سناتور آمریکایی، خواستار ممنوعیت GTA 5 شد

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
چند وقتی می باشد که زمزمه هایی مبنی بر ممنوعیت بازی های خشن به گوش می رسد. چند وقت پیش هم عده ای در مورد خشونت های، عناوین Mass Effect 3 و Call of Duty: Black Ops II هم سخنی گفته بودند.
به نظر می رسد که فرنچایز GTA، قرار است اتفاق مشابه بیفتد.

سری بازی های GTA، همیشه یکی از پرطرفدارترین فرنچایز های تاریخ دنیای گیم بوده است. همینطور در همین نسل، عنوان GTA IV توانست بسیار عالی بدرخشد و به عنوان یکی از برترین بازی های نسل هفتم، شناخته شود.
اما در همین راستا، یکی از سناتورهای آمریکایی به نام Joe Manchin اظهار نظرات جالبی انجام داده است و خواستار ممنوعیت کلی سری بازی های GTA شده است.
همینطور وی روی ممنوعیت GTA 5 بسیار پافشاری کرده است و دلیل ممنوعیت این سری را این گونه بیان می کند:" بازی های GTA یکی از عوامل ترویج خشونت می باشد و من فکر می کنم که بهتر است این سری ممنوع شود، به خصوص نسخه آخر این سری."
علاوه بر آن وی درباره واقعه سندی هوک هم صحبت کرد.

وی گفت:" ببینید شما چه چیزهایی در GTA V حضور دارد! به خصوص این که این بازی در نیویورک اتفاق می افتد. آیا نباید نظری بالا سر این سری باشد؟ آیا نباید این بازی ممنوع شود؟"
آقای Joe Manchin در مورد یکی از عناوین پرطرفدار، اظهار نظرات عجیبی کرده است که مطمئناً می تواند بسیار جالب باشد.

آیا بازی های کامپیوتری می توانند روی واقعه های تلخ، تاثیر گذار باشند.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
هیچ وقت اینکار نمیکنن اگه قرار باشه امریکا هم مثل ایران به حرفای یک عده بی مخ گوش بکنن که بعد چند سال مثل ما بدبخت میشن(امروز میگن این بازی مشکل داره فردا میگن فلان فیلم پس فردا میگن اینترنت کنترل باید بشه و...) عامل پیشرفت اونا همین ازادی و دمو ..کرا..سی هستش

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
وی گفت:" ببینید شما چه چیزهایی در GTA V حضور دارد! به خصوص این که این بازی در نیویورک اتفاق می افتد

5210-facepalm.jpg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خب اینکه چرندی بیش نگفته توش شکی نیست ولی سطح امنیت عمومی آمریکا در حد بوق هست با این آزادی بیش از حدشون :d از دروازه سعدی و شیخ علی چوپان و گودربان هم بدتره :d .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سطح مهم بودن این یارو گلابی چقدر هست ؟ :-&

بهش یه پیشنهاد دارم این که حرفش رو با شکر خوری پس بگیره چون 3/5 جامعه ی گیمر ها عاشق GTA هستند و با اون زندگی می کنند 8-|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
از اين سناتور امريكايي حمايت مي كنم :)

ميدونم شايد با كامنت من برخورد كنيد ! ولي من از سري GTA زياد چيزي نديدم ! يعني به شخصه فقط به خاطر اون رانندگي ازاد در شهرش بود كه بازي كردم ! و گر نه اين سري رو بر خلاف خيلي از دوستان اصلا" در سطح بزرگي نمي بينم !
اقا نظر شخصي بود خواهشا" حمله نفرماييد :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
از اين سناتور امريكايي حمايت مي كنم :)

ميدونم شايد با كامنت من برخورد كنيد ! ولي من از سري GTA زياد چيزي نديدم ! يعني به شخصه فقط به خاطر اون رانندگي ازاد در شهرش بود كه بازي كردم ! و گر نه اين سري رو بر خلاف خيلي از دوستان اصلا" در سطح بزرگي نمي بينم !
اقا نظر شخصي بود خواهشا" حمله نفرماييد :d

حیف حیف که PsFan ـی مگر نه می کوبیدمت به تاپیک بغلی :D یکی از پستاش بخوری یکی هم از تاپیکاش :D !

-

همچین چیزی خیال باطلی بیش نیست :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر