سم ليك : از ديدن واكنش‌ها كمي گيج شدم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
هر از گاهی برخی خبرها در دنیای بازی‌‌ها سر و صدای زیادی به پا می‌‌کنند. گاهی خبرهای پیرامون کونامی و کوجیما، خبرهای ورشکسته شدن یک ناشر یا تعطیل شدن یک استودیو ولی سال 2016 و یکی دو ماهه اخیر برای مایکروسافت از خبرسازترین ماه‌ها بوده است. این بار مایکروسافت با سیاست‌های باز خود عناوین انحصاری «XBOX» را بر روی PC ارائه کرد و واکنش منفی بازیکنان، سم لیک و استودیوی « Remedy » سازنده عنوان مورد انتظار « Quantum Break » را تا حدودی گیج کرده است.

در ادامه با ما در « بازی سنتر» همراه باشید.

هنگامی که مایکروسافت اعلام کرد عنوان QB همزمان با X1 بر روی PC هم منتشر خواهد شد، واکنش طرفداران آن طور که رمدی انتظار داشت نبود و سم لیک اظهار کرد که از این واکنش کمی گیج شده است!

jpg

سم لیک در مصاحبه‌ای با سایت یوروگیمر در این‌باره گفت :

« من مقداری گیج شدم! من می‌فهمم که افراد درباره کنسول خود و مالکیت آن احساساتی هستند. اما در همین حین به عنوان یک بازیساز ما امیدواریم تا بتوانیم تعداد بیشتری از بازیکنان از ساخته ما لذت ببرند. از نظر من اضافه کردن انتخاب‌های دیگر برای انجام یک بازی، کار مثبت و خوبی است. »

سم لیک در مصاحبه خود افزود که رمدی تاریخ شناخته شده‌ای از ساخت بازی‌ بر روی PC دارد که نامی مانند Max Payne برای معرفی آن کافی است و پورت QB هم برای مدتی قسمتی از برنامه بوده است.

لیک در توضیح این موضوع افزود:

« بحث پورت بازی بر روی PC مدت طولانی‌ایی بر روی میز کار بوده و ما مقدمات آن را آماده می‌کردیم.
ما طرفداران زیادی در سمت PC داریم و با نگاهی به گذشته استودیوی خودمان می‌بینیم که PC همواره قسمتی از ما بوده است. ما واقعاً خوشحالیم که نسخه‌ای از Alan Wake را برای PC ساختیم و منتشر کردیم، اما به خاطر مسائل و تصمیمات تجاری نمی‌توانستیم تا زمانی که توافق‌های نهایی حاصل شود حرفی درباره آن بزنیم. من واقعاً خوشحالم که بخشی از آن پروژه بودم.»

jpg

مایکروسافت در جدیدترین مصاحبه‌های مطبوعاتی خود بود که خبر از انتشار نسخه PC عنوان، QB داد در حالی که این نسخه درون خود استودیوی رمدی در حال توسعه است، این نسخه نمایش داده شده در رزولوشن 1080 و با 30 فریم بر ثانیه به اجرا درآمد.

اما نسخه نهایی PC که همزمان با نسخه X1 در پنجم آپریل منتشر خواهد شد از رزلوشن Ultra HD یا همان 4K و 60 فریم بر ثانیه و پشتیبانی از ماوس و کیبورد اجرا خواهد شد.

لیک درباره این مسئله گفت:

« مشخصاً اصلی‌ترین مسئله درباره PC قدرتی است که به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید با آن به بالاترین تنظیمات دست پیدا کنید.
من این نکته را درک می‌کنم که افراد در این‌باره اشتیاق دارند، در پایان این شور و اشتیاق افراد در بین طرفداران برای ما مهم است. به شخصه، خوشحال هستم که می‌توانم این بازی‌ها را بازی کنم، این که توانایی آن را دارم که بتوانم آن‌ها را بسازم تا مردم بتوانند آن‌ها را بازی کنند. پلتفرم زیاد ... ( او از ادامه دادن این جمله طفره می‌رود) ما یک استودیوی مستقل هستیم! ما یک رابطه‌ی قوی و طولانی مدت با مایکروسافت داریم و آن‌ها واقعاً افراد بزرگی هستند.

و اما در پایان، همه چیز درباره بازی‌هاست»

منبع

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بنده کانادا رو اطلاع دارم
بستگی به فروشگاهش داره ۱ ماه تا ۳ ماه با فاکتور اصلی کل پول رو هم برمیگردونن
قرار نیست همه ما همه چیارو بدونیم که :) هرکس یه اطلاعاتی ممکنه داشته باشه که دیگری ندونه دلیل بر نادرست بودنش نمیشه

دقیقا کدوم فروشگاه 3 ماه بعدش پول رو بر می گردونه؟ :)
یک لینکی نشونی ای چیزی ازش بزارید ممنون می شم

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
چه خوب :-o

ادم میتونه از هر فروشگاهی یه کنسول بگیره و بعد از استفاده 1 ماهه بره کل پولو بگیره!
ادم 12 تا فروشگاه پیدا کنه پس کارش حله واسه 1 سال بازی با کنسول مجانی :d

واقعن راسته پس بهشت تو و جهنم همین جاست :d

مشکل ما همین طرز تفکر ماست که دنبال12تافروشگاه میگردیم تا 1سال مجانی کنسول داشته باشیم بعدش چی؟
اونجاها هیشکی بیکارنیست بره دنبال12تافروشگاه بگرده واسه 1ماه داشتن کنسول مجانی این فقط ماییم که اینطوری فکرمیکنیم

- - -ویرایش - - -

دقیقا کدوم فروشگاه 3 ماه بعدش پول رو بر می گردونه؟ :)
یک لینکی نشونی ای چیزی ازش بزارید ممنون می شم

توکشورعزیزمون متاسفانه خدمات پس ازفروش اصلامعنی نداره وهمینکه فروشگاه جنس روبه مشتری بفروشه دیگه هیچ مسئولیتی درقبال جنس فروخته شده نداره
اما درکشورهای غربی (که مابهش میگیم بلادکفر!)قضیه کاملابرعکسه وفروش جنس به مشتری تازه اول کاره وفروشگاه وکمپانی عرضه کننده محصول درقبال جنس فروخته شده مسئولیت دارند واگرمحصولشون رضایت مشتری رودرپی نداشته باشه مشتری حق داره محصول رو برگردونه وپول روپس بگیره که حتی مشتری درمواردی حق شکایت هم داره

گفتم که تفاوت جهان سوم وجهان اول درهمین چیزهاست

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
مشکل ما همین طرز تفکر ماست که دنبال12تافروشگاه میگردیم تا 1سال مجانی کنسول داشته باشیم بعدش چی؟
اونجاها هیشکی بیکارنیست بره دنبال12تافروشگاه بگرده واسه 1ماه داشتن کنسول مجانی این فقط ماییم که اینطوری فکرمیکنیم

این از دید شما مشکل و از دید من یه امتیازه (اگه باشه)

راجب بعدش هم میگردیم دنبال 12 تا فروشگاه دیگه :d

ایول پس اونجا همه از دم یر کار هستن و هیچکی نمیره کنسول مفت بگیره ... :-o جمعه سیاه که میشه لابد از ایران میرن و اون مدلی از سر و کول هم بالا میرن واسه تخفیف ها :d

----
شما کلن جز کابرای مورد علاقه من هستی :bighug:;)

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
این از دید شما مشکل و از دید من یه امتیازه (اگه باشه)

ایول پس اونجا همه از دم یر کار هستن و هیچکی نمیره کنسول مفت بگیره ... :-o جمعه سیاه که میشه لابد از ایران میرن و اون مدلی از سر و کول هم بالا میرن واسه تخفیف ها :d

ببینید این دست خودتونه که بخوایدباکلاه برداری ازیه فروشگاه کنسول مجانی داشته باشیدیانه وکاملابستگی به خودتون داره وهمچنین شرایط جامعه
این حرفی که شمامیزنید شایداینجاتوایران درست باشه ویک امتیازهستش که طرف بره ازفروشگاه جنس روبخره وبعدازیک ماه برگردونه وپولش روبگیره
اما توکشورهای غربی که بازاراصلی کنسول هاوگیم هستش ازاینکارا نمیکنن
نهایتایارو خیلی وضعش خراب باشه میره صندوق پول فروشگاه رومیزنه یا مثلابه یک بانک یاموسسه مالی دستبردمیزنه نه اینکه بره کنسول ازفروشگاه بخره بعدازیک ماه کنسول روبرگردونه وپولشوبگیره بعدش به ریش فروشنده بخنده:))
شایداینجااینطور دزدیازیادانجام بشه امامملکت های مترقی دزدیاشونم پیشرفته تره

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ببینید این دست خودتونه که بخوایدباکلاه برداری ازیه فروشگاه کنسول مجانی داشته باشیدیانه وکاملابستگی به خودتون داره وهمچنین شرایط جامعه
این حرفی که شمامیزنید شایداینجاتوایران درست باشه ویک امتیازهستش که طرف بره ازفروشگاه جنس روبخره وبعدازیک ماه برگردونه وپولش روبگیره
اما توکشورهای غربی که بازاراصلی کنسول هاوگیم هستش ازاینکارا نمیکنن
نهایتایارو خیلی وضعش خراب باشه میره صندوق پول فروشگاه رومیزنه یا مثلابه یک بانک یاموسسه مالی دستبردمیزنه نه اینکه بره کنسول ازفروشگاه بخره بعدازیک ماه کنسول روبرگردونه وپولشوبگیره بعدش به ریش فروشنده بخنده:))
شایداینجااینطور دزدیازیادانجام بشه امامملکت های مترقی دزدیاشونم پیشرفته تره

خب Spider-Mαn حتما بدردش میخوره :d. کنسول xoneتو بده به synthesizer تا برات پول شه الکی تو بازارچه هم خاک نخوره :d اصل پولت که برمیگرده هیچ ، تازه دیرکردشم فکر کنم بهت بدن :d

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
synthesizer
امثال شما باعث میشه رغبت نکنیم کامنت بذاریم یا حتی کامنت ها رو بخونیم ولی دیگه به قدری فضایی کامنت گذاشتی نمیشد حرفی نزد. یعنی دستگاه قضایی امریکا و اروپا این قوانین و عرفی که گفتید و بخونند قطعا یا استعفای دسته جمعی میکنن یا از عمق فاجعه خودسوزی دسته جمعی:| لطفا یکم هم از قوانین رستوران های مک دونالد و نحوه بازگشت غذای مصرف شده و گرفتن غذای مجانی به جاش بگید ما بی خبرها بیاموزیم:| امثال شما واسه هر انجمنی سمی د. چهارتا عضو جدید بیان این سطح کامنت ها رو بخونن فکر میکنن محیط انجمن کلا اینقدر سطحیه.
پ. ن-واسه اف تاپیک عذرمیخوام ولی دیگه نمیشد تحمل کرد:|

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
synthesizer
1-امثال شما باعث میشه رغبت نکنیم کامنت بذاریم یا حتی کامنت ها رو بخونیم

2- امثال شما واسه هر انجمنی سمی د.

3-واسه اف تاپیک عذرمیخوام

1-وقتی کامنت هارونخوندی ورغبتی هم نداری کامنت هارو بخونی پس خاهشن بیخیال ازکنارش ردشو ودیگران روترول ومسخره نکنیدلطفا

2-الان دقیقا ازپست 7به بعد که کامنت ها هیچ ربطی به تاپیک نداره ونمونه اش همین سه پست بالایی که هرسه تاییشون دقیقا هیچ ربطی به تاپیک نداره و ناظم محترم اگه تشخیص بدن پاک بشه بهتره چونکه ربطی به تاپیک نداره وداره تاپیک رومنحرف میکنه

3-نمیخواد اف تاپیک بزاری که بعدش اظهارپشیمانی میکنی کسی مجبورت نکرده پست بزاری

مدیرمحترم تصمیم میگیره کی اینجاپست سمی وخارج تاپیک میزاره نه کس دیگه

ازاین به بعدخاهشن درمسیرتاپیک لطف کنیدپست بزاریدخوشحال میشم جواب بدم درغیراین صورت خواهشمندم نقل قول نفرمایید
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر