سن PS3 داران

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يه سوال داشتم اگه ناراحت نميشين... افراد بالاي 17 دانشجو هستين؟؟؟؟؟ اگه آره بازي كردن چقدر روي درس خوندنتون تاثير ميزاره؟؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
يه سوال داشتم اگه ناراحت نميشين... افراد بالاي 17 دانشجو هستين؟؟؟؟؟ اگه آره بازي كردن چقدر روي درس خوندنتون تاثير ميزاره؟؟؟
سن و محصل یا دانشجو بودن مهم نیست.
مهم اینه که آدم با برنامه ریزی عمل کنه.
بازی کنه ولی بجاش درسش را هم بخونه
بسیارند در این سایت که هم بازی میکنن هم درساشون در درجه عالی قرار داره

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
فقط خواستم جواب شما رو بدم سوال جالبی بود ببین دوست من بزار اینجور بگم ما اینقدر غرق بازی شدیم که بهتر بگی درس خوندن چقدر مزاحم بازیمون میشه(23 سالمه قبلا گفتم فکر کنم);)

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
25 سالمه 11 دی ماه میرم تو 26 درست شب کریسمس دنیا واسم جشن می گیرن:smile:

عشقم بازی با کنسول فقققققققققط PS3

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
منم خودم دانشجو ام و با ps3 بازي ميكنم و زماني كه لازم باشه بازي نمي كنم البته فقط در مواقع اورژانسي. و بيشتر بازي نكردن هست كه مزاحم درسام ميشه.... مثلا الان كه ميخوام resistance 2 رو بازي كنم و بازيش گيرم نمياد كه بخرم ، درس هم نميتونم درست و حسابي بخونم....

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli

سلام.
به قول نوید اگه با برنامه ریزی باشه هیچ تاثیر منفی نداره نه تنها بازی بلکه هر سرگرمی و حتی درس هم اگه از حد معمولش خارج بشه زیان اوره.
من اگه روزی بیشتر از2 ساعت (البته پشت سرهم) بازی کنم سر درد میگیرم.
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر