سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
bashe be ham miresim

اوه اوه ... ! نیکنام خشمگین می شود.
:scare: ====> :weightlif====>:discussion:======>:boxing:=======>:rose:

نیکنام ، من برای انتقام ChainSaw رو پیشنهاد میکنم.خودم هم متخصص هستم در این زمینه...

ماه هم به هم میریسیم ( اگه مردی بیا کوچه پشتی :twisted: !!!! ولش کن کنسولم دستم بیاد خودم میام کوچه پشتی :biggrin1: )

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
:((:mad:
میدونی چرا شورش رو در میاریم؟! چون عغده داریم.
تو بگو من این 3 ماه تابستون من چه بدبختی ای کشیدم... یه روز نشد یه بازی رو بدون اینکه بابام بیاد بگه بازی نکنن و همون تحقیر های همیشگیش رو انجام نده ، بازی کنم... 2 ماه 20 روزش اینطوری ولی اون 10 روز آخری ( بابام مسافرت بود ) به اندازه تمام این 3 ماه لدت بردم از بازی کردنم...با توجه به اینکه 9 ماه هم بازی رو ، رو خودم بستم و مثل همیشه نفر اول پایه شدم...جوابم این بود ( می گفتن تابستون هرچقدر خواستی بازی کن ، کاریت نداریم ولی الآن درس بخون)... خوب وقتی یه همچین موردی باشه ، معلومه که بچه هرموقع دستش برسه میشینه بازی می کنه... ولی با نفرت و اعصاب خوردی ، نه با تفریح و شادابی ( دقیقا برعکس چیزی که باید باشه )...
بعدش میان میگن بازی رو اعصاب بچمون تاثیر گذاشته ( و واقعا هم گذاشته ، ولی مشکل از بازی نیست) ... میگن قدیما ما زیر یه چراغ نفتی درس می خوندیم و الآن باید قدر امکاناتتون رو بدونید ( یکی نیست بگه مگه الآن قدیمه ) ... با این طرز تفکر اونوقت انتظار داری بیان انجمن هم تشکیل بدن؟!
بچه بدبخت تا میاد بفهمه کی به کیه میچسبوننش به نیمکت مدرسه و کیفش...یه روز مدیر دبستان بغل مدرسمون داشت برای دانش آموزاش سخنرانی میکرد و بحث هم کاملا سیاسی بود ( تا اینجا دو اشتباه : سخنرانی ، بحث سیاسی ) جالبتر اونکه از واژه های مثل : تروریسم ، مافیا ، سپر های موشکی آمریکا ، انرژی هسته ای و ... استفاده می کرد ، همون طور که هممون در اون سنین شنوای چنین اراجیف غیر قابل درکی بودیم...بچه هم هچی نمی فهمه و هیچ علاقه ای نشون نمیده ( که نباید هم بده ) ... بجای اینکه با بچه به اندازه و در کیفیت ذهنش رفتار کنن و متناسب با روحیه اش بهش آموزش داده بشه ( عدم استفاده مزخرفات تئوری و غیر قابل درک ، که بعضا مطلب رو اشباه هم بیان می کنن ، و استفاده از مباحث عملی و دیداری ) میان یه مشت حرف های الکی و بی ربط تو گوششون می کنن... تا اینجا هیچ علاقه نسبت به درس در بچه ایجاد نشده ( و حتی باعث دفعشون هم شده )... در اونطرف بازی رو میبینه که واقعا به نیاز هاش جواب میده ( که واقعا هم باید همینطور باشه)...و در طرف دیگه خانواده است که از بازی منع و اجبار به مدرسه میکنه... که خوب چون زورش نمیرسه مجبوره به حرف خانواده گوش کنه ( بوجود اومدن یک عغده در دل بچه )... به همین ترتیب که بزرگتر میشه ، وضعیت هم بدتر میشه... اجبار بیشتر در کنار تنفر بیشتر <=> ممنوعیت بیشتر در کنار علاقه بیشتر... بچه تا اینجاش که دیونه نشده خیلی کاره ( البته بعضا ممکنه دچار افسردگی بشه که احتمال میشه ، همونطور که خودم الآن دچارشم )...خوب وقتی کمی بزرگتر میشه و مستقل تر از خانواده سعی میکنه عغدش رو خالی کنه که در نتیجه همون مواردی هست که تکاوچ جان و امین جان بهش اشاره کردن...

معلم دفاعیمون میگفت اینکه میبینی بعضی هاتون به دروغگویی عادت دارین ، تقصیر پدر و مادرتونه ... مثلا یکی زنگ میزنه خونه ، بابات بهت میگه گوشی رو بردار و بگو من نیستم... بعد اگه گفتی بابام هست یکی میزنه پس گردنت ( چون کار درست رو انجام دادی ، مجازات شدی ) ...

پس همه مسائل از والدین شروع میشه...

البته از یک زمانی به بعد شدیدا دچار افت فرهنگی شدیم...;)

همشم تقصیره والدین نیست فرهگ سازی کاره دولت هستش نه حانواده چون اصلا این بحث بازی تو جامعخ ما مطرح نیست اصلا خیای ها اصلاعی ندارن از این موضوع:confused: منم هیمن مشکلات شما رو دارم تا بابام تابستون خونه نمیومد بی خیال نمیشدم:love::love:
ببین ما بچه های ایرانی چه قدر بدبحتیم که جوانی مثله من الان داره مثله چی درس میخونه که دانشگاه قبول شه فقط برای این که بعدا راحت هر چی دلش خواست بازی کنه :((:mad:
باور کنید من الان وقت دارم واسه این درس میخونم خسته شدم این قدر به حاطر علایقم تحقیر شدم هر کی از راه میرسه یک چیزی به ادم میگه بعد میگن چرا زود عصبی میشی داد میزنی یا شبا دیر میای یا چرا امشب تولد دوستت فلان چزیو خوردی اخه اعصابی میمنونه برای ادم که درست و از غلط تشخیص بده وقتی عزیز ترین وسیله یک گیمر که pcیا کنسولش هست رو ازش بگیری اون بدبخت چیکار کنه:((:((:((:((:((
بدبختانه تو مملکت ما به حرفه ما جوان ها صالا اهمیت نمیدن چون اصلا ما رو ادم حساب نمیکنن وقت جلو تلویزیون حرفشو میزنن:(:(:mad::mad::(:mad::((:mad:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
عیب همه تون اینه که فکر می کنید داره بهتون ظلم می شود ، منم اون موقع که سن شما بودم همین فکر رو می کردم.شما باید خیلی عادی در این مورد با والدین تان صحبت کنید و بگویید که بازی کردن با کنسول قسمتی از اوقات فراغت شماست.مطمئن باشید با صحبت منطقی و مثال زدن چند بازی بصورت عملی ، نظرات افراد خانواده در این مورد تغییر خواهد کرد.
مثلا من یک چند وقتی پول توجیبی ـم رو پس انداز کردن برای تابستان امسال تا X360 بخرم ، الان هم خانواده ّم میدونند که فقط وقتی درسی نداشته باشم و سرم خلوت باشد ظهرها و شب ها می روم توی Live بازی می کنم.گاهی اوقات تا ساعت 3 بامداد ولی برعکس تصور خیلی ها صبح زود بیدار می شوم و به سایر کارهایم هم می رسم.

این اگه ظلم نیست اسمش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محبته:mad::mad:
ماله ما تغییر نکر من خوندم این قدر بحث کردم و دلیل و مدرک اوردم که خسته شدم
ماله من قسمتی از اوقات فراغت نیست کله زندگیمه چون خیلی بهش علاقه دارم اصلن هم هزینش یا هر چیزه دیگش برام مهم نیست

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
:scare: ====> :weightlif====>:discussion:======>:boxing:=======>:rose:

ماه هم به هم میریسیم ( اگه مردی بیا کوچه پشتی :twisted: !!!! ولش کن کنسولم دستم بیاد خودم میام کوچه پشتی :biggrin1: )
:smoke:<=====:headband:<======:silenced:>======:dots:

برو بابا ... جرات داری بیا تا 3 حالت برایت پیش بیاد :
1- عرفان هدشات ـت کنه.
2- نیکنام زمین گیر ـت کنه.
3- من ChainSaw ـت کنم.

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
:((:mad:همشم تقصیره والدین نیست فرهنگ سازی کاره دولت هستش نه حانواده چون اصلا این بحث بازی تو جامعخ ما مطرح نیست اصلا خیای ها اصلاعی ندارن از این موضوع

کار دولت ؟!!!

من از این میترسم همین دولت بیاد و به بهانه های مختلف چوب لا چرخ بازی بندازه ، حالا بیاد واسش فرهنگ سازی هم بکنه ؟!

این از وضع اینترنته که سرعت رو محدود میکنن و سایت هایی مثل YouTube رو هم ف****!!! (واقعا خنده داره!!! همین جا باعث و بانی این کار رو لعنت میکنم...)

یه روزی هم میرسه که میریزن توی خیابون و Mercenaries 2 و GTA IV و COD4 و ... به بهانه %$&#*##@ جمع میکنن...

همون بهتر که در ایران بازی های کامپیوتری رو " اسباب بازی بچه ها " قلمداد کنن و کنسول های بازی رو هم عروسک...

اینطوری حداقل خیال همه از عواقب بد راحته...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
واقعا راست مي گي ...
با اين وزارت ارشاد جديد ...
اينا كه شما مي گي كه خوبه ... يه بار ريختن تو مغازه ي يكي از دوستام (CD فروشي داره) كيس هاي كامپيوتر رو جمع كردن بردن بعد فرداش 3 تا كيس خرد شده انداختن جلو در مغازه و در رفتن
يه بارم ريختن تو يه مغازه ي بازي هاي كامپيوتري تو پايتخت ... وقتي ديدن بازي Beach Life تو ليست بازي هاس ... يارو رو به دادگاه مفاسد اجتماعي معرفي كردن :eek::eek:
واقعا خجالت داره ...
اگه دولتي اين كارا رو سر جوونا و نو جوون هاش در بياره بايد به خودش و مردمش تسليت گفت...
يكي نيست بگه ديگه عصر عصره الكترونيك و پيشرفته نه عصر ريش و چفيه...

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
واقعا راست مي گي ...
اينا كه شما مي گي كه خوبه ... يه بار ريختن تو مغازه ي يكي از دوستام (CD فروشي داره) كيس هاي كامپيوتر رو جمع كردن بردن بعد فرداش 3 تا كيس خرد شده انداختن جلو در مغازه و در رفتن
يه بارم ريختن تو يه مغازه ي بازي هاي كامپيوتري تو پايتخت ... وقتي ديدن بازي Beach Life تو ليست بازي هاس ... يارو رو به دادگاه مفاسد اجتماعي معرفي كردن :eek::eek:
واقعا خجالت داره ...
اگه دولتي اين كارا رو سر جوونا و نو جوون هاش در بياره بايد به خودش و مردمش تسليت گفت...

حرفها و نظرات همه دوستان محترم و قابل تقدیره ولی لطفا بحث رو سیاسی و ... نکنید تا باعث ایجاد مشکلات و عواقب بعدی نشه . حیفه این سایتو توی گنداب سیاست غرق کنیم;)

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
چه خوب!فکر کنم تا 2 - 3 روز دیگه همینجا یه دولت جدید تشکیل بشه!اما بی خیال این حرفا!آخه اینکه بشینیم این چیز ها رو بگیم مگه مشکل ما رو حل می کنه؟نه داداش نمی کنه:mad:پس برید هر کس با شناخت خودش از خانوادش یه راه حلی برای خودش گیر بیاره.چمیدونم؟با صحبت،درس خوندن زیاد و ....بهتر از اینکه فقط غرغر کنیم.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با مدالهایی که تیم بازیهای رایانه ای در بازیهای داخل سالن آسیا بدست آورد مقوله بازیهای کامپیوتری توی کشور میتونه جدی تر گرفته بشه ، یا حداقل اونو به عنوان یه رشته یا تفریحی که در سطح جهان مسابقات و تورنمت های زیادی برگذار میشه برای بزرگترها شناسوند . این مسابقات آسیایی گوشزد خوبی برای والدینی بود که بازیهای کامپیوتری رو منحصر به سنین پایین و حتی مضر و بیهوده میدونستند:cool:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
با مدالهایی که تیم بازیهای رایانه ای در بازیهای داخل سالن آسیا بدست آورد مقوله بازیهای کامپیوتری توی کشور میتونه جدی تر گرفته بشه ، یا حداقل اونو به عنوان یه رشته یا تفریحی که در سطح جهان مسابقات و تورنمت های زیادی برگذار میشه برای بزرگترها شناسوند . این مسابقات آسیایی گوشزد خوبی برای والدینی بود که بازیهای کامپیوتری رو منحصر به سنین پایین و حتی مضر و بیهوده میدونستند:cool:

اين مدالها و 1000برابر اين ها هيچ تاثيري نداره به قول يك شاعر گران قدر كه اسمشو نميدونم ميگه:
خانه از بست و پايه خراب است

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
حامد جون توجه کن :
- عرفان هدشات ـت کنه.

مراقب باش خودتو هدشات نکنه ... :laughing: ... از پشت زیاد خنجر میزنه...:biggrin1:

نبودین!! این عرفان نامرد ، با هم رفته بودیم پینت بال ، تو یه تیم بودیم! من سنگر جلوییش بودم ، بعد کلش رو آورد بیرون فکر کردم می خواد یه چیز بگه! دیدم نه ، پشت سرش اسلحش اومد بیرون و 3 تا تیر حواله ما کرد ، یکیش بشدت خورد تو بازوم ( زیر 5 متر ، خودی بزنت )...:confused: ... اون لحظه مونده بودم چی بهش بگم... از خودش بپرس بهتر بهت میگه...هنوز جای تیرش درد می کنه.. :biggrin1:

2- نیکنام زمین گیر ـت کنه.

بحث کوچه پشی جداست ... :biggrin1:

3- من ChainSaw ـت کنم.

اینو دیگه با برادرم طرفی...
بسیار در Mele و Chainsaw وارده...
تا حالا چندین بار شده که در بازیهای 4 به 4 تمام افراد تیم حریف رو فقط با Chainsaw و Mele کشته ... ( از عرفان و محمد بپرس بهت میگن )... خارجی و ایرانیش هم فرقی نمی کنه... با خارجی ها کم تعارفتره...:biggrin1:

====> پس حوس دعوا به سرت نزنه ... :biggrin1:

بابت off-topic معذرت می خوام...:blushing:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
واقعا راست مي گي ...
واقعا خجالت داره ...

واقعا خوشحال شدم ميبينم تو اين سايت جوون هاي هستند كه خيلي خوب به محيطشون توجه مي كنن و خييلي واقع بين هستند با تمام حرفات از اول تا ته موافقم چاكره هر چي متال بازي هستيم تا اخرش
ولي تمامه اين بالاها كه سره مون مياد تقصيره خودمون چون هيچ كاري نمي كينيم انتظار داريم دولت هاي ديگه رامون اين كار رو بكنن در حالي اين طور نيست و اونا به فكره منافع خودشون هستن و تا موقعي كه اين دو.لت رو كاره منافع اونا 100%تامينه پس ما بايد خودمون به فكر باشيم خشي جان:love::love::love:
مردم مملكت ما رو هم كه ميبيني نصف بيشتر معتادن نصفم عينه خيالشون نيست:mad::mad::mad::mad::mad:
يك عده كمي هم ميونن كه اگربخوان كاري بكن ماليدن و هيچ اميدي بهشون نيست:((:((
فقط بايد به فكره راه چاره بود همين خيلي هم زود بايد دست به كار شد تا مملكت و اوضاع ما و بقيه مردم و ضعمون از اين بد تر نشده

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این از وضع اینترنته که سرعت رو محدود میکنن و سایت هایی مثل YouTube رو هم ف****!!! (واقعا خنده داره!!! همین جا باعث و بانی این کار رو لعنت میکنم...)
.

ا

یعنی youtube هم ***** شد :eek: ای خدا یکی بدادمون برسه یا خودمون ***** میکنیم یا اینکه خودشون زحمت میکشن ***** میکنن واسه ما ایرانیها ، منظورم سایت gsmarena هستش که ما ایرونیها رو قابل ندونسته و دسترسیشو به روی مابسته :mad:
اخه ما داریم تقاص چی رو پس میدیم ای خدااااااااااااااااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر