سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نکته تصاویر تیتراژ چیه؟
در حد فرضیه هست اما اگه به فریم اول نگاه کنید میبینید یه چیزی شبیه Pearl هست که تو اون مایع ای که هاست ها ازش ساخته میشن غلتیده شده. اگه دقت کنی 4 قسمت شده و تو یکیش اسم بازیگر شارلوت نوشته شده که یعنی شارلوت یکی از 4 هاستی هست که دلورس ساخته و خودش توشونه!
اگه با همین فرضیه بریم جلو و در نظر بگیریم که تیتراژ دیتیل زیادی بهمون میده، بقیش هم فرضیه هایی هست که بر این اساس میشه داد.

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
در حد فرضیه هست اما اگه به فریم اول نگاه کنید میبینید یه چیزی شبیه Pearl هست که تو اون مایع ای که هاست ها ازش ساخته میشن غلتیده شده. اگه دقت کنی 4 قسمت شده و تو یکیش اسم بازیگر شارلوت نوشته شده که یعنی شارلوت یکی از 4 هاستی هست که دلورس ساخته و خودش توشونه!
اگه با همین فرضیه بریم جلو و در نظر بگیریم که تیتراژ دیتیل زیادی بهمون میده، بقیش هم فرضیه هایی هست که بر این اساس میشه داد.
در رابطه با عکس آخر, MIB مگه آخرای فصل قبل نفهمیده بود هاست هستش؟ چیزی یادم نیست, شاید کلا دارم اشتباه میگم:D

• Like
Reactions: Albis

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
اونو متوجه شدم فکر کردم داری اون چراغ رو میگی

@Prince78
بله نقدهاش پر از تئوری هستش و داستنهای قسمتهای بعدی رو لو میده

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
در رابطه با عکس آخر, MIB مگه آخرای فصل قبل نفهمیده بود هاست هستش؟ چیزی یادم نیست, شاید کلا دارم اشتباه میگم:D
نه معلوم نشد. الانم معلوم نیست.
کلا هیچی راجع بهش معلوم نیست :D
ولی حداقلش میدونیم دخترشو واقعا کشت.

اونو متوجه شدم فکر کردم داری اون چراغ رو میگی

@Prince78
بله نقدهاش پر از تئوری هستش و داستنهای قسمتهای بعدی رو لو میده
نه کل نکتش همین بود.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
فکر کنم واضح باشه (اگه یهو عوض نشه همه چیزا :D) کیلب این وسط به revelation میرسه و ضد دلورس بشه. با خودش هنوز درگیری داره ولی به نظرم ضد دلورس بشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این اپیزود 5 طوری بود که آدم فکر می کرد دیمون لیندلوف به صورت ناشناس تو نوشتن اش دست داشته :D

سریال قشنگ داره لایه لایه پیچیده تر و جهان شمول تر و گسترده ترمیشه . شباهت هایی هم با لاست پیدا کرده

• Like
Reactions: MO021 and L.o.s

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
این اپیزود 5 طوری بود که آدم فکر می کرد دیمون لیندلوف به صورت ناشناس تو نوشتن اش دست داشته :D

سریال قشنگ داره لایه لایه پیچیده تر و جهان شمول تر و گسترده ترمیشه . شباهت هایی هم با لاست پیدا کرده
داستان خیلی نزدیک به person of interest شده البته از روش دیگه

• Like
Reactions: nami1 and MO021

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
داستان خیلی نزدیک به person of interest شده البته از روش دیگه
بدون شک المان های مشترک از کارهای قبلی سازنده ها تو سریال زیاده . ولی خب سراک گذشته اش قشنگ من رو یاد جیکوب در لاست می اندازه

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
فقط منم که داستان داره برام لوس و ناامید کننده پیش میره؟:D
کلا یهو فاز داستان خیلی عوض شدش و یه سری سوالهای بزرگ برام ایجاد کرده. مثلا دلورسی که فصل قبل دیدیم با دلورسی که الان داریم میبینیم تفاوتهای زیادی داره. دلورس فصل قبل میخواست انسانها رو از صحنه خارج کنه و نسل خودشون رو قدرت مطلق بکنه. ولی الان داره فقط به جنگ با دلوس میره تا انسانها رو "آزاد" کنه. بعد اصلا دلورس از کجا فهمید که درون دلوس چه خبره و چه دستگاهی اونجا هست که داره سرنوشت آدمها رو پیش بینی میکنه اونم در حالی که بقیه انسانها ازش خبر ندارن؟
در فصل قبل فهمیدیم که وجود وست ورلد در اصل برای تحلیل آدمها و بدست آوردن اطلاعات ساختاریشون بوده( که البته همینم بنظرم با یه سری مسائل در فصل اول تناقض داره). در این فصل هم دیدیم که دلوس دستگاهی داره که همه رفتارهای آدمها رو کنترل میکنه و با دقت بسیار زیادی آینده رو پیش بینی میکنه. خب آیا چنین چیزی به این معنی نیست که دلوس شناخت بسیار کاملی از ساختار انسانها داره که میتونه اینطوری پیش بینی بکنه؟ پس چه معنی داره که سراک دنبال اطلاعات وست ورلد برای شناخت انسانها باشه وقتی خودش پیشرفته ترین دستگاه پیش بینی بشر رو داره؟
و یه چیزی که شاید من درست متوجه نشدم، مگه سراک و برادرش اون دستگاه پیش بینی رو نساختن؟ پس چطوری الان سراک به دنبال به دست آوردن سهام دلوس هستش؟ مگه خودش بناش نکرده؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
فقط منم که داستان داره برام لوس و ناامید کننده پیش میره؟:D
کلا یهو فاز داستان خیلی عوض شدش و یه سری سوالهای بزرگ برام ایجاد کرده. مثلا دلورسی که فصل قبل دیدیم با دلورسی که الان داریم میبینیم تفاوتهای زیادی داره. دلورس فصل قبل میخواست انسانها رو از صحنه خارج کنه و نسل خودشون رو قدرت مطلق بکنه. ولی الان داره فقط به جنگ با دلوس میره تا انسانها رو "آزاد" کنه. بعد اصلا دلورس از کجا فهمید که درون دلوس چه خبره و چه دستگاهی اونجا هست که داره سرنوشت آدمها رو پیش بینی میکنه اونم در حالی که بقیه انسانها ازش خبر ندارن؟
در فصل قبل فهمیدیم که وجود وست ورلد در اصل برای تحلیل آدمها و بدست آوردن اطلاعات ساختاریشون بوده( که البته همینم بنظرم با یه سری مسائل در فصل اول تناقض داره). در این فصل هم دیدیم که دلوس دستگاهی داره که همه رفتارهای آدمها رو کنترل میکنه و با دقت بسیار زیادی آینده رو پیش بینی میکنه. خب آیا چنین چیزی به این معنی نیست که دلوس شناخت بسیار کاملی از ساختار انسانها داره که میتونه اینطوری پیش بینی بکنه؟ پس چه معنی داره که سراک دنبال اطلاعات وست ورلد برای شناخت انسانها باشه وقتی خودش پیشرفته ترین دستگاه پیش بینی بشر رو داره؟
و یه چیزی که شاید من درست متوجه نشدم، مگه سراک و برادرش اون دستگاه پیش بینی رو نساختن؟ پس چطوری الان سراک به دنبال به دست آوردن سهام دلوس هستش؟ مگه خودش بناش نکرده؟
کلا دو تا شرکت رو با هم قاطی کردید. یه شرکت delos هست که همون شرکتی هست که westworld رو داره که سهامدار اصلیش هم ویلیام (مرد سیاه پوش) هست. یه شرکت هم هست incite که این شرکت تو این فصل معرفی شد که سراک با برادرش اون دستگاه رو برا این شرکت ساخته.
در اصل شارلوت هیل اصلی که الان جاش رو دلورس گرفته نفوذی سراک بوده تا اطلاعات مربوط به مهمان های وست ورلد رو برا سراک بیاره. الانم سراک به خاطر همون اطلاعات دنبال دلورس هست.
دستگاهی که سراک با برادرش ساخته صرفا به اطلاعات خام انسان ها دسترسی داره و به همین دلیل همیشه و صد در صد تصمیمات آدما رو درست پیش بینی نمی کنه اما تو westworld به خاطر ماهیتش به نوعی ناخودآگاه افراد هم بررسی میشده و پروفایل دقیق تری از افراد ساخته میشده. در ضمن به خاطر ماهیت westworld ادمای مهم و پولدار از اون استفاده می کردن، یعنی اطلاعات ادمای مهم رو با این روش به دست میاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر