سری بازی Resident Evil موفقتره یا Silent Hill

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دیدیم که سری بازی gta سری بازی driver رو له کرد تا یکه تاز مسیر خودشو طی کنه
به نظر شما تو رقابت بین Resident Evil و Silent Hill کدوم آخر موفق میشه ؟
اینجور که بوش میاد حالا حلاها با هم رقابت دارن
نظرتون چیه؟

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بهتر بود تو این تاپیک نظر سنجی هم میذاشتی دوست عزیز...
نظر منو در این مورد بخواین شخصا سایلنت هیل رو با هیچ بازی دیگه ای عوض نمی کنم...:love:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
100% اویل زیبا تر و موفق تره.شما اویل4 رو بازی کنید خیلی حال میده.کیف میکنید.سراسر هیجان.مخصوصا قسمت جنگ با کراوزر.حالا شما کجای سایلنت هیل میتونید این هیجان رو به دست بیارید؟

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
بنظر منم اینا رو نباید با هم مقایسه کرد و هرکدو جذابیت خاص خودشو داره.

اما من در کل با اینکه طرفدار S.H هستم ولی R.E رو توی پیشرفت در ورژن های جدیدش موفق تر میدونم.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
هر کدوم برای خودشون از بازی های قدیمی و با اصالت هستن:)
من به اندازه از هر دو خوشم میاد...ولی کمی Silent hill رو بیشتر به خاطر داستان بهترش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سايلنت هيل شماره ي دو و The Room خوب بودن خيلي زياد . اين اخري رو اصلا داخل امار نياريم سنگينتره :p
رزيدنت ايول هم كه خب مثلا شماره ي دو و سه و شماره ي صفر براي گيم كيوب رو كسي فراموش نخواهد كرد . همينطور Code : Veronica X و Out Break ولي از زماني هم كه سبكش تغيير كرده ( چهارو و به زودي 5 كه خيلي هم ازش تعريف ميكن )‌ خيلي زيبا تر هم شده

ولي در كل من رزيدنت ايول رو ترجيح ميدم :love: و 100 البته موفق تر از سايلنت هيله چون سايلنت هيل روز بروز داره نزول ميكنه . قبول دارين كه ؟ :cheesygri

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون موقع که SH 1 اومد انقلاب جدیدی تو بازی های ترسناک درست کرد تا جایی که مردم از بیش از حد

ترسناک بودن بازی شکایت کردن حالا اون موقع Re کجا بود یه بازی کلیشه ای 2 بعدی که فقط هی از

ورژن قبلیش تقلید میکرد معلومه سایلنت هیل بهتره دیگه جایه بحث نداره
شما چهار هزار سال پيش رو چيكار داري ؟ داريم توي قرن بيست و يكم زندگي ميكنيم عزيزم . هيچكس نميگه رزيدنت ايول يك چي بود و سالتن هيل يك چي بود . همه ميگم Home Coming چيه و رزيدنت ايول 5 چيه . نه ؟ :laughing:

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
من resdient evil رو داستانش رو بیشتر دوست داشتم ولی silent hill معماهاش خیلی سختره! ولی به نظر من 3 شماره اول evil شاهکار بودن! ولی 4 و 5 دیگه از اون روال معمایی تقریبا به طور کامل خارج شدند! به نوعی یک سبک نو رو ابداع کردن که هر کدوم طرفدار های خاص خودش رو داره ولی به نظر من قبلی هاش بهتر بود

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون سبكش جديد نيست . اگر يادتون باشه اولين بازي توي اون سبك چهار پنج سال پيش توسط Cold Fear رو شد :sorry:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوست عزیز باید بگم که Cold Fear کپی برابر اصل از RE4 بود...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ولي من تا جائيكه عقلم قد ميده خيلي قبل از رزيدنت ايول اون رو بازي كردم . حداقل يكسال يكسال و نيم :confused:

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام به بچه های با معرفت خودمون
سوال خیلی مهمی دارم هرکی بلده توروخدا بگه

من متوجه شدم یه سری پچ برای بازی oblivion هستش چندتاشون رو کپی کردم اما نمی دونم باید چیکارشون کنم بحث اینقدرام ساده نیست هرکی تو جریلنه برای من پیم بزاره ممنونم

این سئوال شما چه ربطی به این تاپیک داره؟! :eek:
---------------------------------------------------

به نظر من هم نمیشه این دو تا بازی رو با هم مقایسه کرد.
ولی خود من بیشتر طرفدار Silent Hill هستم. بازی ترسناک تر از این نداریم!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ولي من تا جائيكه عقلم قد ميده خيلي قبل از رزيدنت ايول اون رو بازي كردم . حداقل يكسال يكسال و نيم
نسخه اصلی RE4 اول روی GameCube اومد و بعد از اون Cold Fear منتشر شد. شما هم چون روی PC اول CF عرضه شده بود اینطور فکر میکنید

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
مقایسه دو عنوانی که فقط از نظر کلی در سبک survival horror جای میگیرند و به غیر از اون و یک سری چیزهای کلی دیگه مثل سوم شخص بودن! شباهتی با هم ندارن واقعا کار عجیبیه هرچند باعث بوجود اومدن نظرات بعضا عجیب دوستان شده!
مقایسه سایلنت هیلی که بر پایه داستان و روایتی psychological شکل گرفته با یک عنوان horror با فضایی کاملا متفاوت از سری SH, کاری کاملا بیهوده هستش. (اصلا منظورم بد بودن RE نیست چون من خودم یکی از فن‌های این سری هستم)
در کل بنظر من هرکس بسته به نوع سلیقه و علایقش میتونه یکی از این دو بازی رو بیشتر دوست داشته باشه که این خودش مثل همیشه مبحث ((مسابقه کدوم بهتره)) رو زیر سوال میبره, ولی من هم مثل بعضی دوستان اصلا نمیتونم این دو بازی رو با هم مقایسه کنم چون انقدر ارتباطم رو عمیق میدونم که دو جریان متفاوت رو برای هرکدوم متصورم و این مانع از دید مقایسه‌ای من برای این دو عنوان میشه... .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نسخه اصلی RE4 اول روی GameCube اومد و بعد از اون Cold Fear منتشر شد. شما هم چون روی PC اول CF عرضه شده بود اینطور فکر میکنید

من جفتشم روي PS2 بازي كردم :confused:
ولي از اون نظر حق با شماست شايد :cheesygri

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر