سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Simulation بودن Warworld قابل پیش بینی بود ولی نحوه توییستش جالب بود (تغییر Aspect Ratio و اضافه شدن تدریجی نوار های سیاه :D)
ولی این Serac کاراکترش به نظر جالب میاد. فعلا زوده راجع به پلات سریال نظر بدیم و باید ببینیم چی میشه.

پ.ن : اون Drogon بود؟ :D
بله خودش بود . اون دو بزرگواری هم که کنارش بودن دوستان خوشنام امون بودن . بنیوف و وایز شو رانر های گیم آو ترونز

• Like
Reactions: Albis

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام دوستان..یه عکس از سریال westworld بود که اتفاقات سریال رو به ترتیب زمان اتفاق افتادن مرتب کرده بود...سیزن یک و دو..کسی داره؟ ترجمه شدست؟ ممنون

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چرا راجب این قسمت کسی نظر نمیده؟

راستش من کلا وقتی سریال محبوبم باشه، سخته که راضی نشم :D یعنی مثلا فصل دو همین سریالو از اول اول تا آخرش شدیدن حال کردم با تک تک قسمت ها! برخلاف خیلی از دوستان که میگن بعضی قسمت هاش فقط خوب بود! حتی GoT فصل آخرشو هم نظرم خیلی خیلی مساعد تر از بقیست :D
ولی این فصل WW رو از قسمت پیش یکم بنظرم داره یجور میره جلو که کم کم داره اون حس قبلیشو برام از دست میده. این قسمت هم با اینکه خوب جلو میرفت ولی بنظرم سطح دیالوگ ها و کمی اکتینگ داره میاد پایین. البته دلیل هم داره. مثلا همین کانسپتی که شارلوت هیل از اول این فصل دیگه شارلوت نیست و تدیه خودش جوابه این تغییرات کاراکتره ولی خب بنظرم خوب کار نشده و بیشتر داره حس ضعیف بودن میده.
جدای اینا روایتشم فعلا نتونسته منو در حد فصلای قبل جذب کنه
بگذریم. امیدوارم اشتباه کنم و بقیه فصل بترکونه برام :D

یک موردو هم من متوجه نشدم. دلورس با بدن شارلوت از پارک فرار کرد. بعد اول این قسمت دیدیم که دلورس داره به شارلوتی که تدیه در واقع میگه چیکار باید بکنه و انگار تازه بوجود اومده. این وسط یعنی دلورس میاد با بدن شارلوت یک بدن برای خودش میسازه بعد هستشو میزاره تو اون بدن و هسته تدیو میزاره این تو؟

راستی. من فصلای پیش هر قسمت میرفتم نقد سایت همسایه رو میخوندم و دوبرابر حال میکردم با سریال. خیلی از ابهاماتو واقعا رفع میکرد. ولی خب بدیش اینجا بود که دقیقا اسپویل هارو به اسم تئوری به خوردمون میداد :D خیلی خیلی دقیق و بدون جا انداختن یک واو، Out of nowhere میومد پلات توییست هارو به اسم تئوری میگفت. وضع نقد های این فصلش چطوره؟ اگه ازین مسخره بازیا نداره که بگین برم بخونم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: danesh2000

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چرا راجب این قسمت کسی نظر نمیده؟

راستش من کلا وقتی سریال محبوبم باشه، سخته که راضی نشم :D یعنی مثلا فصل دو همین سریالو از اول اول تا آخرش شدیدن حال کردم با تک تک قسمت ها! برخلاف خیلی از دوستان که میگن بعضی قسمت هاش فقط خوب بود! حتی GoT فصل آخرشو هم نظرم خیلی خیلی مساعد تر از بقیست :D
ولی این فصل WW رو از قسمت پیش یکم بنظرم داره یجور میره جلو که کم کم داره اون حس قبلیشو برام از دست میده. این قسمت هم با اینکه خوب جلو میرفت ولی بنظرم سطح دیالوگ ها و کمی اکتینگ داره میاد پایین. البته دلیل هم داره. مثلا همین کانسپتی که شارلوت هیل از اول این فصل دیگه شارلوت نیست و تدیه خودش جوابه این تغییرات کاراکتره ولی خب بنظرم خوب کار نشده و بیشتر داره حس ضعیف بودن میده.
جدای اینا روایتشم فعلا نتونسته منو در حد فصلای قبل جذب کنه
بگذریم. امیدوارم اشتباه کنم و بقیه فصل بترکونه برام :D
منم همین احساسو دارم :-"
با اینکه از دنیای سایبرپانکی سریال خیلی خوشم اومد ولی در کل سریال افت کرده و حداقل برای من به جذابی 2 فصل قبل نیست.
+
تدی که رفت توی اون دنیای مجازی که همچی خوش و خرمه :-":-"

• Like
Reactions: danesh2000

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تدی که رفت توی اون دنیای مجازی که همچی خوش و خرمه :-":-"

اوکی ولی من اول فکر کردم دلورس یک کلون از خودشو توی شارلوت گذاشته ولی بخاطر معصومیتی که داره نشون میده حس کردم تدیه. جلوتر هم با اون دیالوگ های عاشقانشون (:D) دیگه مطمئن شدم تدیه!

پستمو یک ویرایش کردم. ببین

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اوکی ولی من اول فکر کردم دلورس یک کلون از خودشو توی شارلوت گذاشته ولی بخاطر معصومیتی که داره نشون میده حس کردم تدیه. جلوتر هم با اون دیالوگ های عاشقانشون (:D) دیگه مطمئن شدم تدیه!

من فکر میکنم اون دختر لاغره تو باره، چشم قلمبیده هه. تدی نمیخوره اینجوری باشه خودازار نبود:-?

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
یه حسی دارم که میو توی بدن هیل باشه. با سه خط زمانی داستان روایت میشه. یکی برنارد یکی میو و یکی دلورس.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash

پشمامو ریختی گفتی تدیه تا وقتی پست های بعدو نخوندم فک کردم فنی خوردم :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نه عاقا میو که خودش یجا دیگست. :D کلمنتاین هم مثل تدی رفت اون دنیا فک کنم ولی با اون حرفای احساسیشون واضح بود تدیه :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
واضح ترین حالت همون تدیه ولی خیلی جواب اسونیه و از تویست های فصل قبل بر میاد که اینقدر راحت جواب مشخص نباشه. بگردین دنبال یه شخصیت دیگه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
واضح ترین حالت همون تدیه ولی خیلی جواب اسونیه و از تویست های فصل قبل بر میاد که اینقدر راحت جواب مشخص نباشه. بگردین دنبال یه شخصیت دیگه
از اون جایی که دلورس گفت ما بچه یتیم هستیم و من بیشتر از همه به تو اعتماد دارم و اینکه همدیگرو کامل میشناسیم واقعا نمیتونم حدس بزنم کیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر