سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
منم 25 ساله هستم و هرروز علاقم به گیم بیشتر میشه تازه یه استاد دارم دکترای شیمی از بیرمنگام چهلوخورده ای سنش و عاشقه گیمه

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
55سال هنوز گیم رو ترک نکردم گاهی اوقات بازی میکنم نزدیک1ماه کنسول رو خریدم اکثرا وقت ها با پسرم مشغول فیفا هستم
ماشالله. اونوقت شما دستاتون نمیلرزه؟ توروخدا شوخی نکنین ما قلبمون ضعیفه میفتیم میمیریم هاااااا:shocked:

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
ماشالله. اونوقت شما دستاتون نمیلرزه؟ توروخدا شوخی نکنین ما قلبمون ضعیفه میفتیم میمیریم هاااااا:shocked:

چرا میلرزه. نه واقعا قصد شوخی ندارم کلا این علاقه به گیم در خانواده ما بوده الان هم هست سن هم اصلا مهم نیست

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
این تاپیکو دیدم خیلی خوشحال شدم همیشه فکر میکردم توی این انجمن میام یه سری بچه 10 تا 16 هستن که دارن با هم بحث میکنن الان میبینم میانگین سنی بازیسنتریها خیلی بالاتره این موضوع که سنم بالا رفته و دوروبریام سر کوفت میزنن بازی برای سنو سالو تو نیست آزارم میداد الان کمی آرامش پیدا کردم تا 1 ماه دیگم پی اس 4 رو میگیرم سنم هم 27 ساله

mohsen5730

کاربر سایت
Feb 23, 2012
40
نام
محسن
36 سال دارم، منم مثل خیلی دوستان از اتاری و میکرو شروع کردم و همه کنسولها رو هم دارم، ولی باید بگم دیگه مثل گذشته حالش رو ندارم بشینم زیاد بازی کنم، مگر بازیهای خاص که دنبال میکنم، مانند سری فاینال فانتزی، و چند تا دیگه. الان دیگه پسر 5 سالم میشینه جلوم با کنسول های من بازی میکنه.
امیدوارم همه موفق باشن.

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
اونا که میگن بازی مال بچه هاست ، همونا هستند که اگر هم نوجوان بودند بازم دنبال کنسول این چیزا نبودند
اون بازی که تو ذهن اوناست با چیزی که امروز توی کنسول ها می بینیم زیرزمین تا آسمون فرق داره
بازی رو عشقه بخصوص دسته جمعی

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
من 19 سالمه تازه بابام
max Payne 1&2&3
prince of persia t2t.
hitman.
All of strongholds
total war Rome 2
fifa
pes
فوتبال ها رو بازی کرده بقیه رو هم تموم کرده. چندین سال پیش یه سگا واسه من خرید از بس باش بازی میکرد سوزوندش

KING OF PERSIA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر