سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
بزنه به کامپیوتر پیلود مربوط به هکش یا hekate بزنه یا هر روش دیگه ای که پیلود میزده مثلا با گوشی و بعد سیم شارژر هم دم دست باشه تا دستگاه روشن شد و ارم اومد سیم شارژر رو وصل کنه و بزاره کامل شارژ بشه و دستگاه هکی نباید بزاری شارژش صفر بشه روی حالت AutoRCM وگرنه اینجوری میشه

یه روش دیگم اینه یه 5 ساعتی تو شارژ بزاری و بعد پیلود بزنی تا بالا بیاد ولی روش اولی که گفتم بهتره همون رو انجام بده
سلام خیلی ممنون که جواب دادید فقط اینکه من از اینایی که گفتید اصلا سر در نمیارم ( اصطلاحاتی که به کار بردید ) البته فنی هستم و یه آموزشی ویدوئیی چیزی ببینم میتونم انجام بدم . این کاری که گفتید آموزش قدم به قدم یا ویدئوش هست جایی ؟ اگر هست ممنون میشم برام بذارید . مرسی .

• Like
Reactions: che-jaleb

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام خیلی ممنون که جواب دادید فقط اینکه من از اینایی که گفتید اصلا سر در نمیارم ( اصطلاحاتی که به کار بردید ) البته فنی هستم و یه آموزشی ویدوئیی چیزی ببینم میتونم انجام بدم . این کاری که گفتید آموزش قدم به قدم یا ویدئوش هست جایی ؟ اگر هست ممنون میشم برام بذارید . مرسی .
سلام.خواهش داداش
اینجوری که میگید پس هنوز پیلود زدن و غیره نمیدونید و شما اول مموری در بیار بزن به کامپیوتر و اگه پوشه Atmosphere همون اول که وارد مموری میشد بود هکتون اتمسفره و اگه ReiNX بود رینکسه و اگه sxos بود که sxos هست و حالا اموزش زیر رو بخون و روش پیلود زدن رو یاد بگیر که یه کابل usb-c هم لازمه که بزنی به کامپیوتر و دستگاه و حالا باید پیلودی که مربوط به هکت هست بفرستی تا دستگاه بالا بیاد و بعد شارژر رو سریع وصل کنی و پیلود اتمسفر Fusee Primary.bin و پیلود رینکس ReiNX.bin و پیلود SX Loader.bin هست

نکته شما اخرین ورژن برنامه تگرا rcm از لینک روبر(کلیک کن) بگیر و مال اون اموزش قدیمی هست و بعد باید پیلودی که میفرستی مطابق با ورژن هکت باشه مثلا اتمسفر ورژن 9 باید پیلود Fusee Primary.bin مال همین ورژن باشه یا ورژنهای بالاتر و پیلودهایی هم بصورت دیفالت در برنامه تگرا rcm هست اگه با اونها کارت راه نیفتاد هکت رو طبق این پست (کلیک کن) به روز کن و همون پیلودی که داخل پست هست استفاده کن و کافیه به غیر از پوشه nintendo در مموری بقیه رو پاک کنی یا یه جا مثل کامپیوتر کپی کن شاید لازمت بشه و بعد پکی در پست زیر هست کامل بریز در روت مموری و پیلود بفرست دستگاه بالا میاد
هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

یه ویدیو هم از یوتوب در این لینک ببین برای اینکه بهتر بفهمی ولی خوب من به سادگی در بالا گفتم و نمیخواد طبق ویدیو بری همون چیزی که گفتم در بالا انجام بده

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
سلام دوستان.
یه سوال داشتم خدمتتون
من قصدم اینه با توجه به اینکه جا به جاییم زیاده و یکجا نیستم یه سوییچ بگیرم . از طرفی چند سالی هست ps4 دارم ولی به خاطر اینکه جا به جاییم در روز زیاده در ماه چند بارم نمتونم باش بازی کنم.
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه با بازی های ps4 کار کردم کدوم بازیاش میتونه واسم جذاب خوب باشه؟؟
بازی هایی مثل doom و ولفنشتاین و وارفریم و اورواچ و فورتنایت که داره تا الان منو ترغیب کرده به خریدش ولی میخوام بدونم بازی به این سبک چی داره دیگه؟؟؟ کال اف دیوتی یا بتل. فیلد براش قرار نیست بیاد؟
اینم خدمتتون بگم من اکثر مواقع انلاین بازی میکنم و علاقم بیشتر به بازی های شوتر هست
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
سلام دوستان.
یه سوال داشتم خدمتتون
من قصدم اینه با توجه به اینکه جا به جاییم زیاده و یکجا نیستم یه سوییچ بگیرم . از طرفی چند سالی هست ps4 دارم ولی به خاطر اینکه جا به جاییم در روز زیاده در ماه چند بارم نمتونم باش بازی کنم.
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه با بازی های ps4 کار کردم کدوم بازیاش میتونه واسم جذاب خوب باشه؟؟
بازی هایی مثل doom و ولفنشتاین و وارفریم و اورواچ و فورتنایت که داره تا الان منو ترغیب کرده به خریدش ولی میخوام بدونم بازی به این سبک چی داره دیگه؟؟؟ کال اف دیوتی یا بتل. فیلد براش قرار نیست بیاد؟
اینم خدمتتون بگم من اکثر مواقع انلاین بازی میکنم و علاقم بیشتر به بازی های شوتر هست
ممنون

سلام
سویچ به درد شما نمی خوره.

• Like
Reactions: s.1

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
سلام
سویچ به درد شما نمی خوره.
تشکر از پاسختون.
شاید یه مقدار بد توضیح داده باشم
یه سری از گیم پلی ها رو دیدم از بازی های نینتدو جالب بودن مثل super mario odyssey... به نظرم باحال هستن و خوشمم اومد
توی سایت نینتندو که رفتم تعداد بازیا خیلی بود نمیشد رفت گیم پلی همشونو دید.
اینطوری بگم که بازی انلاین که واقعا بتونه سرگرم کنه و یه تجربه ی لذت بخش تری از نینتدو بهم ارائه بده چیا داره؟؟؟ که برم گیم پلی شون رو ببینم
همون طورم که بالا گفتم بیشتر علاقم شوتر و تا حدودی ریسینگ هست.بقیه بازی ها هم دوست دارم فقط از این بازی های فانتزی چینی و فکری و از اینایی که کل بازی همش صحبت میکنن و کلا از این قبیل بازی ها خوشم نمیاد
آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,028
نام
Ali
تشکر از پاسختون.
یه سری از گیم پلی ها رو دیدم از بازی های نینتدو جالب بودن مثل super mario odyssey... به نظرم باحال هستن و خوشمم اومد
اینطوری بگم که بازی انلاین که واقعا بتونه سرگرم کنه و یه تجربه ی لذت بخش تری از نینتدو بهم ارائه بده چیا داره؟؟؟ که برم گیم پلی شون رو ببینم
همون طورم که بالا گفتم بیشتر علاقم شوتر و تا حدودی ریسینگ هست.بقیه بازی ها هم دوست دارم فقط از این بازی های فانتزی چینی و فکری و از اینایی که کل بازی همش صحبت میکنن و کلا از این قبیل بازی ها خوشم نمیاد
سلام بنظرم ارزش خرید سوییچ توی بازی های انحصاریش هست و نه بازی های third party مثل کالاف و غیره
درنظر بگیرید شما میخواید انلاین بازی کنید پس قضیه هک کردن کنسول منتفیه و باید هزینه زیادی برای بازی ها بکنید
اما اینکه سوییچ بازی انحصاری انلاین قشنگی داره یا نه
بنظرم شما تو اینترنت این چند تا بازی رو نگاه کن و ببین به سلیقه ت میخوره ؟
Splatoon 2 به نوعی شوتر هست
Mario kart 8 ریسینگ هست
Super smash bros فایتینگ هست

شما اگر بخوای انلاین بازی کنی و به نت adsl وصل نباشی احتمالا تجربه خوبی نخواهید داشت
یه نکته دیگه اگر اشتباه نکنم اسپلاتون 2 آی پی استاتیک میخواست برای انلاین بازی کردن ؟
چیز عجیبی نیست خدمات دهنده های adsl با هزینه کم آی پی استاتیک برای اینترنت خونگی میفروشن ولی درمورد 4g نمیدونم

@Z-fan کجایی ؟ تأیید میکنی ؟
فکر کنم درست تگ نکردم پس نقل قولت میکنم
اگه میخوای سوییچ لایت بخری بیشتر راهنمایی کنم

• Like
Reactions: che-jaleb and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام دوستان.
یه سوال داشتم خدمتتون
ممنون

من فکر نکنم کسی که سبک اولش (تکرار می کنم، سبک "اول" اش) شوتر باشه با سوییچ خیلی حال کنه
البته که یه بخش عمده ای از بازی های شاخص این ژانر (دووم-ولفنشتاین-فورتنایت-بایوشاک-بردرلندز و...) رو روی خودش داره و اکثرا هم پورت های واقعا خوبی برای کنسول هیبریدی با این قدرت و قیمت اند (اورواچ رو هم البته داره، ولی پورت اون اندازه اینایی که گفتم قابل تعریف نیست)
منتها! در نظر بگیر دو تا غول گنده این ژانر یعنی کال آف و بتل براش هیچ وقت نسخه ای نمیدن. مابقی بازی های شاخص این ژانر مثل Titanfall و R6 و Apex و Destiny روش نیستن و کنسولی نیست که مرتب از این نوع بازی ها بگیره

من فکر نکنم از این نظر ناامید شی و گزینه واقعا خوبی واسه پرتابل زدن این بازی هاست. ویتا دقیقا با کیلزون و بردرلندز 2 میخواست این بهشت پرتابل واسه شوتر بازها رو جور کنه و به نظرم نینتندو بدون تبلیغ اون چنانی و اضافه کردن قابلیت جایرو به اکثر این بازی ها، اون رویا رو تا حدودی محقق کرده
ولی یه مسئله دیگه هم هست!

سلام بنظرم ارزش خرید سوییچ توی بازی های انحصاریش هست و نه بازی های third party مثل کالاف و غیره
درنظر بگیرید شما میخواید انلاین بازی کنید پس قضیه هک کردن کنسول منتفیه و باید هزینه زیادی برای بازی ها بکنید
اما اینکه سوییچ بازی انحصاری انلاین قشنگی داره یا نه
بنظرم شما تو اینترنت این چند تا بازی رو نگاه کن و ببین به سلیقه ت میخوره ؟
Splatoon 2 به نوعی شوتر هست
Mario kart 8 ریسینگ هست
Super smash bros فایتینگ هست

شما اگر بخوای انلاین بازی کنی و به نت adsl وصل نباشی احتمالا تجربه خوبی نخواهید داشت
یه نکته دیگه اگر اشتباه نکنم اسپلاتون 2 آی پی استاتیک میخواست برای انلاین بازی کردن ؟
چیز عجیبی نیست خدمات دهنده های adsl با هزینه کم آی پی استاتیک برای اینترنت خونگی میفروشن ولی درمورد 4g نمیدونم

@Z-fan کجایی ؟ تأیید میکنی ؟
فکر کنم درست تگ نکردم پس نقل قولت میکنم

همین جور که گفتن یه بخش فوق العاده عظیمی از Appeal کنسول های نینتندو به خانواده بازی های انحصاری شه. اینا به صورت عمومی از انحصاری های سونی هم تو مدت کمتر فروش بیشتری دارن پس باید "اصولا" به مذاق همه خوش بیان
منتها تجربه ای که من دارم (و ممکنه اشتباه باشه) اصلا هم این طور نیست :D (این در مورد انحصاری های سونی هم صادقه... اون ها بیشتر بچه های کم سن و بانوان محترمه رو از دست میدن به عنوان مخاطب)
یه عده اساسا با این نوع بازی ها حال نمی کنن که به طرز خاصی بیشترشو پلیرهای هاردکور سبک شوتر تشکیل میدن :D
یه بخش دیگه Appeal کنسول سوییچ به صورت خاص، کتگوری گنده بازی های ایندی اش و امکان تجربه پرتابل شون ـه که عملا بهترین نوع تجربه شونه. که این نوع بازی ها هم (اصولا) به دل شوتر بازها نمیشینن :D
توضیح این دوتا طولانیه اگه بخوام وا کنم ولی هست بین گیمرها همچین عقیده ای وجود داره

حالا ممکنه تو بگیری، با وارفریم پرتابل حال کنی، بعد با Animal Crossing و Sayonara Wild Hearts هم حال کنی مثلا (مثال از بازی های انحصاری و ایندی کنسول)
ولی اکثرا این اتفاق نمی افته و اون دو تا فاکتور کلیدی اش بعیده به دلت بشینه

تشکر از پاسختون.
بازی های کل کل چینی منظورت RPG هان :)) از اون ها سوییچ زیاد داره ولی نخوای شون هم اون قدر از بقیه لحاظ کم نمیاری

ماریو اودیسه محشره... دانکی کونگ، زلدا، آسترال چین و بایونتا 2 هم فوق العاده اند. لوییجی منشن 3 هم فراموش نشه :D

آنلاین منتها
همونی که رفیقمون گفت این سه تا بازی، گنده ترین بازی های انلاین شن و وحشتناک هم بازی های خوبین (اگه نت ات آنلاین بگیره البته :D)
یه Tetris 99 هم بود که عملا Tetris Battle Royale ـه و وحشتناک خوبه... منتها شیلتره و دست ما ازش کوتاه :(
Animal Crossing هم خیلی بازی ریلکسیه و آدم خیلی راحت میتونه کامیونیتی آنلاین با رفیقاش تشکیل بده، منتها اگه رفیقی داشته باشه که بازی اش کنه :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام بچه ها
یه سری سوال دارم قبل خرید کنسول
۱. جایی رو برای خرید کنسول پیشنهاد میدین ؟ یه خرده منصف باشه و قابل اعتماد
۲. سری جدید کپی خور میشه ؟
۳. برای اریجینال خریدن، قیمت بازی ها توی کشورای مختلف متفاوته ؟ مثل استیم. مثلا آرژانتین، روسیه خیلی قیمتش کمتره.
۴. اگه سوال بالا مثبت هستش جوابش، میشه راحت از ریجن های دیگه خرید کرد ؟
۵. حتما باید کنترلر پروش رو داشت یا همین جویکان ها کافیه ؟
۶. آنلاین بازی کردن ها داستان داره ؟ اونطور که میدونم باید اشتراک داشت حتما. ولی وضعیت تحریم سرورا و استفاده از دی ان اس چطوره ؟

فعلا همینا میاد به ذهنم :D

آخرین ویرایش:
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام دوستان.
یه سوال داشتم خدمتتون
ممنون
ببین گزینه ی بهتری از سوییچ که برای کنسول دستی وجود نداره یعنی عملا تنها کنسول دستی بازاره که کنسول خوبیم هست البته اما بازی های اصلیش تم فان دارن بازی های سختی هستنا اما تم کارتونی دارن اکثرا
اما نکته ش اینجاست هکی دست دوم زیر 7 تومن الان نیست نوی سری جدیدم که به مارتب بهتر شده زیر 7.5 نیست که البته اونم هک شده 1 سری هم از هکشون در youtube فیلم گذاشتن اما توی ایران کسی ندیدم هکش کرده باشه هنوز احتمالا 1 تومنی هم برای هکش باید کنار بذارید. گزینه ی بعدی سوییچ لایت هست 5 تومن
اما اگر کمتر می خواید هزینه کنید بازی های رده سنی بالاتر و خشن تر دوست دارید psvita هم گزنیه ی خیلی خوبی هست سوپر قابل حمل هست تو جیبم جا می شه:D
من خودم به شخصه سبک اصلیم اکشن هست برای همین با ویتا بیشتر حال می کنم اما ماریو یا زلدا هم به شدت بازی های قشنگی هستن و ازشون لذت می برم.
دقت کن سوییچ کنسول بهتری برای کنسول اصلی هست گرافیک بازی هاشم بهتره اما من پیشنهادم جفتش هست پول کم بدی psvita زیاد سوییچ زیادتر جفتش:D
بازی انلاین psvita کلا چنتا بازیش فقط فعاله cod می دونم همچنان فعاله برای سوییچ اما نمی دونم هکی می شه انلاین شد یا نه احتمالا بن می شی اما ویتا بن نمی شی یا درصدش خیلی کمه اصلا کسیم نیست که بخواد بنش کنه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan and alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ببین گزینه ی بهتری از سوییچ که برای کنسول دستی وجود نداره یعنی عملا تنها کنسول دستی بازاره که کنسول خوبیم هست البته اما بازی های اصلیش تم فان دارن بازی های سختی هستنا اما تم کارتونی دارن اکثرا
اما نکته ش اینجاست هکی دست دوم زیر 7 تومن الان نیست نوی سری جدیدم که به مارتب بهتر شده زیر 7.5 نیست که البته اونم هک شده 1 سری هم از هکشون در youtube فیلم گذاشتن اما توی ایران کسی ندیدم هکش کرده باشه هنوز احتمالا 1 تومنی هم برای هکش باید کنار بذارید. گزینه ی بعدی سوییچ لایت هست 5 تومن
اما اگر کمتر می خواید هزینه کنید بازی های رده سنی بالاتر و خشن تر دوست دارید psvita هم گزنیه ی خیلی خوبی هست سوپر قابل حمل هست تو جیبم جا می شه:D
من خودم به شخصه سبک اصلیم اکشن هست برای همین با ویتا بیشتر حال می کنم اما ماریو یا زلدا هم به شدت بازی های قشنگی هستن و ازشون لذت می برم.
دقت کن سوییچ کنسول بهتری برای کنسول اصلی هست گرافیک بازی هاشم بهتره اما من پیشنهادم جفتش هست پول کم بدی psvita زیاد سوییچ زیادتر جفتش:D
بازی انلاین psvita کلا چنتا بازیش فقط فعاله cod می دونم همچنان فعاله برای سوییچ اما نمی دونم هکی می شه انلاین شد یا نه احتمالا بن می شی اما ویتا بن نمی شی یا درصدش خیلی کمه اصلا کسیم نیست که بخواد بنش کنه:D
الان که بازیهای 3ds هم روی سوییچ اجرا میشن و دیگه داره میشه یه کنسول که همه نصلهای قبلم اجرا میکنه و همه توسعه دهنده و هکرها فعلا زوم کردن روی سوییچ داشتن یکیش خصوصا برای اونهایی که کنسول دستی دوست دارن واجبه و من خودم همه کنسولها دارم ولی بیشتر با کنسول دستیهام حال میکنم و همون ویتا هم حرف نداره بعد این همه سال بازم ادم دست میگیره حس خوبی داره بماند که همونم تا الان هکرها ول کنش نیستن براش همه چی دادن بیرون.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام بچه ها
یه سری سوال دارم قبل خرید کنسول
۱. جایی رو برای خرید کنسول پیشنهاد میدین ؟ یه خرده منصف باشه و قابل اعتماد
۲. سری جدید کپی خور میشه ؟
۳. برای اریجینال خریدن، قیمت بازی ها توی کشورای مختلف متفاوته ؟ مثل استیم. مثلا آرژانتین، روسیه خیلی قیمتش کمتره.
۴. اگه سوال بالا مثبت هستش جوابش، میشه راحت از ریجن های دیگه خرید کرد ؟
۵. حتما باید کنترلر پروش رو داشت یا همین جویکان ها کافیه ؟
۶. آنلاین بازی کردن ها داستان داره ؟ اونطور که میدونم باید اشتراک داشت حتما. ولی وضعیت تحریم سرورا و استفاده از دی ان اس چطوره ؟

فعلا همینا میاد به ذهنم :D
این سوالای منم اگه وقت کردین یه جواب بدین :D

• Like
Reactions: Z-fan

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این سوالای منم اگه وقت کردین یه جواب بدین :D
سری جدید قابل هک هست یه روش اومده ولی فعلا در حال تسته و در دسترس عموم نیست.
پیشنهاد میشه اگر عجله دارید یه کپی خور یا قابل کپی خور شدن بخرید .
اگر فکر انلاین و اورجینال هستید که باید بگم بازی های جدید یا گیر نمیاد یا به صورت فیزیکی 1 میلیون به بالا قیمت داره.
اگر روی tv بازی میکنید به نظرم پرو کنترلر از نون شب واجب تره .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سری جدید قابل هک هست یه روش اومده ولی فعلا در حال تسته و در دسترس عموم نیست.
پیشنهاد میشه اگر عجله دارید یه کپی خور یا قابل کپی خور شدن بخرید .
اگر فکر انلاین و اورجینال هستید که باید بگم بازی های جدید یا گیر نمیاد یا به صورت فیزیکی 1 میلیون به بالا قیمت داره.
اگر روی tv بازی میکنید به نظرم پرو کنترلر از نون شب واجب تره .
مرسی جواب دادی. نه من زیاد آدم فیزیکی خرید کردن نیستم :D

برای اینا هم جوابی داری ؟
1. جایی رو برای خرید کنسول پیشنهاد میدین ؟ یه خرده منصف باشه و قابل اعتماد
2. برای اریجینال خریدن، قیمت بازی ها توی کشورای مختلف متفاوته ؟ مثل استیم. مثلا آرژانتین، روسیه خیلی قیمتش کمتره.
3. اگه سوال بالا مثبت هستش جوابش، میشه راحت از ریجن های دیگه خرید کرد ؟
4. آنلاین بازی کردن ها داستان داره ؟ اونطور که میدونم باید اشتراک داشت حتما. ولی وضعیت تحریم سرورا و استفاده از دی ان اس چطوره ؟

• Like
Reactions: Z-fan

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

2. برای اریجینال خریدن، قیمت بازی ها توی کشورای مختلف متفاوته ؟ مثل استیم. مثلا آرژانتین، روسیه خیلی قیمتش کمتره.
4. آنلاین بازی کردن ها داستان داره ؟ اونطور که میدونم باید اشتراک داشت حتما. ولی وضعیت تحریم سرورا و استفاده از دی ان اس چطوره ؟
1. باید بگردی تو دیوار دسته دوم تمیز پیدا میشه ولی قیمت ها متفاوته. من خودم شهرستانم و خیلی وقت پیش اینترنتی خریدم ( زمان دلار 5 تومن?)
2.تا جایی که میدونم قیمت ها یکسانه ولی میتونی تو استور از طریق pc چک کنی قیمت کشور های مختلف رو .
4 . کنسول خودم کپی خوره ولی قبلش بدون مشکل فورتنایت میزدم . الان هم بعضی از دوستام انلاین میزنن .
یه نکته اینکه اگر کنسول کپی خور باشه باید قید انلاین رو بزنی .

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

1. فروشگاه New World Shop رو من ازش خرید می کنم تو تلگرام، به شدت جای خوبیه... "به نسبت" منصفه و از نظر من قابل اعتماده چون عملا وارد می کنه و توزیع کننده است.
2. این یکم پیچیده است. همه بازی ها یکی اند اصولا به غیر از بازی های خود نینتندو. اونم فقط بین ریجن آمریکا و بقیه ریجن ها. مثلا بخوام بگم New Super Mario Bros U تو استور آمریکا قیمتش با Zelda: Botw و Xenoblade 2 یکیه :| خب تو ژاپن این جوری نیست قیمتش پایین تره :D
در همین حد
3. نع! باید گیفت کارت دیجیتالی بخری و پیدا کردن گیفت کارت دیجیتالی غیر دلاری کاری بس مشکل و دشواره
4. آنلاین بازی کردن که نه، یه اشتراک می خری که اگه رفیق داشته باشی سه چهار تا که بخوان آنلاین بزنن تازه کلی ارزون تر هم میفته برات، سرورها به غیر از یکی دو تا بازی (راکت لیگ و Tetris 99 و...) اکثرا سالم اند و میشه آنلاین زد. من اسپلاتون 2 و اسمش و ماریو میکر راحت آنلاین میزدم... ماریو کارت هم رفقا میزدن و مشکلی نداشتن
ولی رفتن تو eShop با خود کنسول بعضا دردسره، DNS میخواد و حتی اگه Custom DNS هم بزنی بگیر نگیر داره :D

سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر