سریال The Last of Us

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
پدرو پاسکال رو خیلی دوست دارم و به نظر می‌تونه از پسِ نقش جول بربیاد و گزینه خوبیه. :D
از اون طرف شانس آوردیم ماهرشالا علی انتخاب نشد برای این نقش! :| جزو بازیگرهای مورد علاقه من هست و خیلی باهاش حال می‌کنم، ولی خب هیچ ربطی به ذهنیتی که از جول داریم نداره و در صورت انتخاب، مشخص بود که جریان چیه و می‌خوان در مسیر وزش باد حرکت کنن و به زور یه شخصیت سفیدپوست رو تبدیل به سیاه‌پوست کنن که حق مظلومان رو از ستمگران بستانند! :|
ولی این دختره... چی بگم! :D توی Game of Thrones شخصیت لات و جالبی داشت، ولی هیچ شباهتی نداره به چیزی که از الی توی ذهنم دارم. ولی حداقل خوبیش اینه که بلده بازی کنه و از این نظر توانایی خودش رو نشون داد توی GoT و شاید اینجا هم جواب بده. به هر حال باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
پدرو پاسکال خداست مطمئنم می ترکونه تو نقش جول ولی این دختره رو نمی دونم :D اما به هر حال حتماً از صد ها بازیگر تست گرفتن دیدن این بیشتر نزدیک بوده به چیزی که میخوان:-??
هنوز معلوم نیست داستانش تو یه برهه از تایم لاین گیم ـه یا کلاً جداست؟ چون فکر نمی کنم اتفاقات خاص دیگه ای بین جول و الی اتفاق افتاده باشه و ما ندیده باشیم :D

• Like
Reactions: Nameless King

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خیلی کستینگ عجیبیه :D
پدرو پاسکال عالیه، ولی بنده خدا ریش نمی‌تونه دربیاره :D هر چند به نظرم صداش یکم به جول می‌خوره.
بلا رمزی هم که خیلی عجیب‌تره. فارغ از ظاهر، لهجه بریتیش خیلی غلیظی هم داره. یه ویدیوی جالب از گیتار زدنش تو یوتیوب هست که متاسفانه ذره‌ای به الی شباهت نداره.
در کل گویا حداقل از نظر ظاهری باید بیخیال شباهت بشیم.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
هنوز معلوم نیست داستانش تو یه برهه از تایم لاین گیم ـه یا کلاً جداست؟ چون فکر نمی کنم اتفاقات خاص دیگه ای بین جول و الی اتفاق افتاده باشه و ما ندیده باشیم :D
اینطور که خودشون گفتن داستان نسخه اوله:
As revealed by The Hollywood Reporter in early March, the series will "cover the events of the original game… with the possibility of additional content based on the forthcoming game sequel [The Last of Us 2]."
اگه اخبار سریال رو دنبال نکردید اینم اشاره کنم که Craig Mazin گفته بود تغییراتی که قراره انجام بشه در واقع حذف کردن یا جایگزین کردن چیزی نیست، بلکه گسترش دادن داستانه. اینم گفته بود یه صحنه ای تو سریال هست که به بازی راه پیدا نکرده بود و ملت وقتی ببینن فکشون میوفته رو زمین (یا همچین چیزی :D).

پ.ن: من که شخصا مثل همه اقتباس ها به اینم (به شکل لجبازانه ای!) کاملا بدبینم. :D اما قضاوت زوده ببینیم چی پیش میاد. :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
واقعا ناراضی یید؟ :D بلا رمزی توی گات که خیلی خوب بازی کرد و میشه امید داشت الی خوبی تحویلمون بده. تازه اون زمان 4-5 سال پیش بود الان بزرگ تر و حرفه ای تر شده.
پدرو پاسکال هم واقعا شکه شدم و انتظار همچین بازیگری نداشتم :x:x

خودم فکر میکردم در انتها دوتا بازیگر خیلی خیلی کمتر شناخته شده رو رو کنن (و اتفاقا خوبه. خیلی وقتا اینا بازی های معرکه ای رو به نمایش میزارن و اتفاقا بهتره تا مثلا ولورین رو در لباس جوئل ببینی :D یا جیمی لنیستر :D یعنی منظورم اینه که خیلی وقتا بخاطر نبود شناخت و تصور قبلی تاثیر بازیشون بیشتره.)

در کل که هایپ بالاست :D مخصوصا پدرو پاسکال که واقعا واقعا سوپرایز معرکه ای بود :x\m/

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,499
نام
Nightwing
واقعا ناراضی یید؟ :D بلا رمزی توی گات که خیلی خوب بازی کرد و میشه امید داشت الی خوبی تحویلمون بده. تازه اون زمان 4-5 سال پیش بود الان بزرگ تر و حرفه ای تر شده.
پدرو پاسکال هم واقعا شکه شدم و انتظار همچین بازیگری نداشتم :x:x

خودم فکر میکردم در انتها دوتا بازیگر خیلی خیلی کمتر شناخته شده رو رو کنن (و اتفاقا خوبه. خیلی وقتا اینا بازی های معرکه ای رو به نمایش میزارن و اتفاقا بهتره تا مثلا ولورین رو در لباس جوئل ببینی :D یا جیمی لنیستر :D یعنی منظورم اینه که خیلی وقتا بخاطر نبود شناخت و تصور قبلی تاثیر بازیشون بیشتره.)

در کل که هایپ بالاست :D مخصوصا پدرو پاسکال که واقعا واقعا سوپرایز معرکه ای بود :x\m/
بلا رمزی مشکل اولش چشمای قد نخودشه!:D با فتوشاپم نمیشه درشتش کرد حتی ~X(

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
پدرو پاسکال بازیگر خوبیه ولی انصافا به سلطان جول نمیخوره :D
ریش هم که در نمیاره :D، کلا ابهت کاراکتر جول رو نداره به نظرم، البته در نهایت همه چیز به بازیگر بر میگرده و احتمالا بتونه یه چیزی در بیاره که رو مخ طرفدارا نره...

ولی این دختره افتضاحه. چی پیش خودشون فکر کردن. هم زشته (در مقایسه با الی خانم ☺) هم اینکه زشته دیگه:|... چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه...

تو Game of Thrones هر چی فکر میکنم یادم نمیاد کدوم بود؟!

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر