سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
من بازم دارم فکر میکنم میو باشه. داستان های میو و دلورس داره توی دو زمان متفاوت روایت میشه.
یا داستان میو قدیمی تره و با خروج از شبیه ساز مرواریدش دست دلورس میوفته و با قرار دادنش در بدن هیل میخواد بره سراغ سراک.
یا داستان میو مربوط به اینده ست که سراک متوجه میشه که هیل رباته و مرواریدش رو میگره و میذاره توی شبیه ساز.
اون سکانس کشتن یارو سگ داره توی پارک و خشونتش بیشتر به میو میخورد. و اینکه گفتش دیدم داشتی به پسرم دست میزدی منو یاد خاطره ای انداختی فکر میکنم اشاره به زندگی قبلیش توی کلبه با دخترش باشه.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
واقعا فازتون چیه
دیگه میخواستین قسمت اول بهتر از این باشه بابا ترکوند له کرد خیلی توپ بود
خیلی رمزی بود خیلی
واقعا اونایی که میگن ضعیف بود بگن فازشون چیه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
من بازم دارم فکر میکنم میو باشه. داستان های میو و دلورس داره توی دو زمان متفاوت روایت میشه.
یا داستان میو قدیمی تره و با خروج از شبیه ساز مرواریدش دست دلورس میوفته و با قرار دادنش در بدن هیل میخواد بره سراغ سراک.
یا داستان میو مربوط به اینده ست که سراک متوجه میشه که هیل رباته و مرواریدش رو میگره و میذاره توی شبیه ساز.
اون سکانس کشتن یارو سگ داره توی پارک و خشونتش بیشتر به میو میخورد. و اینکه گفتش دیدم داشتی به پسرم دست میزدی منو یاد خاطره ای انداختی فکر میکنم اشاره به زندگی قبلیش توی کلبه با دخترش باشه.
اگه اشتباه نکنم وقتی این شخصیت خودشو تو آیینه نگاه میکنه میگه این شارلوت اونشب داشت مارو میکشت اشاره به اون جشنی داشت که دلورس مغز هاپکینز میترکونه ولی میو اونشب اونجا نبود یا بوده من یادم نمیاد :D

من به اون زنه که ویلیام جوون داشت آماده میکرد برای ورود تو وست ورلد شک دارم :-?

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
اگه اشتباه نکنم وقتی این شخصیت خودشو تو آیینه نگاه میکنه میگه این شارلوت اونشب داشت مارو میکشت اشاره به اون جشنی داشت که دلورس مغز هاپکینز میترکونه ولی میو اونشب اونجا نبود یا بوده من یادم نمیاد :D

من به اون زنه که ویلیام جوون داشت آماده میکرد برای ورود تو وست ورلد شک دارم :-?
شاید هم اونی باشه که توی سالون بود. اسم خوبی هم داشت. کلمنتاین؟

• Like
Reactions: jack daw

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب اپیزود 4 خیلی بهتر از قسمت های قبلی بود.
به نظر میرسه این فصل فقط 2 تا تایم لاین داشته باشیم (یا شایدم یکی :| )، سراک و maeve مثل اینکه توی اینده هستن (نسبت به کارهایی که خود دلوروس توی سریال داره انجام میده الان)
فقط اینکه دلوروس اینطور که پیداست کلی از اون ماده های سفید برای ساهت Host ها اماده کرده ولی مغز یا حافظشون رو چطوری میخواد درست کنه؟ :-??
+
دلم برایم Mib خیلی سوخت اینجا :(
135420

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
شاید هم اونی باشه که توی سالون بود. اسم خوبی هم داشت. کلمنتاین؟
آره اسمش همینه
----
این قسمت اونجا که میو به دلورس گفت فک میکردم پنج تا مروارید برداشتی ولی خودتو فقط کپی کردی منظورش چی بود؟ :-B

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این قسمت اونجا که میو به دلورس گفت فک میکردم پنج تا مروارید برداشتی ولی خودتو فقط کپی کردی منظورش چی بود؟ :-B
شارلوت، موساشی و اون بادیگارده همشون خود دلورس هستن :-"
یعنی دلورس کسی رو با خودش نیورده (به جز برنارد)، فقط مغز خودش رو کپی کرده و گذاشته توی بدن های مختلف.
در کل 5 تا دلورس داریم الان :-" (دلورس اصلی + شارلوت، موساشی و عاقای بادیگارد + یکی که نمیدونیم تو بدن کی هست الان)

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
خب این قسمت رو از دو جهت دوست داشتم. اول اینکه دوباره یه کاور خوب از رامین جوادی داشتیم که خوشبختانه ترکش رو هم رسمی منتشر کرده.
دوم اینکه این قضیه که همه کلون خود دلورس هستن رو همین الان نشون دادن و مثل فصل قبل نذاشتن یه دفعه بخوان همه معما ها رو تو قسمت آخر جواب بدن. جالب اینه این قضیه کلون رو تو تیتراژ بهش هینت داده بودن.
در مورد اینکه تو این فصل هم دوباره چندتا تایملاین داشته باشیم کاملا مخالفم و بعیده بخوان همچین کاری کنن در عوض احتمال خیلی زیاد تئوری محتمل اینه
ما بعضی از سکانس هایی که می بینیم واقعی نیستن و داخل شبیه ساز هستن. تو سه قسمت قبلی به این موضوع هینت دادن.
تو قسمت اول یکی از شخصیت ها (همین دوست کسی که تو قسمت چهار برنارد و دلورس دنبالش بودن) برگشت گفت چی میشه که همه ما خودمون تو یه شبیه ساز باشیم.
تو قسمت دوم که کل داستان تو شبیه ساز بود و از اواسط داستان میو فهمید که تو شبیه سازه.
تو قسمت سوم ویدیویی که شارلوت از خودش میدید تو اول و اخر فیلم تفاوت تابلویی داشتن و کلا دیالوگ ها فرق داشت که معنیش اینه یکی از سکانس ها در اصل شبیه سازی شده هست.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
یعنی دلورس کسی رو با خودش نیورده (به جز برنارد)، فقط مغز خودش رو کپی کرده و گذاشته توی بدن های مختلف.
در کل 5 تا دلورس داریم الان :-" (دلورس اصلی + شارلوت، موساشی و عاقای بادیگارد + یکی که نمیدونیم تو بدن کی هست الان)
135485

با این تیر دو نشون زدن هم دایورسیتی رعایت کردن هم اینکه داستان بهتر کردن، احسنت :D

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
گوی آخری باید تو بدن کسی کار گذاشته باشه که به کارش بیاد. با کمک شارلوت کنترل دلوس را بدست گرفت و اد هریس رو به فنا داد. با کمک بادیگارده هم پولای اون یارو لیام دمپسی رو دزدید.
با موساشی هم مواد لازم برای ساخت بدن روبات‌ها.
اینطوری که سازنده‌ها نشون دادن از بازیگرای قبلی استفاده کردن؛ احتمالش زیاده یکی از همون کارکترای فصل قبلی رو ببینیم. :D

حالا همه رو برگردونن الا اون دختره اِلسی هیوز رو. ازش خوشم می‌اومد. تو قسمت دوم بازی لست آو آس هم بازی کرده.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
همتون نشستین اینجا فیلمو واسه هم تعریف میکنین؟؟
بنظرتون دلیل اینکه دلروس تو این فصل قدش بلند تر نشون داده شده چی میتونه باشه اصلا توجه کردید تو خیلی سکانسا

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
همتون نشستین اینجا فیلمو واسه هم تعریف میکنین؟؟
بنظرتون دلیل اینکه دلروس تو این فصل قدش بلند تر نشون داده شده چی میتونه باشه اصلا توجه کردید تو خیلی سکانسا
کفش پاشنه بلند میپوشه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فاااااااااااااااااااااااااک فااااااااااااااااااااااااک این چیی بود؟ @-)\m/

از همین تریبون میگم غلط کردم هفته پیش شک کردم به سریال. این قسمت سر تا سر، هیجان خالص بود. اصلا شاهکار بود!!!
داستان شدیدا و شدیدا داره فوق العاده پیش میره!!! هم کاراکتر منفی سریال بسی خفنه! و هم کاراکتر اصلی داره در خفن ترین حالتش بسر میبره!!!

اون 5 تا هم خود دلورس، موساشی، شارلوت و اون پیرمرد خفنه هستن. پنجمی میمونه. نمیدونم با احتساب برنارد 5 تا عن یا بدون اون؟ چون خود برنارد رو هم بالاخره ساخت!
اگه برنارد نباشه هم بنظرم ممکنه پنجمی خود کیلب باشه. چون دقت کرده باشین توی مهمونی، برنارد روی اون پسر پولداره تا دیدش دکمه رو زد که چک کنه میزبانه یا نه، ولی سر کیلب نزد! یعنی باید سریع دکمه رو میزد تا جلوشو بگیره. چون اولش برنارد فکر کرد کیلب میزبانه. بنظرم این تماما هینته که کیلب هم هوسته :D

پ.ن. دوستان اسپویل تا روز اخر بزارین ولی تئوری ها و بحث راجب قسمت های آینده هرچی باشه رو لطفا توی اسپویلر بزارین. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر