سریال The Last of Us

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
البته باگِ بزرگِ این قسمت راحت وارد شدن جُل به قلمروی بیل بود. با زدن یه رمز اومد تو :)) عقل مهاجمین نمی‌رسید که در اون 20 سال یه شلیک به صفحه کلیدِ این در کنن و واردش بشن؟
فرق جول با بقیه مهاجمین این بود که اینا چندین سال باهم تجارت داشتن، جول تمام تله های بیل و جاهاشون رو میدونست. مهاجمین که نمیدونستن، قبل وارد شدن به اون مکان همه شون جزغاله میشدن :) اصولا به در اصلی نمی رسیدن که بخوان با شلیک بهش از کار بندازنش.

درباره مسائل +LGBTQ هم بگم که، وانر کلا روی این مسئله حساسه و امکان نداره شما سریالی از این شبکه ببینی (گذشته هارو کاری ندارم) که این مسائل داخلش نباشه. بنابراین HBO به عنوان زیر مجموعه این شرکت در راستای خواسته وارنر باید عمل بکنه. بعدشم نیل دراکمن که قبلا لزبین رو داخل بازیش داشته، چه اشکالی داره گی هم باشه داخل سریال؟ اینجوری دیگه تمام شاخه ها رو پوشش داده و کسی نمی تونه چیزی بهش بگه.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
اگه قراره درباره دستای پشت پرده صحبت بشه مم میتونم یه اشکال بگیرم
حقیقتا این که بلا رمزی رو به عنوان الی انتخاب کردن حتی تو کت من هم نمیره
همه چیز چهره نیست ولی بلا رمزی بازیگر بزرگی هم نبود بگیم به این خاطر انتخابش کردن
اخرین بازیگری که به ذهن همه میرسید این شخص بود و واقعا باید گفت دستای پشت پرده ای وجود داشته😁
اکتش تو سریال بد نیست ولی نمیتونم به عنوان الی قبولش کنم
این کسی مثل شخص بالایی بود عالی بود...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ( Layken )

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
اگه قراره درباره دستای پشت پرده صحبت بشه مم میتونم یه اشکال بگیرم
حقیقتا این که بلا رمزی رو به عنوان الی انتخاب کردن حتی تو کت من هم نمیره
همه چیز چهره نیست ولی بلا رمزی بازیگر بزرگی هم نبود بگیم به این خاطر انتخابش کردن
اخرین بازیگری که به ذهن همه میرسید این شخص بود و واقعا باید گفت دستای پشت پرده ای وجود داشته😁
اکتش تو سریال بد نیست ولی نمیتونم به عنوان الی قبولش کنم
این شخص بالایی اگه بود عالی بود...
بالایی که بازیگر نیست :D

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
بالایی که بازیگر نیست
منظورم از پست قبلی من این بود که کسایی بودن که از لحاظ چهره میتونستن به الی نزدیک تر باشن که یکدفعه چشمم به این خانم خورد 🙂
والا این روزا همه بازیگر شدن گفتم شاید ایشون هم بازیگره...

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من سر قسمت اول این سریال گفتم سریال عالیه.
کاملا اشتباه کردم.

این دیوانه روانی حتی نتونست تا داستان Left Behind دووم بیاره. مزخرفاتش رو زور چپون کرد تو سریال.
از LGBT قسمت G اش رو پوشش نداده بود که اونم چپوند تو سریال. یعنی عقده تا چه حد!
با این روند تو پارت 3 ظلم علیه سیاه پوستا توسط سفید پوست ها رو می بینیم و اون وسط عکس جورج فلوید هم به عنوان Easter Egg یجا چپوندن.

جدا از اون سریال فقط قسمت یک اش خوب بود و قسمت دو به نظرم طراحی کلیکر ها فاجعه بود. فوق العاده مصنوعی بودن. یا تس همینجوری وایستاده تکون نمی خوره کلیکر اه بیاد سراغش.
در کل به نظرم تنها دلیلی که قسمت سوم سریال تحویل گرفته شده به دلیل اینه که یک یهودی کماکان ترند های روز رو دکل کرده ازش می ره بالا. تمامی فاکتور های موفقیت در آمریکا رو همه باهم داره.

پ.ن: سربازان این دیوانه و جان بر کفان سونی قبل از این که پست من رو ریپلای کنن و گیف و میم و ... بزارن. پلاکارد در حمایت از LGBT بنویسن برن مرکز شهر بالای یک سکویی چیزی دستشون بگیرن یه عکس باهاش بگیرن بعد بیان صحبت کنیم. ;)
حرف باد معده ای پشت یه نام کاربری رندوم رو همه بلدن بزنن. مدافع LGBT و ... ای مرد باش برو ازش کف خیابون دفاع کن ;) در غیر این صورت به همون فن بوی سونی خلاصه می شی.

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
فشار میخورید طبیعیه مشکلی نی قبلا هم دیدیم ولی اسکریپ قسمت 3 رو کامل Craig Mazin نوشه و دراکمن کاره ای نبوده :)) بنده خدا همون شبش هم گفت
20230201_022540.jpg
از مقاله نوشتن رسیدیم به عکس با پلاکارد :D
قسمت دوم هم تس اینفکتد شده بود برا همین وایساد تا بی سر و صدا کارشو کنه و فندک رو روشن کنه و اتفاقا یکی از صحنه های این 3 قسمت بود که از بازیش بهتر در اومده بود ، منظورم مرگ تس بود که هم تاثیرگذارتر بود و هم به دردبخورتر

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
این دیوانه واقعا چه از جون ما میخواد؟؟
بازی میسازه فشاری میشیم
سریال میسازه فشاری میشیم
باور کنید کار صهیونیست ها و دژمن و فراماسونری هستش که کار های ایشون تحویل گرفته میشه
میخواد عقاید LGBT رو بچپونن تو حلق جوانان انقلابی ما..
اگه راست میگین برین پرچم LGBT رو بگیرین تو دست در مرکز شهر و کارکنان EA با گل و شیرینی ازتون استقبال میکنن
اگه اینکار رو نکردید حق ندارین از این سریال خوشتون بیاد
مرد عمل نیستید

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
فرق جول با بقیه مهاجمین این بود که اینا چندین سال باهم تجارت داشتن، جول تمام تله های بیل و جاهاشون رو میدونست. مهاجمین که نمیدونستن، قبل وارد شدن به اون مکان همه شون جزغاله میشدن :) اصولا به در اصلی نمی رسیدن که بخوان با شلیک بهش از کار بندازنش.
تو بازی اینطور بود اما اینجا بدون هیچ اشاره‌ای به تله‌ها رمزو زد و رفت تو. حتی اگر درِ آخرم حسابش کنیم، مهاجما باید با سخت‌ترین مانع روبرو بشن نه چنین دری :D خلاصه بگذریم...

بریم سراغِ ورژنِ فیلیمو از این قسمت :)) با حذف ۱۶ دقیقه، کارگردانیو روایتو کلا تغییر دادن!
بعد مردم هم خیلی خوششون اومده و کامنت گذاشتن که دوستی واقعی همینه و قدر دوستانتونو بدونید! :))
(حالا یکی نیاد بگه نمی‌تونستن و مجبور بودن! غلط میکنن هر چیزیو منتشر میکنن. مثل لاشخور نشستن تا هر چیزی از اچ بی ‌اُ مکس و نت‌فلیکس و دیزنی پلاس و ... منتشر میشه، زرتی به عنوان اختصاصیِ فیلیمو منتشر میکنن. خلاصه همون سانسور صداوسیمایی‌یه اما کمتر)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,576
نام
Mehrdad
دوستان دقت کنید، که هر کسی میتونه نظر شخصی خودش رو ابراز کنه، حتی اگر چرت و پرتی بیش نباشه، حتی اگر میکس کردن یک انتقاد شناخته شده در سینما و تلویزیون فعلی، با یاوه های EA مانند باشه (=> رد شدن از خط قرمز)

حالا بازم دقت کنید، که معمولا، وقتی همه میفهمیم یک ادمی عادت به چرت و پرت گویی در یک زمینه خاصی داره، معمولا ایگنور میکنیم، مثلا فرض کنید یک احمق شناخته شده، عادت داره تو خیابون راه بره و شر و ور فریاد بزنه، مثلا همین سران EA که صبح تا شب در حال پختن و میل کردن شر و ور هستند، خب الان مثلا کسی هم پیدا میشه که اپسیلون سلامت عقلی داشته باشه، و تو خیابون صبر کنه و با هر کس و ناکسی وارد بحث در مورد داد و شر و ور های کینه مانند و احمقانه اش بشه؟

حالا اگر کسی میدونه که یاوه هاش حالت عادی کوچک ترین واکنشی نمیگیره، و برای جبران این واقعیت، سطح خودش رو تا حد سواستفاده از وضعیت اختناق EA در یک کلکل فرومی پایین میکشه(خط قرمز)، تا شاید موفق بشه رو مخ چند نفر بره و 4 تا واکنش و توجه هم بگیره، باز هم فرقی در اصل مطلب یعنی لزوم "نادیده گیری" و ایگنور یک یاوه گو، ایجاد نمیکنه، یعنی حتی ارزش مستقیم پرداختن و جدی و دقیق پاسخ دادن رو هم نداره، بهتره اجازه بدیم خودش رو ابراز کنه تا شاید حالش کمی بهتر شه :D

پس به نظرم بهتره کلا ایگنور کنیم، هرکسی نظر شخصی خودش رو داره دیگه، بهتره اجازه بدیم همچین ادمی یاوه هاش و قمپز درکردن های ابکیش رو خالی کنه، چون در نهایت این باعث ارامش فروم و حال خودمون میشه :D

به جای این چیزا، از شاهکار لذت ببریم...

**یک سری چیزا رو اما بهتره ته ذهنمون نگه داریم و فراموش نکنیم، مثلا رد شدن کسی از خط قرمز های مربوط به EA، این چیزیه که باید یادمون بمونه تا بدونیم با کی طرفیم، بدونیم طرفمون سمت ماست، یا سمت EA، این موضوع شوخی نداره و بهتره اطرافیانمون رو خوب بشناسیم، تا بدونیم چه کسی "صلاحیت" نظر دادن و همراهی در مورد مسئله ما با EA رو داره، یا نداره...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر