سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بابا درست بنويسيد چند سالتونه تو تاپيک.....فعلاً که osos در صدر پيره مردهاست...
و من هم نفر دومم تو پيرمردها !!...پيره مرده ديگه نبود؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خوب اين مشخصه که بيشتريا که 360 دارن سنشون بالای 18 هست....
چون بيشتريا که سنشون کمه گرافيکو ، فيريمو اينا چيزی نميدوننن..فقط ميخوان بازی کنن
ولی سن بالاها بيشتر با گرافيک و فيريم بالا حال میکنن........360 بچه بازی که نيست هر کسی داشته باشه !!!..:cheesygri .....jk..من کسی رو ديدم که سن 43 و موقعه آی که xbox360
1.200 بود خريده بود و اون موقع 70 80 تومان پول بازی میداد !!!!
من 21 دانشجويه رشته نرم افزار...تاپيک خوبی به نظر میرسه...

با طرز تفکر شما اینکه من 360 خریدم هم پس بچه بازیه ، چون من از سن 12 سالگی اخبار 360 رو دنبال می کرد و در سن 13.5 سالگی خریدمش ، من از سن 8 سالگی بطور تقریبا حرفه ای ساختار قطعات کامپیوتر که مهمترینشون GPU های کارت های گرافیک بود آشنا شدم و آمار تقریبا همه کارتهای گرافیک از اون موقع تا حالا رو دارم! گرافیک هم از همون موقع برام مهم بوده و به محض اینکه می دیدم فریم ریت تصویر میاد پایین سعی می کردم مشکل رو حل کنم و اگر حل نمی شد یا اینکه کلا بازی تو زمان خودش گرافیک پایینی دارش می ذاشتمش کنار ! در ضمن من از کلاس چهارم دبستان تو یک خدمات کامپیوتری کار می کردم! پس می بینید که هیچ ربطی به سن نداره! یا حد اقل ربطش خیلی کمه! و لزوما یکی دلایل انتخابم مشخصات فنی دستگاه بود که با آگاهی از اون فهمیدم چه قدرتی داره و می تونه چه تصاویری رو به ارمغان بیاره! اون موقع هنوز اسکیرین شات های بازی هاش هم پخش نشده بود!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با طرز تفکر شما اینکه من 360 خریدم هم پس بچه بازیه ، چون من از سن 12 سالگی اخبار 360 رو دنبال می کرد و در سن 13.5 سالگی خریدمش ، من از سن 8 سالگی بطور تقریبا حرفه ای ساختار قطعات کامپیوتر که مهمترینشون GPU های کارت های گرافیک بود آشنا شدم و آمار تقریبا همه کارتهای گرافیک از اون موقع تا حالا رو دارم! گرافیک هم از همون موقع برام مهم بوده و به محض اینکه می دیدم فریم ریت تصویر میاد پایین سعی می کردم مشکل رو حل کنم و اگر حل نمی شد یا اینکه کلا بازی تو زمان خودش گرافیک پایینی دارش می ذاشتمش کنار ! در ضمن من از کلاس چهارم دبستان تو یک خدمات کامپیوتری کار می کردم! پس می بینید که هیچ ربطی به سن نداره! یا حد اقل ربطش خیلی کمه! و لزوما یکی دلایل انتخابم مشخصات فنی دستگاه بود که با آگاهی از اون فهمیدم چه قدرتی داره و می تونه چه تصاویری رو به ارمغان بیاره! اون موقع هنوز اسکیرین شات های بازی هاش هم پخش نشده بود!
به دل نگیر بابا . پسر دائیم 11 سالشه PS3 داره . بنده خدا یه چیزی گفت . به دل نگیر .
این وسط عشق مهمه نه سن و سال و شغل. من خودم از اولین وسیله بازی که پاش رو گذاشت تو ایران همه رو دارم .
جالبه . همه آدم بزرگها { پدر و مادر ها } میگن : این بازی ها مغر رو از بین میبره . اینها بچه بازی پسر ، برو به فکر کار و زندگیت باش .
ولی این آقا که به گفته خودشون متاهل هستند و سنو سالی ازشون گذشته میگن داشتن کنسول مال آدم بزرگ هاست نه بچه ها . خودش یه طرز فکر جالبیه . فکرشو بکون بری با پدرت کل دست فرمون یا مبارزه بندازی . چه حالی بده .

منم 24 سالمه...
منم نزدیکهای 23 هستم
برید از شیاوش جون { بابابزرگ سیاوش :biggrin1: } و NgN { دوست عزیز بده } یاد بگیرید .
کنایه و شوخی رو بزارید واسه بعد . اول سن و سالتون رو بگید .
منم 24 سالمه...
سیاوش جون . خودت رو انداختی وسط ها . مگه 360 مال داداشت نیست . لطف کن سن اون رو هم بگو :love: { شوخی کردم }

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من سنم 16 ولي قد وقوارم درشته از سال 1998 PSone داشتم وبه گرافيك داستان وغيره هم خيلي اهميت ميدم

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من از 3 سالگی با گیم آشنا شدم اونم با یه آتاری!الان 13-14 سال سابقه دارم.
اگه حالشو داشتم میرم یه آمار از کنسول های که دارم مینویسم برات تا کورک و پرت بریزه جاش دوتا Sixaxis از سرت بزنه بیرون . درضمن جلوی بابابزرگها حرف از سال و سابقه نزن;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من 360 ندارم ولی می خوام بگیرم اینجام می بینم کلی سن بالا هست من 16 سالمه 1369/3/17 با این حال همه تو خونه بهم گیر می دن هی میگن پسر تو سال دیگه می خوای دانشگاه انیا رو کنار بزار و ... ببینم به شما کسی گیر نمی ده ؟ من تا یه روز یه دی وی دی پی اس تو میگیرم میام خونه همه چپ چپ نگام می کنن:(( ;)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
کلا در علم گیم شناسی دانشمندها به این نتیجه رسیدن که اگه پدر و مادر ها به بچه ها در زمینه گیم گیر ندن روزشون شب نمیشه و همچین چیزی امر عادیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر