سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
اصلا با این فصل حال نکردم، قسمت آخر رو فکر کنم توی ۴ بخش دیدم از بس که خسته کننده بود.

به صورت کلی حال و هوای این فصل، شخصیت های جدید و قضایای incite، هیچکدوم به دلم ننشست، حتی شخصیت های قدیمی هم همیچکدوم کاریزمای فصل های قبل رو نداشتن.

به نظرم خارج شدن از دنیای غرب و تمرکز روی مسائل دیگه باعث افت سریال شد، ای کاش توی همون فصل دو تمومش میکردن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوشبختانه صبر کرده بودم سریال چند فصل جلو بره مشخص شه ارزش دیدن داره یا نه که ظاهرا 2 فصل اخر بدجور خراب کرده:D
به نظر من 2 فصل اول سریال (و مخصوصا فصل 1) همچنان ارزش دیدن دارن، فصل 1 خیلی خیلی خوبه لعنتی :-"

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
این قسمت دوم فصل چهار خوب بود داره دوباره میوفته روی غلطک
امیدوارم برگرده به دوران اوج خودش

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
دوستان این 4 قسمت چطور بوده تا الان؟
فصل چهارم قراره 8 قسمت باشه؛ و تا الان نصف فصل پخش شده.
ارزش داره دنبال کنیم فصل چهار رو؟
فصل سه خیلی ناامیدکننده بود.

• Like
Reactions: arshia78

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
سلام
دوستان این 4 قسمت چطور بوده تا الان؟
فصل چهارم قراره 8 قسمت باشه؛ و تا الان نصف فصل پخش شده.
ارزش داره دنبال کنیم فصل چهار رو؟
فصل سه خیلی ناامیدکننده بود.
فصل اول و دوم خوب بودن
فصل سوم که چرت پرت بود
فصل چهارمم دیگه برای من به شخصه اصلا جذاب نیست
در حدی کهع قسمت اخرشو داشتم میدیدم نگو تموم شده برگشته از اول داره پخش میشه نمیدونستم :D کلا دیگه دراپش کردم بهم نمی چسبه و بنظرم ضعیف ظاهر شده

• Like
Reactions: Kurt117

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اقا چرا اینجا سوت و کوره قدیم یادمه هر قسمت پخش میشد کلی صفحه میرفت جلو... دراپ کردین نکنه...!!!
والا فصل سوم یه جوری زد نابودمون کرد که... :D بیش از حد پیچیده و اعصاب‌خوردکن شد و انگار خودشون هم نمی‌دونستن دنبال چی هستن و فقط می‌خواستن به زور کِش بدن.
من به عنوان کسی که به طرز فجیعی عاشق دو فصل اول بودم و برای دیدن هر قسمت لحظه‌شماری می‌کردم، بعد از ماجراهای فصل سوم هنوز حتی یه قسمت هم از فصل چهارم ندیدم. ولی چند روز پیش داشتم بحث‌های ملت رو دنبال می‌کردم و مثل اینکه فصل چهارم خیلی بهتر از قبلی هست و دارن حال می‌کنن. توی IMDb هم سه تا قسمت جدیدش امتیازهای خیلی خوبی گرفته (دو تا ۹ و یدونه ۸.۹).
ایشالا به زودی شروع می‌کنم و خودم رو تا قبل از پایان فصل می‌رسونم. :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
با کمال بی میلی چند روز پیش فصل ۴ رو شروع کردم و اصلا انتظار نداشتم دوباره جذبش بشم. اما از اپیزود ۳ سریال تا حد زیادی اون نبوغ و جذابیت فصل ۱ رو پیدا می‌کنه و کاملا باعث میشه فصل ۳ رو از ذهن پاک کنید.

امیدوارم تا آخر همینطور پیش برن و دوباره خراب نکن.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
فصل ۴ رو من نمیتونم ارتباط بگیرم. بد نیست اما چنگی هم به دل نمیزنه. واقعا چی بود فصل اولش.
فصل اول این سریال به جرئت میشه گفت جز پنج فصل اول برتر تاریخ سریال ها میتونه باشه(از نظر من بهترین در کنار Wire و Lost و فرار از زندان )
شما یه نگاه به بهترین سریال های تاریخ مثل office و GOT و Breaking bad و friends و Sopranos و.... بنداز
این سریال ها که جز بهترین های تاریخ هستند ضعیفترین فصلشون فصل اول سریال هستش و به مرور پیشرفت میکنند ( برعکس westworld که پسرفت کرد)
فصل چهارم تا قسمت هایی که اومده رو نگاه کردم جذبم نکرد احتمالا با تمام احترامی که نسبت به سریال دارم دراپش کنم...

• Like
Reactions: Anakin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر