سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
من 30 سالمه و نزدیک 26 ساله بازی می کنم و تمام کنسولهارو بازی کردم ...
اما تاحالا 360 رو نداشتم و اشتیاقی هم واسه داشتنش ندارم ....
باهاش بازی کردم ولی حقیقتش یه جورایی احساس غریبی می کنم باهاش ...

من هم 30 سال دارم و حدود 22 ساله که دارم بازی میکنم. و بیشتر کنسول هایی که تا الان اومده رو هم داشتم و یکی از کنسول های نسل بعد رو هم میخرم. درضمن متاهل هستم و یه فرزند دختر یک ساله هم دارم

- - -ویرایش - - -

بنده 28 سالمه،4 ساله ایکس باکس دارم و از6 سالگی با کمودور 64و آتاری وارد دنیای گیم شدم وهمه ی کنسول ها رو داشتم ، البته اونایی که تو ایران مطرح بودن در زمان خودشون:)

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
خیلی حال میکنم وقتی هم سن های خودمو میبینم که باز هم دارن مثل من بازی میکنن

- - -ویرایش - - -

سلام امیر32 و میلاد21 هستیم دوتا برادر گیمر ودیونه بازیهای انلاین مخصوصا کدددددددددد
ایول امیر جان حال کردم شما دو سال از من بزرگتری
راستی امیر جان متوجه شدی که عمر گیمری ما بیشتر از سن بعضی از بچه های انجمن هست

- - -ویرایش - - -

29 سالمه . یه بچه هم دارم.
دقیقا مثل من
من 30 ساله با یه فرزند

- - -ویرایش - - -

میگم چرا اینجا همه بالای 25 سالن :-/ ماشاا... :d
پس ماها خیلی زود شروع کردیم به بازی :d
شما زود شروع نکردین. من تازه شروع به بازی نکردم که من از 8 سالگی با آتاری و میکرو شروع کردم . من الان 22 ساله بازی میکنم

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستانی که متاهل هستن و هنوز هم گیمر هستن از تجربیاتشون بگن چون میخوام بدونم اگر متاهل شدم با همسر آیندم میشه فیفا بازی کرد یا نه ;)

mohammadn

کاربر سایت
Nov 4, 2012
45
نام
Mohammad
من 17 سال دارم و از 5 سالگی بازی میکنم یادش بخیر تازه PS1 گرفته بودم :x:)
یه چیز بگم که درد گیمرای ایرانیه اونم اینه که تو خارج سن کسایی که بازی های خوب میکنن بالای 18 ساله و اونجا یه تفریح سالم و باحال حساب میشه مشکلی هم نداره تازه تعداد گیمرهای دختر هم زیاده یه چیز عادی هم هست
ولی تو ایران اکثرا به کسایی که بازی میکنن میگن مگه بچه ای از سنت خجالت بکش مخصوصا اگر بالای 25 باشه ولی این قضیه داره کم کم جا میفته
یعنی ما تو همه چی چند سالی از دیگر کشورها غقبیم
موفق باشید گیمرای عزیز

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستانی که متاهل هستن و هنوز هم گیمر هستن از تجربیاتشون بگن چون میخوام بدونم اگر متاهل شدم با همسر آیندم میشه فیفا بازی کرد یا نه ;)
بستگی به سیاست خودت داره که بتونی خانومت رو به بازی کردن ترغیب کنی. من اوایل خانومم بازی نمیکرد و فقط نیگا میکرد . ولی حالا میشینه بامن gears of war یا little big planet یا reyman و ..... بازی میکنه. البته فیفا رو فکر نکنم خوششون بیاد. من که در مورد فیفا موفق نشدم. وقطی خوابه میتونم فیفا بزنم

- - -ویرایش - - -

من 17 سال دارم و از 5 سالگی بازی میکنم یادش بخیر تازه PS1 گرفته بودم :x:)
یه چیز بگم که درد گیمرای ایرانیه اونم اینه که تو خارج سن کسایی که بازی های خوب میکنن بالای 18 ساله و اونجا یه تفریح سالم و باحال حساب میشه مشکلی هم نداره تازه تعداد گیمرهای دختر هم زیاده یه چیز عادی هم هست
ولی تو ایران اکثرا به کسایی که بازی میکنن میگن مگه بچه ای از سنت خجالت بکش مخصوصا اگر بالای 25 باشه ولی این قضیه داره کم کم جا میفته
یعنی ما تو همه چی چند سالی از دیگر کشورها غقبیم
موفق باشید گیمرای عزیز
دادا اشتباه نکن
تو امریکا میانگین سنی گیمر ها 29 ساله
تو ژاپن میانگین سنی گیمر ها 34 ساله.
جدی میگم چند ماه پیش تو یه سایتی دیدم مال اروپا رو یادم نمونده . لینکش رو پیدا میکنم تا مطمعا بشین
تو ایران گیم مال بچه هاست. و خارج!! گیم یه سرگرمی برای تمام اعضای خانوادست
نشسته بودم داشتم آخرین ما رو بازی میکردم یه مهمون اغده ای اومد برامون. تا دید کنسول روشنه گفت 30 سالته نشستی آتاری بازی میکنی. گفتم دلم برا امثال تو میسوزه 35 سال داری و از بچگی تنها تفریحت تو زندگی تلوزیونه. گفتم حیفه تو ه بیای آتاری بازی کنی. (این گفتگو رو به صورت شوخی انجام دادیم فکر نکنین با هم دعوا کردیم. خیلی با هم صمیمی هستیم (حرف های جدی در قالب شوخی))

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منم 30 سالمه وهنوز بازی میکنم و هروز داره علاقه ام بیشتر میشه یه جورایی دیگه عملی شدم بدون گیم یه روز هم طاقت نمیارم به خاطر همین یه لب تاپ قوی گرفتم هرموقعه جای دوریی بخوام برم توی یا قطار میکنم الان یک سال هست به بازی های انلاین زیاد علاقه پیدا کردم و روزی 4 ساعت پاش هستم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای خدای من یعنی وقتی این پست ها را میخونم واقعا نمیدونم چی باید بگم. چقدر جالبه که بعضی ها حتی بچه هم دارن و باز هم بازی میکنن. جدا که خوش به حال بچه هاتون :d

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
وای خدای من یعنی وقتی این پست ها را میخونم واقعا نمیدونم چی باید بگم. چقدر جالبه که بعضی ها حتی بچه هم دارن و باز هم بازی میکنن. جدا که خوش به حال بچه هاتون :d

خوب یعنی شما بچه دار شدی گیم رو کنار میگذاری ؟؟ تازه شما که وقت بیشتری نسبت به پسرا دارید ( خانه داری با گیم چه شود ) شوخی کردم آبجی، فرقی نداره و پسر و دختر نداره که، گیم گیمه دیگه. تازه من به خاطره گیم تا الان مجرد موندم تا کسی نتونه بهم گیر الکی بده ( این آخری هم شوخی بودا ولی مجردم قابل توجه دختران گیمر :d)

marjan.a

کاربر سایت
Oct 7, 2012
10
نام
مرجان
سلام.منم 24 سالمه .سن و جنسیت به نظر من مهم نیست. منم دخترم علاقه زیادی به بازی های ماجراجویی دارم .اکشنم خوبه . اون موقع که بچه بودیم ps1 , ps2 داداشمون ذاشت بازی میکردیم. بدم کامپیوتر .الانم درسم تموم شده . سرکار میرم . یه تنوع لازمه لپ تاپم که نمیشه باهاش بازی کرد . منم چون عشق بازیم با یکی از همکارم تصمیم گرفتیم یا اکس باکس یا پلی استیشن 3بگیریم بازی کنیم واسه روحیمونم خوبه . یه بازی اکشن بزاریم تا میتونیم آدم بکشیم

آخرین ویرایش:

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من که ایکس ندارم ، ولی از نظر قیمتی کنسول های نسل آخر لانچ شده رو بخاطر قیمت بالا معمولا افرادی که سن بالای 18 دارند تهیه میکنند مگر اینکه به بچه قول دادن باشن و معدل توپ خواسته باشن ازش.
یا اینکه دیگه خیلی مایه باشن که یک در هزار هست این احتمال ؛ فقط این اواخر دیدم یه چندتایی ایکس 360 معامله شد

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان اتفاقا بعد از متاهل شدن گیم بازی کردن راحت تره. من الان سی سالمه و متاهل و بچه دار هستم. و سال بعد میخوام یکی از کنسول های نسل بعد رو بگیرم (فکر نکنین بچه پول داریم. نه بابا یه کارمند ساده که باید تا عید از حقوقم قایمکی کش برم و پسنداز کنم تا بعد عید بتونم بخرم). توجه کنین اگه مجرد بودم بابام میزد تو سرم و میگفت بچه جون سی سالته به جای اینکه به فکر اینده و کار و زندگی باشی میری آتاری جدید بخری. ولی الان که ازدواج کردم و مستقل شدم اگه کل درامدم رو هم بدم گیم باز چیزی نمیگه، و میگه "صلاح مملکت خویش خسروان دانند".

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر