جای خوبیه... "به نسبت" منصفه و از نظر من قابل اعتماده چون عملا وارد می کنه و توزیع کننده است.
قضیه این اکانت هایی که برای فروش میذاره چیه ؟ مثل پی اس 4 دزدیه یا همینطوری یه نفر میخواد بفروشه ؟

سرورها به غیر از یکی دو تا بازی (راکت لیگ و Tetris 99 و...) اکثرا سالم اند
دلیلش چیه ؟ سرورای راکت لیگ تا جایی که میدونم تحریمه، ینی نمیشه با دی ان اس ازش گذشت ؟

• Like
Reactions: che-jaleb and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ممنون که جواب دادی.

در مورد سوالم که پرسیده بودم توی استورهای مختلف چطور هستش قیمت، حدس میزنم درست منظورم رو متوجه نشدی (احتمالا من بد گفتم :D).
مثلا توی استیم، اکثرا ( جدیدا EA مفسد :D این قضیه رو بهم زده ) یه بازی واحد توی ریجن های مختلف قیمت متفاوتی داره. مثلا این لینک رو برای بازی Sea of Thieves چک کن: Sea of Thieves · AppID: 1172620
توجه بکنی، مثلا قیمت توی استور ترکیه خیلی کمتر از قیمت توی استور آمریکا هستش یا استور سوییس قیمتش از آمریکا به نسبت زیادتره.
حالا میخواستم ببینم برای eShop هم این قضیه هستش یا نه ؟

منظورت از Custom DNS چی هستش ؟ مثلا همچین دی ان اسی داستان داره ؟ یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
از خود بروزر روی کامپیوتر میشه خرید کرد دیگه ؟

قضیه این اکانت هایی که برای فروش میذاره چیه ؟ مثل پی اس 4 دزدیه یا همینطوری یه نفر میخواد بفروشه ؟

دلیلش چیه ؟ سرورای راکت لیگ تا جایی که میدونم تحریمه، ینی نمیشه با دی ان اس ازش گذشت ؟

نه فکر کردم تفاوت قیمتی خواستی
اون جوری نه
مثل استیم نیست که ارزش واحد پولی ها و قیمت بازی ها تک به تک تو استور کشورهای مختلف فرق آن چنانی کنه و عملا صف قیمت بخری بازی رو روز اول از آرژانتین :D

DNS هم آره تو همون مایه ها
من همیشه با
1.1.1.1
1.0.0.1
میرم اوکیه اکثر اوقات
از خود سایت هم راحت میشه خرید کرد دیجیتالی

اون اکانت ها هم نه، مثل PS4 دزدی نیست، ملت خودشون گذاشتن واسه فروش، میشه اشتراکی هم از یه اکانت استفاده کرد (که یه ظرفیت اصلی میشه و تقریبا بی نهایت ظرفیت فرعی :D)

دلیل هم نمیدونم... من با DNS هیچ وقت نتونستم به راکت لیگ و سرویس مایکروسافت برای لاگین تو ماینکرفت وصل شم. جدا اینش رو مخه و نمیدونم تقصیر رو باید گردن کی بندازم، اون وری ها یا این وری ها. ولی در کل من که نتونستم دورش بزنم

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

Arades1394

کاربر سایت
Oct 29, 2017
7
سلام
کنسولم کپی خوره یه مدت بازی باش نکردم خاموش شده دیگه روشن نمیشه چجوری روشنش کنم؟؟
گفته بودن کنسول کپی خور نباید خاموش بشه اما توجهی نکرده بودم
لطفا راهنماییم کنید
با سپاس

• Like
Reactions: che-jaleb

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام
کنسولم کپی خوره یه مدت بازی باش نکردم خاموش شده دیگه روشن نمیشه چجوری روشنش کنم؟؟
گفته بودن کنسول کپی خور نباید خاموش بشه اما توجهی نکرده بودم
لطفا راهنماییم کنید
با سپاس
سلام.سیم شارژر دم دست بزار و بعد پیلود بزن و بعد سریع کابل شارژر وصل کن تا شارژ بشه و یه راه دیگشم اینه چندین ساعت بزاری تو شارژ ولی همون راه اول پیشنهاد میشه.

_Heisenberg_

کاربر سایت
Jun 16, 2020
13
نام
Walter White
سلام
دوستان دستگاه من بعد از اینکه به نسخه ی
۱۰.۰.۲ اپدیتش کردم دیگه دکمه ی screenshotش کار نمیکنه
برای تست اینکه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری از قسمت change button mapping دکمه ی screen shot رو به تمام دکمه های دیگه تغییر دادم ولی بازم اسکرین شات نمیگیره(هیچ ارور خاصی هم نمیده،وقتی دکمه ی اسکرین‌شات یا هر دکمه ای که گرفتن اسکرین شات رو به اون تغییر دادم میزنم انگار نه انگار!هیچ اتفاقی نمیفته) و به این خاطر به نظرم ۹۹درصد مشکل از نرم افزاره ولی متوجه نمیشم از کجا
توی یوتیوب و سایتای خارجی هم چک کردم ولی چیزی دست گیرم نشد
اگر از دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم(دستگاه من کپیخوره)

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام
دوستان دستگاه من بعد از اینکه به نسخه ی
۱۰.۰.۲ اپدیتش کردم دیگه دکمه ی screenshotش کار نمیکنه
برای تست اینکه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری از قسمت change button mapping دکمه ی screen shot رو به تمام دکمه های دیگه تغییر دادم ولی بازم اسکرین شات نمیگیره(هیچ ارور خاصی هم نمیده،وقتی دکمه ی اسکرین‌شات یا هر دکمه ای که گرفتن اسکرین شات رو به اون تغییر دادم میزنم انگار نه انگار!هیچ اتفاقی نمیفته) و به این خاطر به نظرم ۹۹درصد مشکل از نرم افزاره ولی متوجه نمیشم از کجا
توی یوتیوب و سایتای خارجی هم چک کردم ولی چیزی دست گیرم نشد
اگر از دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم(دستگاه من کپیخوره)
دستگاه رو خاموش کن و دکمه پاور رو بالای 15 ثانیه بگیر و بعد پیلود بزن تا بالا بیاد و باید درست بشه و یه بارم جوی کانها رو تونستی از اول بشناسون به دستگاه و درست نشد سخت افزاری هست.

• Like
Reactions: _Heisenberg_

_Heisenberg_

کاربر سایت
Jun 16, 2020
13
نام
Walter White
دستگاه رو خاموش کن و دکمه پاور رو بالای 15 ثانیه بگیر و بعد پیلود بزن تا بالا بیاد و باید درست بشه و یه بارم جوی کانها رو تونستی از اول بشناسون به دستگاه و درست نشد سخت افزاری هست.
هردو‌ روشی رو که گفتید انجام دادم ولی بازم مشکل حل نشد
ولی با این حال من خودم روی سخت افزاری بودن مشکل خیلی شک دارم
اخه حتی وقتی توی ستینگ از قسمت change button mapping عملکرد دکمه ی گرفتن اسکرین شات رو تغییر میدم بازم عمل نمیکنه
اگر مشکل از دکمه بود بایستی با این کار حل بشه مشکل به علاوه اینکه قبل از اینکه اپدیت کنم دستگاهو بدون هیچ مشکل کنسول اسکرین شات میگرفت
شما نظر دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

_Heisenberg_

کاربر سایت
Jun 16, 2020
13
نام
Walter White
الان نگاه کردم دیدم من بعد از اپدیتم هنوز با fuse primary bin مخصوص به فریمور نسخه ۹ کنسولو بالا میوردم??‍♂️
مشکلی برای کنسول پیش میاد؟!
الان چیکار باید بکنم؟!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
هردو‌ روشی رو که گفتید انجام دادم ولی بازم مشکل حل نشد
ولی با این حال من خودم روی سخت افزاری بودن مشکل خیلی شک دارم
اخه حتی وقتی توی ستینگ از قسمت change button mapping عملکرد دکمه ی گرفتن اسکرین شات رو تغییر میدم بازم عمل نمیکنه
اگر مشکل از دکمه بود بایستی با این کار حل بشه مشکل به علاوه اینکه قبل از اینکه اپدیت کنم دستگاهو بدون هیچ مشکل کنسول اسکرین شات میگرفت
شما نظر دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟
الان نگاه کردم دیدم من بعد از اپدیتم هنوز با fuse primary bin مخصوص به فریمور نسخه ۹ کنسولو بالا میوردم??‍♂️
مشکلی برای کنسول پیش میاد؟!
الان چیکار باید بکنم؟!
همیشه هر وقت هکت رو اپدیت کردی پیلود مخصوص همون ورژن هم استفاده کن و مشکل حادی که پیش نمیاد ممکنه در عملکرد اجرای کاستوم فریمور و بازیها و برنامه ها گاها ارور بگیری.

در مورد کار نکردن دکمه هم اگه تونستی از پک این پست برای هک کنسولت استفاده کن ببین درست میشه یا نه و یا دانگرید کن فریمور 9.2 که طبق تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ انجام بده و نشد شاید با ریست کارخونه ای دستگاه درست بشه که البته بازیها و غیره میپره و فقط از سیوها میتونی با برنامه ای مثل چک پوینت یا JKSV و غیره بکاب بگیری

بجای اون پک هم پست زیر هم میتونی استفاده کنی که اتمسفرش بروزتره

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

نکته:چون در مورد دانگرید هم پرسیدی تو تابیک قبل کافیه بگم با همین پکی که گذاشتم هم راحت میتونی دانگرید کنی با برنامه ChoiDujourNX و فقط AutoRCM حتما فعال باشه که کنسول براش مشکلی پیش نیاد و همون اموزش پست اول فقط قسمت اپدیتش که مربوط به ChoiDujourNX هست انجام بده بقیش لازم نیست که مثلا از sdsetup بگیری پک و غیره و با همون پکی که گفتمت کارت راه میفته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

_Heisenberg_

کاربر سایت
Jun 16, 2020
13
نام
Walter White
همیشه هر وقت هکت رو اپدیت کردی پیلود مخصوص همون ورژن هم استفاده کن و مشکل حادی که پیش نمیاد ممکنه در عملکرد اجرای کاستوم فریمور و بازیها و برنامه ها گاها ارور بگیری.

در مورد کار نکردن دکمه هم اگه تونستی از پک این پست برای هک کنسولت استفاده کن ببین درست میشه یا نه و یا دانگرید کن فریمور 9.2 که طبق تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ انجام بده و نشد شاید با ریست کارخونه ای دستگاه درست بشه که البته بازیها و غیره میپره و فقط از سیوها میتونی با برنامه ای مثل چک پوینت یا JKSV و غیره بکاب بگیری

بجای اون پک هم پست زیر هم میتونی استفاده کنی که اتمسفرش بروزتره

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

نکته:چون در مورد دانگرید هم پرسیدی تو تابیک قبل کافیه بگم با همین پکی که گذاشتم هم راحت میتونی دانگرید کنی با برنامه ChoiDujourNX و فقط AutoRCM حتما فعال باشه که کنسول براش مشکلی پیش نیاد و همون اموزش پست اول فقط قسمت اپدیتش که مربوط به ChoiDujourNX هست انجام بده بقیش لازم نیست که مثلا از sdsetup بگیری پک و غیره و با همون پکی که گفتمت کارت راه میفته
خیلی ممنون
یه سوال
بعد از اینکه تمام فایلهای توی رم رو به جز پوشه نینتندو پاک کردم و فایل های جدید رو کپی کردم تو رم
باید با پیلود مخصوص به کدوم فریمور کنسولو بالا بیارم؟پیلود مخصوص به فریمور قبلی(که فایلاشو از کنسول پاک کردم)یا فریمور جدید(که تازه فایلهاشو کپی کردم؟)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
خیلی ممنون
یه سوال
بعد از اینکه تمام فایلهای توی رم رو به جز پوشه نینتندو پاک کردم و فایل های جدید رو کپی کردم تو رم
باید با پیلود مخصوص به کدوم فریمور کنسولو بالا بیارم؟پیلود مخصوص به فریمور قبلی(که فایلاشو از کنسول پاک کردم)یا فریمور جدید(که تازه فایلهاشو کپی کردم؟)
خواهش.دیگه تو همون پست اشاره کردم که پیلود داخل پک Fusee Primary.bin استفاده کن.

• Love

_Heisenberg_

کاربر سایت
Jun 16, 2020
13
نام
Walter White
خواهش.دیگه تو همون پست اشاره کردم که پیلود داخل پک Fusee Primary.bin استفاده کن.
الان فکتوری ریست کردم ولی بازم اسکرین شات نمیگیره کنسول!
یه سوال شما میتونید زحمت بکشید از قسمت button remaping توی ستینگ عملکرد اسکرین شات گرفتن رو به یه دکمه ی دیگه محول کنید ببینید ایا با دکمه ی تغییر داده شده میشه اسکرین شات گرفت یا نه؟اگر میشه گرفت پس احتمالا مشکل من نرم افزاره اگر نه پس سخت افزاره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
الان فکتوری ریست کردم ولی بازم اسکرین شات نمیگیره کنسول!
یه سوال شما میتونید زحمت بکشید از قسمت button remaping توی ستینگ عملکرد اسکرین شات گرفتن رو به یه دکمه ی دیگه محول کنید ببینید ایا با دکمه ی تغییر داده شده میشه اسکرین شات گرفت یا نه؟اگر میشه گرفت پس احتمالا مشکل من نرم افزاره اگر نه پس سخت افزاره
یه کار دیگم بکن اگه نکردی ببین جویکانها رو هم اپدیت میکنی هر دفه فریمور بالاتر میری یا نه از قسمت تنظیمات؟

بله تا تغییر دکمه هم میشه عکس گرفت فقط این تغییر هم باید به این صورت برای مثال انجام بدی که مثلا اگه دکمه L رو به اسکرین شات تغییر دادی باید دکمه اسکرین شات هم به L تغییر بدی و هر دو با هم باید انجام بدی تا درست عمل کنه و عکس زیر نگاه کن تا بهتر متوجه بشی

scrren.jpg

ببین معمولا پیش میاد بعد اپدیت فریمور یا دانگرید دکمه هایی مثل دکمه پاور و ولومها کار نمیدن که با گرفتن دکمه پاور به مدت 12 تا 15 ثانیه یه ریست سخت افزاری میشه و بعد که پیلود بزنی دستگاه بالا بیاد درست میشه و اگه با همه این کارها درست نشد دیگه سخت افزاری هست یا حالا اگه بلدی باید باز کنی و بررسی کنی و تمیز کنی و اسپره خشک بزنی یا اگه پایه ای شل شده لحیم کاری کنی و خود منم زیاد وارد نیستم میتونی از ویدیوهای توی نت کمک بگیری یا بدی برات درستش کنن.

آخرین ویرایش:
  • Love

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر