سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
اگه حالشو داشتم میرم یه آمار از کنسول های که دارم مینویسم برات تا کورک و پرت بریزه جاش دوتا Sixaxis از سرت بزنه بیرون . درضمن جلوی بابابزرگها حرف از سال و سابقه نزن;)

سعيد جان كه باهمه ي شركت ها قرارداد بسته فكر كنم فقط Wii. PSP نداره :biggrin1::biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من متولد 30/5/1364 هستم يعني به عبارتي ميشه 24 سال
شما 22 سالته عزیزم . ریاضیت خیلی قویه:)
چشم بابابزرگِ بابابزرگا! درضمن تو قرار بود Pm بزنی!
در چه موردی بود عزیز دل بابا بزرگ:confused:
سعيد جان كه باهمه ي شركت ها قرارداد بسته فكر كنم فقط Wii. PSP نداره
دقیقا آریا جان. همه چیز بجز اون دوتا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من 360 ندارم ولی می خوام بگیرم اینجام می بینم کلی سن بالا هست من 16 سالمه 1369/3/17 با این حال همه تو خونه بهم گیر می دن هی میگن پسر تو سال دیگه می خوای دانشگاه انیا رو کنار بزار و ... ببینم به شما کسی گیر نمی ده ؟ من تا یه روز یه دی وی دی پی اس تو میگیرم میام خونه همه چپ چپ نگام می کنن:(( ;)

این قدر گفتن تا خسته شدن:biggrin1: من که الان دانشگاه میرم خودشون قبول کردن که بعده امتحان های پایان ترم برم 30 بخرم:cheesygri

من 360 ندارم ولی چند ماهه دیگه میگیرم:p متولد 2 تیر 1367 !

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
با طرز تفکر شما اینکه من 360 خریدم هم پس بچه بازیه ، چون من از سن 12 سالگی اخبار 360 رو دنبال می کرد و در سن 13.5 سالگی خریدمش ، من از سن 8 سالگی بطور تقریبا حرفه ای ساختار قطعات کامپیوتر که مهمترینشون GPU های کارت های گرافیک بود آشنا شدم و آمار تقریبا همه کارتهای گرافیک از اون موقع تا حالا رو دارم! گرافیک هم از همون موقع برام مهم بوده و به محض اینکه می دیدم فریم ریت تصویر میاد پایین سعی می کردم مشکل رو حل کنم و اگر حل نمی شد یا اینکه کلا بازی تو زمان خودش گرافیک پایینی دارش می ذاشتمش کنار ! در ضمن من از کلاس چهارم دبستان تو یک خدمات کامپیوتری کار می کردم! پس می بینید که هیچ ربطی به سن نداره! یا حد اقل ربطش خیلی کمه! و لزوما یکی دلایل انتخابم مشخصات فنی دستگاه بود که با آگاهی از اون فهمیدم چه قدرتی داره و می تونه چه تصاویری رو به ارمغان بیاره! اون موقع هنوز اسکیرین شات های بازی هاش هم پخش نشده بود!

متأسفانه شما هم دقيق به متن من توجه نکردی.....;)
من گفتم بيشتريا...نه همه......تو امار هم اين داره نشون داده میشه که بيشتريا سنشون
بالای 18...شما هم به دل نگير....خوب شما از اون دست افراد نيستی....که بشه بچه به حساب اورد....
و با اين چيز هايی که میگی نشون میده خوب تو اين جور چيزا تغذيه شدی.....
در ضمن شما تو متن من کلمه آی نديديد که jk توش باشه؟؟؟
jk يه کلمه مخففه اینگيليسی به معنی شوخی کردن هست !!

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
منم تا چند روز دیگه میگیرم(البته اگه اتفاقی نیافته) 23 سال متولد 1363 دانشجو (امتحانات هم داره شروع میشه و ......................) بازم خوبه چندتا بالای 20 دیدیم فکر میکردم تنهای تنهاییم

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
حرف شما هم درسته ولی من هم اکثر کسانی که میشناسم 360 یا Ps3 داشته باشن بالای 16 ساله نه فقط به خاطر اینکه دوستام بالای این سن هستن کلا افرادی رو که میبینم بازی میخرن یا گهگاه باهاشون برخورد میکنن ولی خب دلیل بر این نیست که همه سنشون بالا باشه بعضی از دوستان سر یه سری مطالب جزئی ناراحت میشن که اصلا مهم نیست

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
ای بابا .پس با این حساب من با اختلاف زیاد از همهتون مسن ترم:cheesygri
من متولد 31اکتبر 1975 هستم.
مسن تر از من فکر نمیکنم کسی تو این سایت باشه

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ای بابا .پس با این حساب من با اختلاف زیاد از همهتون مسن ترم:cheesygri
من متولد 31اکتبر 1975 هستم.
مسن تر از من فکر نمیکنم کسی تو این سایت باشه

من 35 سالمه از من مسن تر فکر نکنم دیگه تو این سایت باشه ولی خدایش خوشحال شدم ینفر لااقل نزدیک سن من هست بین این بچه ها یواش یواش داشتم احساس پیری میکردم:cheesygri
اون زمان که ما بازی رو شروع کردیم اصلا کسی نمیدونست بازی کامپیوتری چیه ولی الان خیلی همه گیر شده ;)
فقط نگرانی من اینه که یه روزی برسه که دیگه دلودماغ بازی نداشته باشم:(( ولی فعلا که تمام این بچه های تازه کارو حریفم باید دید در اینده کسی پیدا میشه جای مارو بگیره

گیم اسکور من تو لایو 5000 هست که تو ایران کسی رو ندیدم همچین امتیازی داشته باشه البته در مقابل خارجکی ها که اصلا رقمی نیست
موفق باشید یوقت از حرفام نرنجین:love:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
manam motevalede 25 mehr 1369 just
metal

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم متولد 30 تیر 71 هستم
14 سال و 6 ماه !
چون بيشتريا که سنشون کمه گرافيکو ، فيريمو اينا چيزی نميدوننن..فقط ميخوان بازی کنن
ولی سن بالاها بيشتر با گرافيک و فيريم بالا حال میکنن........360 بچه بازی که نيست هر کسی داشته باشه !!!.
کی این حرفو زده ؟ :mad: یعنی فقط اونایی که +18 هستن میدونن گرافیک و فریم چیه ؟
البته فکر کنم منظورتون فریم ریت باشه ! Frame Rate ! که اونم فیریم نوشته نمیشه !!! اگرم گرافیک مهم نیست که همون PC بود دیگه ! مغز خر نخوردیم که وقتی نمیدونیم گرافیک چیه 360 بخریم !
به هر حال اظهار نظر جالبی بود !
ویرایش : شرمنده من فقط صفحه اول رو خوندم و صفحه دوم رو ندیدم که در این باره بحث شد . به هر حال من که اصلا خوشم نیومد .
==============================================================
منو باش !
فکر میکردم کوچولوترین عضو سایتم ! اما انگار همسن و سال منم هست !
البته آدم باید عقلش بزرگ باشه ! :cool:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
کی این حرفو زده ؟ :mad: یعنی فقط اونایی که +18 هستن میدونن گرافیک و فریم چیه ؟
البته فکر کنم منظورتون فریم ریت باشه ! Frame Rate ! که اونم فیریم نوشته نمیشه !!! اگرم گرافیک مهم نیست که همون PC بود دیگه ! مغز خر نخوردیم که وقتی نمیدونیم گرافیک چیه 360
خوب متأسفانه شما اگه گرافيکو هرچيز ديگه آيم بدونی....طرز صحبت طنز اميز که مفهوم
شوخی دار رو با طرز صحبت جدی هنوز ياد نگرفتی که با سن بيشتر اين مشکل
شما حل میشه.....در ضمن ما اينجا نيمديم غلط املايی هم رو بگيريم.....چون
من با فينگيليش تايپ میکنم... ( انگليسی مینويسم به فارسی تبديل میشه ) برام
سخته بخوام هر کلمه آی رو روش دقت کنم.....و ممکنه توش غلط املايی هم باشه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
يه نگاه به امار سايت انداختم به خودم اميدوار شدم كه حالا حالاها از گيم دست بردار نيستم:biggrin1:
البته الان ديگه كمتر بازي ميتونه راضيم كنه و خيلي مشكل پسند شدم.قديما با گيم خيلي بيشتر حال ميكردم تا حالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر